Решено

Не приходят персональные предложения для номера

• 15 Ноябрь 2017
  • 21 ответ
  • 3715 просмотров

Я бы хотела чтобы появился персональный подарок по моему номеру. Я активно пополняю счет.
icon

Лучший ответ Cookie 17 Ноябрь 2017, 06:36

@19951995 , добро пожаловать в сообщество Киевстар!

Если условия обслуживания номера позволяют принимать участие в подобных акциях, подарок не заставит себя ждать!

Следить за их появлением можно по номеру 477 и смс от Киевстар. 😺
Просмотр оригинала

21 Ответ

Отправить значок
@19951995 , добро пожаловать в сообщество Киевстар!
Если условия обслуживания номера позволяют принимать участие в подобных акциях, подарок не заставит себя ждать!
Следить за их появлением можно по номеру 477 и смс от Киевстар. 😺
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Я бы хотела чтобы ПОЯВИЛСЯ ПЕРСОНАЛЬНЫЙ ПОДАРОК ПО МОЕМУ НОМЕРУ Я АКВИВНО ПОПОЛНЯЮ ЩЁТ И ХОЧУ ЧТОБ МНЕ ПРЕДОСТАВИЛИ ПОДАРОК ОТ КОМПАНИИ!!!

Київстар щедро винагороджує вірних абонентів, якщо аквівно поповнюєте ЩЁТ- подунок Вам в першу чергу - якісні послуги Київстар!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
@Kaliniv D активно пополняю счёт 😋но кроме с вытекающими конфликтами от сотрудников Київстар — никаких подарков так и не увидел в свой профиль.
@Kaliniv D может вы покажите какой у вас подарок?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
@Kaliniv D активно пополняю счёт 😋но кроме с вытекающими конфликтами от сотрудников Київстар — никаких подарков так и не увидел в свой профиль.
@Kaliniv D может вы покажите какой у вас подарок?

У мене безлім 3g від Київстар! Хороший подарунок?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
У мене безлім 3g від Київстар! Хороший подарунок? @Kaliniv Dпросил показать, а не сказать.
Сказать я тоже могу, — «Завтра получаю подарок iPhoneX 128Gb» от Киевстар. 😝 уверен ход моей мысли понятен, жду пруффы …
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Тішуся, що є щасливим абонентом Київстар. У мене лише iPhone 7 на 128 та безлім три джі від Київстар!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
від Добрих людей з Київстар отримав також цей пам'ятний подарунок для Калиніва!
І в цей час мій знайомий, який купив сім-карту 3 роки назад, постійно отримує тарифні плани з 6 ГБ інтернету за 45 грн в місяць. Для мене такий тарифний план буде коштувати 95+ грн в місяць. Що це за ставлення до постійних клієнтів? Чому йому доступний такий тариф, а клієнту, який вже 12 років з вами - ні?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
можна бути і більше і нічого не отримувати. і з чого Ви вигадали, що Вам мають надавати якісь преференції з за тих 12 років? Вадливо не скільки , а як, який Ви абонент. А якщо Вашій сім карті фізичній саме стільки, 12 років, я думаю користі з вас як з козла молока...
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@fuint, вітаю у наші спільноті! 🙂
Пропозиції Персонального подарунків розсилаються щоденно і автоматично за принципом рандом. Очікуйте, ймовірно і Ваш номер не залишиться без подарунку 😉
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
можна бути і більше і нічого не отримувати. і з чого Ви вигадали, що Вам мають надавати якісь преференції з за тих 12 років? Вадливо не скільки , а як, який Ви абонент. А якщо Вашій сім карті фізичній саме стільки, 12 років, я думаю користі з вас як з козла молока...
Вот я с 2004 года абонент Киевстар, и кроме конфликта с поддержкой ничего не получал. 😂
Ну может скоро валидол или карвалол подарят. 🙄 - терпение на исходе.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Вот я с 2004 года абонент Киевстар, и кроме конфликта с поддержкой ничего не получал. 😂

тобі power bank подарували! Забув???
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Дорогий @Kaliniv D це тільки слова, які можна згодом розібрати на цитати. 🤣
Мені щодня на пошту, та в sms - подарунок дають, Вам погодили Кредитний ліміт на суму 5OOOO грн. Або, листи щастя вам здійснили переказ у пару тисяч баксів. ☺️ Із такими словами я лиши можу почувати себе D.Trump. та вже купую „N“-бентлі, вже навіть не буду казати скільки накупив собі айфонів ІКС
Отправить значок
Привіт! Любий Київстар! Минуло цілих дві години, як ти перестав бути для мене Вашим бонусом. Що трапилось? У тебе нежить, болить живіт, чи, може, відмовили ноги? Одужуй скоріше і надсилай мені ще свої радісні смс-повідомлення з обіцянкою всіх благ світу у вигляді дармових 10 гривень або цілих 1000 МБ. Будь ласка, дуже прошу! І запам'ятай: завжди у відповідь на моє смс-повідомлення з кодом 41 або 61 на номер 477 ти й далі надсилай ту саму відповідь: You are not eligible to the offer. Я млію від твоєї англійської. Хочу більше!
Уровень пользователя 2
Отправить значок +1
@hrhd, вітаю вас в спільноті!
Київстар не хворіє😉. Дякую що поцікавились 😊.
Якщо у вас складнощі з замовленням персональної пропозиції, будь ласка, зверніться для перевірки до оператора за номером 0800300466 або в Онлайн-Чат (https://kyivstar.ua/uk/support внизу сторінки Онлайн Консультант).
Отправить значок
Це не відповідь, а відписка. Тому що оператора не знайти за тим телефоном, живих людей там нема. Так само і в чаті сидить якась механізована мавпа, що вдає з себе Вікіпедію. Київстар геть знахабнів - ігнорує клієнтів, за рахунок яких існує.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@hrhd, 🤔не виключена ситуація, що за номером встановлене блокування на отримання таких персональних пропозицій. Для того, щоб це перевірити і зняти обмеження потрібно з'єднатись з оператором😥 Через Онлайн Чат https://kyivstar.ua/uk/support - це зробити набагато швидше.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

можна бути і більше і нічого не отримувати. і з чого Ви вигадали, що Вам мають надавати якісь преференції з за тих 12 років? Вадливо не скільки , а як, який Ви абонент. А якщо Вашій сім карті фізичній саме стільки, 12 років, я думаю користі з вас як з козла молока...Вот я с 2004 года абонент Киевстар, и кроме конфликта с поддержкой ничего не получал. 😂

До сих пор @Kaliniv D в 3G — Начинайте получать персональный оргазм от доступа в (четыре) 4G😅
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

можна бути і більше і нічого не отримувати. і з чого Ви вигадали, що Вам мають надавати якісь преференції з за тих 12 років? Вадливо не скільки , а як, який Ви абонент. А якщо Вашій сім карті фізичній саме стільки, 12 років, я думаю користі з вас як з козла молока...Вот я с 2004 года абонент Киевстар, и кроме конфликта с поддержкой ничего не получал. 😂

До сих пор @Kaliniv D в 3G — Начинайте получать персональный оргазм от доступа в (четыре) 4G😅

та вже давно з 4G! Працює ідеально, Рілі!

Ответить