Решено

Підключення/відключення опції "Без Мегабайт"

• 18 October 2018
  • 44 ответы
  • 741 просмотр

В мене тариф безлім соцмережі. знайшла повідомлення, що можна відмовитися від мегабайт набравши комбінацію *939*1# , коли спробувала то було відмовлено. питання чому?
icon

Лучший ответ Xomyak 18 October 2018, 09:58

Просмотр оригинала

44 Ответы

Отправить значок +1
Тариф Абонплата, грн/4 тижні Абонплата, грн/4 тижні (Без мегабайт) Інтернет, Мб Інтернет, Мб (Без мегабайт)
Безлім Соцмережі 75 65 2000+1000* 0
Спілкування без меж 125 100 3000+3000* 100

* - за своєчасну оплату

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Uvava28:thinking: вдалось підключити опцію "Без мегабайт"? 

Отправить значок +1

Безлім Соцмережі - це архівний тариф, не знав, що і зараз переводять на недоступні для підключення тарифи...

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Там можливо замовити послугу "Без мегабайт", тоді абонплата буде меншою: 65грн/4 тижні, для підключення наберіть  *939*1#.

Або перейти на тариф Комфорт з абонплатою 75грн/місяць.

Доброго вечора! У бабусі чорно-білий телефон і прийшла смс, що тариф змінено на Безлім соцмережі ...як зменшити абонплату.... вона не користується інтернетом.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@PavloH, щоб підключити послуги інтернету повторно, наберіть комбінацію 

*100*11*2# виклик
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

найкращий шлях повернути благодать мегабайтів- підключити батькові тарифний плян де є багато багато інтернету, бажано максимальний безлім!

максимальний безлім найдорожчий серед тарифних плянів передплаченого звєязку Київстар. Є регіогальні тарифи “Дайте Ще” й “Смачний безлім”

Регіональні тарифні пляни це , звісно ж , добре, проте, з поваги до батька- я б рекомендував підключити максимальний безлім!

Максимальний белім найдорожчий серед тарифних плянів передплаченого звязку Київстар, з абонплатою 300 грн/4 тижні. Можливо йому потрібний Спілкування без меж, Розваги без меж або Відео без меж?

Оскільки мої фінансові можливості дещо обмежені, я ніколи не користувавсь максимальним безлімом!

в такому випадку рекомендую Відео без меж або хоча б Розваги без меж!

Отправить значок +1

найкращий шлях повернути благодать мегабайтів- підключити батькові тарифний плян де є багато багато інтернету, бажано максимальний безлім!

максимальний безлім найдорожчий серед тарифних плянів передплаченого звєязку Київстар. Є регіогальні тарифи “Дайте Ще” й “Смачний безлім”

Регіональні тарифні пляни це , звісно ж , добре, проте, з поваги до батька- я б рекомендував підключити максимальний безлім!

Максимальний белім найдорожчий серед тарифних плянів передплаченого звязку Київстар, з абонплатою 300 грн/4 тижні. Можливо йому потрібний Спілкування без меж, Розваги без меж або Відео без меж?

Оскільки мої фінансові можливості дещо обмежені, я ніколи не користувавсь максимальним безлімом!

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Отправить значок +1

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Доброго вечора. В минулому році Батькові відключив мегабайти бо всього був звичайний телефон і він їх не використовував. Тепер у нього смартфон і він потребує мегабайт? а я не знаю як йому їх повернути? Поможіть?

Доброго вечора. В минулому році Батькові відключив мегабайти бо всього був звичайний телефон і він їх не використовував. Тепер у нього смартфон і він потребує мегабайт? а я не знаю як йому їх повернути? Поможіть?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@VLAD.Z:thinking: лише в тому випадку, якщо буде підключена передача мобільних даних в налаштуваннях телефону. 

Отправить значок +1
Якщо ви вже отримали пакет послуг в базовому тарифі «Спілкування без меж» за 125 грн, він буде діяти до наступного планового зняття. Наступного разу ви заплатите 100 грн.
Ага, і наступного разу ви отримаєте 100 МБ, а не взагалі без жодних мегабайт.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@Richerd1978, 🤗
Ця інформація є на офіційному сайті Компанії "Київстар" https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/prepaid/communicationwm 😉
Уровень пользователя 1
Отправить значок +1
Щоб використовувати тарифний план «Спілкування без меж» з опцією «Без Мегабайтів», активуйте стартовий пакет чи перейдіть на базовий тарифний план «Спілкування без меж».
Щоб відмовитися від зайвих мегабайтів:
  • наберіть *928*1
  • зателефонуйте 477*65
Якщо ви вже отримали пакет послуг в базовому тарифі «Спілкування без меж» за 125 грн, він буде діяти до наступного планового зняття. Наступного разу ви заплатите 100 грн.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Andii, такая опция, действительно, доступна только для тарифа "Безлим соцсети". 🤓
@Andii видимо потому, что данная опция недоступна в вашем тарифе https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/arhive/alwaysonline#

вообще, опция "Без мегабайт" доступна, если не ошибаюсь, только в тарифе "Безлим Соцсети" (и там еще есть вариации данного тарифа с приставкой "-2017" или "-2018", где данная опция недоступна)
Чому я не можу підключити послугу ,,Без Мегабайт" на свій тариф ,,Київстар Завжди Онлайн" після набору комбінації *939*1#?Цю комбінацію мені порадили робітники Київстар.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Толтко через IVR или комбинацию
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1

Кто то писал что в личном кабинете можно убрать услугу мобильный интернет и будет не 75 грн. А 65. Если так можно сделать то как?Це можливо зробити, якщо у Вас тарифний план "Київстар Безлім Соцмережі".

Швидше це зробити з телефона, цитую інформацію із сайта Київстара:

Щоб відмовитися від тарифних мегабайтів та підключити пакет без них, оберіть один з варіантів:

• наберіть [url-custom=tel:*939*1%23] *939*1#[/url-custom]виклик
  • зателефонуйте [url-custom=tel:477*65] 477*65[/url-custom]виклик
Підключення є безкоштовним та здійснюється впродовж години. Нараховані раніше бонусні мегабайти за вашим тарифом зберігаються до наступної дати планової оплати. Всі умови тарифного плану, окрім умов користування інтернетом, залишаються без змін.

некоректно скопіювалось, ось правильна інформація:

• наберіть *939*1#виклик
  • зателефонуйте 477*65виклик
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
Кто то писал что в личном кабинете можно убрать услугу мобильный интернет и будет не 75 грн. А 65. Если так можно сделать то как?

Це можливо зробити, якщо у Вас тарифний план "Київстар Безлім Соцмережі".

Швидше це зробити з телефона, цитую інформацію із сайта Київстара:

Щоб відмовитися від тарифних мегабайтів та підключити пакет без них, оберіть один з варіантів:

• наберіть https://tel:*939*1%23виклик
  • зателефонуйте https://tel:477*65виклик

Підключення є безкоштовним та здійснюється впродовж години. Нараховані раніше бонусні мегабайти за вашим тарифом зберігаються до наступної дати планової оплати. Всі умови тарифного плану, окрім умов користування інтернетом, залишаються без змін.
Кто то писал что в личном кабинете можно убрать услугу мобильный интернет и будет не 75 грн. А 65. Если так можно сделать то как?
Уровень пользователя 4
Отправить значок
*939*1#
Підкажіть, будь-ласка, який код для відключення нарахування 10 грн. щомісяця за пакетні мегабайти в тарифі Безлім Соцмережі? Дякую!

Ответить