Підключити, перевірити, поповнити: як розв’язати всі питання онлайн

• 23 Март 2020
  • 4 ответы
  • 2521 просмотр
Підключити, перевірити, поповнити: як розв’язати всі питання онлайн
Уровень пользователя 7
Отправить значок +3

#простозалишайтесявдома

:bulb:Розповідаємо, як все контролювати не встаючи з дивана

:iphone:Поповнити рахунки онлайн

Звикли поповнювати мобільний та «Домашній Інтернет» через термінал? Час змінюватися. Поповнюйте рахунки собі або рідним без комісії у декілька кліків і залишайтеся вдома. Вам знадобиться лише платіжна картка, доступ до сайту, вебверсії або додатка (Android чи iOS) Мій Київстар. 

:selfie_tone1:Дізнатись, як справи

Де б не були ваші родичі, підтримайте їх теплою розмовою. Послуга «Міжнародні дзвінки» надається автоматично кожному абоненту Київстар. Якщо ж телефонувати в інші країни доводиться часто, спробуйте пакет «Світ на зв'язку» і спілкуйтеся з близькими без обмежень.

:ambulance:Проконсультуватись із лікарем 

На період карантину усі функції додатка Doctor Online безкоштовні, навіть для абонентів інших операторів! Консультуйтеся з кваліфікованими лікарями будь-де і будь-коли. Ви отримаєте рекомендації, перелік препаратів та курс їхнього прийому, а також зможете замовити ліки за найнижчою ціною у вашому регіоні. 

:cop_tone1:Отримати правдиву інформацію

На період карантину усі абоненти Київстар можуть безкоштовно телефонувати з території України на номери гарячих ліній МОЗ України, Центру громадського здоров’я, Урядового контакт-центру тощо. Для абонентів, які знаходяться за кордоном, доступні безкоштовні дзвінки на номери інформаційної гарячої лінії МЗС України. Більше інформації за посиланням.

:shopping_cart:Купити SIM-картку або смартфон 

Щоб підключити контракт або мігрувати з передплати, замовити нову SIM-картку з гарним номером, придбати стартовий пакет чи новенький смартфон, скористайтеся нашим інтернет-магазином. Ми доставимо ваше замовлення у відділення Нової пошти або на вказану вами адресу.

Хочемо бути корисними. Допоможете?  

Переходьте за посиланням ​​​

:arrow_right:Далі, як (не виходячи з дому) навести лад з витратами, позбутися зайвого та знайти ідеальний тариф - тисни

За посиланням  #простозалишайтесявдома - ми підготували пропозиції, які допоможуть вам краще адаптуватись до змін.

4 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

@Alena.Sliusar Вдома знаходиться нудно, може вже має сенс розробити додаток

:dancer: коханка online ?

Оскільки як можна #простозалишайтесявдома коли на дворі весна та фізіологічні інстинкти в активному пошуку :pregnant_woman:

Отправить значок +1

@Aleksei.Sivokhin, існує додаток “Мій Київстар”

• Поповнюйте рахунок собі або рідним: мобільний або домашній інтернет – без комісії.
  • Перевіряйте всі активності та витрати за 6 місяців.
  • Змінюйте тарифний план.
  • Підключайте послуги.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

@Aleksei.Sivokhin, існує додаток “Мій Київстар”

• Поповнюйте рахунок собі або рідним: мобільний або домашній інтернет – без комісії.
  • Перевіряйте всі активності та витрати за 6 місяців.
  • Змінюйте тарифний план.
  • Підключайте послуги.

@VLAD.Z Я привык пополнять наличными средствами, так как в Украине мне нужно еще из Яндекс Денег рубли в гривны перевести. И не всегда известно по какому курсу мой Киевстар Баланс пополниться.

Отправить значок +1

@Aleksei.Sivokhin а зачем вам пополнять в рублях?

Ответить