Общие вопросы по услуге "SMS"

• 29 Ноябрь 2017
  • 20 ответов
  • 14392 просмотры

• Новичок
  • 0 ответов
Здравствуйте, сегодня утром получила смс о том что некий абонент поделился со мной фото, могу ли я узнатьв каком приложени могу его посмотреть?

Aksolotl' 3 лет назад

@Olya V, добро пожаловать в наше сообщество!
Не совсем понятна ваша ситуация.... Это было обычное смс, если да, то с какого номера?
Или это было сообщение с какого-то приложения, например, Instagram?
Просмотр оригинала

20 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Здравствуйте, @Olya V. По sms- уведомление приходит о полученном mms. У вас в телефоне должны быть настройки на ММС.
Картинки можно смотреть через сервис МультиСедийные Сообщения
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@Olya V, добро пожаловать в наше сообщество!
Не совсем понятна ваша ситуация.... Это было обычное смс, если да, то с какого номера?
Или это было сообщение с какого-то приложения, например, Instagram?
Доброго вечора. Я відправила смс на номер який зараз відключений тобто не досяжний,скільки часу дійсне смс,якщо через 5 днів включиться той номер йому дійдуть смс а мені звіт що доставлено?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Zelena Максимальный срок действия смс 5 суток (устанавливается Вашим телефоном, возможно меньше.), если абонент появится в сети, до конца срока жизни смс, то он его получит, а вот получите ли вы ответ или нет, это уже функция Вашего телефона.
Не можу знайти такої функції в samsung galaxy s7 edgg
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Zelena заходите в сообщения, далее "функции" - "настройки" - "срок действия"(или что то подобное, устанавливаете максимум).
Отправить значок
Стикнувся з однією проблемою. На iPhone рідко користуюсь SMS, в основному повідомлення йдуть на iMessage. А тут відправив декілька смс людині з телефоном іншої моделі, отримав відповідь, але не отримав звіту про отримання, хоча в налаштуваннях звіти включені і у випадку iMessage приходять звіти і про доставку і про прочитання. Що можна зробити, щоб приходили звіти про отримання смс?
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Ailandar, звіт про доставку смс - це функція не від оператора, а вашого мобільного телефону. У iMessage ви бачете звіти, так як відправка фактично йде через інтернет. На скільки нам відомо у iPhone немає функції звіту про доставку звичайних смс, Ви можете запитати детільніше за номером для довідки Apple 0 800 302 777 Безкоштовно по Україні ПН-ПТ 10:00 - 18:00 .
Доброго вечора!
В моєї подруги виникла така проблема:з її телефону хтось відіслав повідомлення так,що вона нічого про це не знала.Телефон вона нікому не давала.Чи можливо відслідкувати хто,звідки і як відслав це повідомлення?Бо просто трохи конфліктна ситуація виникнула у неї з людиною,яка це повідомлення отримала.
Наперед вдячний за відповідь.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
@Hurricane Увійдіть до системи Мій Київстар, вашої не обачливої подруги. 😉 У розділ витрат — застосуйте 2 фільтр який вказано в описі за номером 1.

Далі, перегляньте витрати [3]. Будуть вказані номери

P.S. НЕ забудьте спитати дозвіл щодо введення OTP оскільки крім SMS ви зможете бачити номера на які / з яких телефонувала.
Дівчатам не подобаєтеся коли за ними стежать 😊
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Hurricane, вітаю вас у спільноті!
Відправити смс можна тільки з телефону чи в системи Мій Київстар, для входу у систему абонент проходить авторизацію, це може бути смс пароль на телефон чи пароль який абонент встановлював при вході в систему раніше.
Не доходят СМС конкретному получателю. Хотя мне приходит уведомление что доставлено
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Если говорит что доставлено, значит устройство реципиента приняло сообщение.
Ищите проблему на втором устройстве.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Если говорит что доставлено, значит устройство реципиента приняло сообщение.
Ищите проблему на втором устройстве.

Дополню Вас @kikiwora/
спам, фильтр или черный список.
Як дізнатися які прийшли повідомлення на мій номер,Якщо я користувався телефоном який не показував повідогмлення (SMS)
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Ви не зможнете прочитати ці SMS, якщо вони були прийняті (але не відобразились) на вашому пристрої.
Ви зможете прочитати ці SMS, якщо вони не були прийняті - тільки на іншому пристрої. На сайті такої можливості немає, але ви можете подивитись історію SMS/MMS у Мій Ківстар щоб дізнатись відправника.
На телефоне 41 гривна на счёту но я с айфона не могу отправить сообщение
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Какое собщение? Куда? Тип сети?

P.S. MMS в LTE сети не работают
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Sanykaaleks261118, рекомендую установить корректный адрес смс-центра. Для пользования услугой SMS-сообщений в меню телефона выберите меню "Телефон" и наберите комбинацию **5005*7672*+380672021111# и клавиша вызова. 😉
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Yevhen15, 🤔вас цікавлять саме тексти SMS? Або вам важливо дізнатись хто відправив вам повідомлення?

Ответить