Київ.ВДНГ

Отримуй подарунки від Київстар

  • 6 Февраль 2019
  • 0 ответов
  • 1608 просмотров
Отримуй подарунки від Київстар
Уровень пользователя 7
Отправить значок +3

Здавалося б, що класного може відбутись в лютому?? Але друзі та партнери Київстар і ВДНГ (м.Київ) не здаються та продовжують дарувати вам Зимові радощі?❄
Завітайте на Зимову Країну вже в найближчі вихідні з сім’єю, друзями – буде весело. Адже Київстар встановив незвичну фотозону, арт-інсталяцію, а також підготував круту акцію «Просто скануйте QR».

Тепер, кожен гість ВДНГ, у кого встановлений додаток СМАРТ-ГРОШІ може розрахуватись на фудкорті «Баварський дім» QR-платежами, а потім ще й отримати за це подарунки – шапку, шарф або рюкзак.

Отож, що треба робити?

  • Якщо в тебе немає додатку СМАРТ-ГРОШІ, то мерщій на Apple Store або Play Market
  • Прив’яжи картку Mastercard до додатку
  • Розрахувуйся на фудкорті* неменше трьох разів за допомогою QR-коду використовуючи додаток на загальну суму від 250 грн.

Після того, як ви зробили необхідну кількість транзакцій, підходьте до дівчат-промоутерів, які знаходяться на території фудкорту Баварський двір та отримуйте подарунки. Якщо ви зробили неменше трьох покупок на суму від 250 грн, отримайте шапку або шарф на ваш вибір. Якщо неменше десяти та загальна вартість покупок склала неменше 1000 грн, то вам подарують брендований рюкзак «СМАРТ-ГРОШІ».

Окрім подарунків, сама по собі оплата за допомогою QR має безліч переваг – не потрібно діставати готівку або картку, довго чекати на решту, вводити пін-коди, переживати за те, щоб не згубити свій гаманець. Це швидко та абсолютно безпечно. Для розрахунків QR достатньо мати при собі телефон з встановленим додатком.

Акція «Просто скануйте QR» триватиме, як і сама Зимова Країна, до 10-го березня. Але кількість призів обмежена, приїжджайте на ВДНГ та насолоджуйтесь перевагами QR-платежів.


*фудкорт працює по суботам та неділям з 10.00 до 20.00. Подарунки можна отримати в ці ж дні з 14.00 до 20.00.


0 ответов

Будь первым, кто оставит ответ!

Ответить