Решено

Підключення/відключення опції "Без Мегабайт"

• 18 October 2018
  • 44 ответы
  • 741 просмотр

Показать первую публикацию

44 Ответы

Чому я не можу підключити послугу ,,Без Мегабайт" на свій тариф ,,Київстар Завжди Онлайн" після набору комбінації *939*1#?Цю комбінацію мені порадили робітники Київстар.
@Andii видимо потому, что данная опция недоступна в вашем тарифе https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/arhive/alwaysonline#

вообще, опция "Без мегабайт" доступна, если не ошибаюсь, только в тарифе "Безлим Соцсети" (и там еще есть вариации данного тарифа с приставкой "-2017" или "-2018", где данная опция недоступна)
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Andii, такая опция, действительно, доступна только для тарифа "Безлим соцсети". 🤓
Уровень пользователя 1
Отправить значок +1
Щоб використовувати тарифний план «Спілкування без меж» з опцією «Без Мегабайтів», активуйте стартовий пакет чи перейдіть на базовий тарифний план «Спілкування без меж».
Щоб відмовитися від зайвих мегабайтів:
  • наберіть *928*1
  • зателефонуйте 477*65
Якщо ви вже отримали пакет послуг в базовому тарифі «Спілкування без меж» за 125 грн, він буде діяти до наступного планового зняття. Наступного разу ви заплатите 100 грн.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@Richerd1978, 🤗
Ця інформація є на офіційному сайті Компанії "Київстар" https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/prepaid/communicationwm 😉
Отправить значок +1
Якщо ви вже отримали пакет послуг в базовому тарифі «Спілкування без меж» за 125 грн, він буде діяти до наступного планового зняття. Наступного разу ви заплатите 100 грн.
Ага, і наступного разу ви отримаєте 100 МБ, а не взагалі без жодних мегабайт.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@VLAD.Z:thinking: лише в тому випадку, якщо буде підключена передача мобільних даних в налаштуваннях телефону. 

Доброго вечора. В минулому році Батькові відключив мегабайти бо всього був звичайний телефон і він їх не використовував. Тепер у нього смартфон і він потребує мегабайт? а я не знаю як йому їх повернути? Поможіть?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Доброго вечора. В минулому році Батькові відключив мегабайти бо всього був звичайний телефон і він їх не використовував. Тепер у нього смартфон і він потребує мегабайт? а я не знаю як йому їх повернути? Поможіть?

найкращий шлях повернути благодать мегабайтів- підключити батькові тарифний плян де є багато багато інтернету, бажано максимальний безлім!

Отправить значок +1

найкращий шлях повернути благодать мегабайтів- підключити батькові тарифний плян де є багато багато інтернету, бажано максимальний безлім!

максимальний безлім найдорожчий серед тарифних плянів передплаченого звєязку Київстар. Є регіогальні тарифи “Дайте Ще” й “Смачний безлім”

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

максимальний безлім найдорожчий серед тарифних плянів передплаченого звєязку Київстар. Є регіогальні тарифи “Дайте Ще” й “Смачний безлім”

Регіональні тарифні пляни це , звісно ж , добре, проте, з поваги до батька- я б рекомендував підключити максимальний безлім!

Отправить значок +1

Регіональні тарифні пляни це , звісно ж , добре, проте, з поваги до батька- я б рекомендував підключити максимальний безлім!

Максимальний белім найдорожчий серед тарифних плянів передплаченого звязку Київстар, з абонплатою 300 грн/4 тижні. Можливо йому потрібний Спілкування без меж, Розваги без меж або Відео без меж?

Оскільки мої фінансові можливості дещо обмежені, я ніколи не користувавсь максимальним безлімом!

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Максимальний белім найдорожчий серед тарифних плянів передплаченого звязку Київстар, з абонплатою 300 грн/4 тижні. Можливо йому потрібний Спілкування без меж, Розваги без меж або Відео без меж?

Оскільки мої фінансові можливості дещо обмежені, я ніколи не користувавсь максимальним безлімом!

в такому випадку рекомендую Відео без меж або хоча б Розваги без меж!

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@PavloH, щоб підключити послуги інтернету повторно, наберіть комбінацію 

*100*11*2# виклик

Доброго вечора! У бабусі чорно-білий телефон і прийшла смс, що тариф змінено на Безлім соцмережі ...як зменшити абонплату.... вона не користується інтернетом.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Там можливо замовити послугу "Без мегабайт", тоді абонплата буде меншою: 65грн/4 тижні, для підключення наберіть  *939*1#.

Або перейти на тариф Комфорт з абонплатою 75грн/місяць.

Отправить значок +1

Безлім Соцмережі - це архівний тариф, не знав, що і зараз переводять на недоступні для підключення тарифи...

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Uvava28:thinking: вдалось підключити опцію "Без мегабайт"? 

Отправить значок +1
Тариф Абонплата, грн/4 тижні Абонплата, грн/4 тижні (Без мегабайт) Інтернет, Мб Інтернет, Мб (Без мегабайт)
Безлім Соцмережі 75 65 2000+1000* 0
Спілкування без меж 125 100 3000+3000* 100

* - за своєчасну оплату

Ответить