Решено

Персональное предложение "Киевстар Звонки"

• 3 Январь 2018
  • 55 ответов
  • 31127 просмотров

Уровень пользователя 2
У меня сейчас тариф Киевстар Онлайн 3G. Я хочу перейти на тариф Киевстар звонки. Как это сделать?
icon

Лучший ответ Olga 8 Январь 2018, 13:56

@Wano M, рады приветствовать вас в нашем Сообществе!

Тариф “Киевстар Звонки” закрыт для подключения. Переход на него возможен, если получили SMS с таким предложением.

Просмотр оригинала

55 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Як підключити тариф «Безлім Розмови»

• Якщо ви бажаєте стати абонентом Київстар, придбайте стартовий пакет з цим тарифним планом та активуйте його згідно з інструкціями на упаковці. Ви також можете активувати стартовий пакет з іншим тарифним планом, а потім подати заявку на зміну тарифного плану.
  • Якщо ви вже наш абонент і бажаєте змінити свій тарифний план на «Безлім Розмови», зателефонуйте 477*1 виклик , або скористайтесь системою «Мій Київстар».
Уровень пользователя 2
Вы меня не поняли. Меня интересует тарифный план" Киевстар Звонки", стоимостью 30 грн. в месяц.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Вы меня не поняли. Меня интересует тарифный план" Киевстар Звонки", стоимостью 30 грн. в месяц.

на даний момент це неможливо.
Уровень пользователя 2
Почему?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Тому що Цей тариф доступний для підключення за спеціальною пропозицією.
Уровень пользователя 2
Не вопрос, сделайте мне специальную пропозицію!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Не вопрос, сделайте мне специальную пропозицію!

Уровень пользователя 2
Так в чем проблема? Обьясните. Мне не нужен Ваш 2g,3g,4g интернет.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Тому що Цей тариф доступний для підключення за спеціальною пропозицією.

Уровень пользователя 2
Так сделайте мне эту пропозицію.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Так сделайте мне эту пропозицію.

очікуйте
Уровень пользователя 2
Очікую.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Очікую.
Добре!

Уровень пользователя 2
Когда я получу эту пропозицію?
Уровень пользователя 2

Очікую.Добре!

Почему замолчал, почему не отвечаешь?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Очікую.Добре!

Почему замолчал, почему не отвечаешь?

а що тобі ще сказати? Я тобі все пояснив

Хотів би запитатися як можна підключити тарифний план "Київстар дзвінки" за 30 грн. бо ніде не можу знайти.
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1

@Wano M, рады приветствовать вас в нашем Сообществе!

Тариф “Киевстар Звонки” закрыт для подключения. Переход на него возможен, если получили SMS с таким предложением.

Здравствуйте, я хочу подключить Киевстар Звонки за 30 грн. в месяц, нынишний тариф мне не подходит, дорого
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
такої можливості немає. Є тарифний плян за 45 ₴ на місяць.
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
Можливість є завжди, а от бажання іти назустріч абонентам Київстара у вирішенні питань щодо переходу на бажаний для клієнтів компанії тарифний план - дуже мало. 😎
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@KYIANYN, бажання допомогати нашим абонентам також є і багато ☺️У нас є акційні пропозиції і даний тариф відноситься до них, сподіваємось і на ваш номер надійде акційна пропозиція підлкючити тариф.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Можливість є завжди, а от бажання іти назустріч абонентам Київстара у вирішенні питань щодо переходу на бажаний для клієнтів компанії тарифний план - дуже мало. 😎

дозвольте Вам допомогти з вибором чудового тарифного пляну!

Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
У мене 3 номера Київстара і один з них я ніяк не можу перевести на тарифний план "Київстар дзвінки", тому зараз користуюсь послугами іншого оператора. Як кажуть, обіцяного 3 роки чекають 😎
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@KYIANYN, цей тариф є акційною пропозицією, перевіряйте час від часу на 477 / розділ Персональні пропозиції, там знаходиться підключення, якщо отримали на номер таку акцію.

Ответить