Важно

Помогите подобрать тарифный план / Советы по выбору тарифного плана

Показать первую публикацию

958 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@VLAD.Z, передам вопрос маркетологам :wink:

У мене регіональний тариф,як зробити щоб він був по цілій Україні?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Поменяйте тариф на национальный, такие тарифы работают по всей Украине. 
Тарифы Киевстар

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@vlad768, :thinking: подивились актуальні пропозиції? Щось сподобалось? 

Отправить значок +1

:thinking: Це природньо, що регіональні тарифи дешевші національних.

Мій друг - інвалід з дитинства (зараз лежачий).
Нещодавно йому підняли тарифу ціну.  
Чи у Київстар є якісь пільги для інвалідів? Як можна ними скористатися?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@VLAD.Z, це запитання, або ствердження? 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@fanik, на жаль, ніяких пропозицій для цієї категорії людей немає :disappointed_relieved:

Ви можете ознайомитись з актуальної лінійкою тарифів на офіційному сайті

Отправить значок +1

@Xomyak, звичайно що це ствердження :slight_smile:

Пільги для певної категорії людей не афішуються на оф. сайті (як індивідуальні тарифні плани), але вони таки існують

Помогите подобрать тарифный план до 75 грн в Винницкой области

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Через Мій Київстар зайдіть в свій кабінет. Можливо для вас там буде персональна пропозиція з вартість меншою ніж 75грн. Наразі з діючих тарифів доступний Комфорт за 75грн(100Мб інтернету, 30 хвилин на інші оператори) та контрактний тариф "Дзвінки для батьків"(100Мб інтернету, безкоштовні дзвінки тільки по Київстару). Останній можуть підключити люди, яким виповнилось 60 років.

Нужен тариф без интернета и других преимуществ, в основном звонки и возможно СМС. 2 месяца назад был такой тариф. Подскажите, есть ли такой тариф сейчас, сколько стоит и как на него перевестись?

Отправить значок +1

@Tatyana111111, не было такого тарифа 2 месяца назад :sunglasses: 

Есть тариф Киевстар Комфорт (75 грн./мес.) с минимальным объемом интернета. Также к нему можно воспользоваться опцией «Платите, когда пользуетесь» и оплачивать за услуги только в день пользования. Подключить эту опцию можно по номеру 477 или 477*68. При использовании данной опции звонки в сети Киевстар - 3 грн./сут. только, когда пользуетесь.

Также тариф Звонки для родителей (60 грн./мес.) с минимальным объемом интернета, звонки на другие сети - 0,6 грн./мин. Подключить его можно абонентам предоплаченной связи Киевстар возрастом от 60 лет. Чтобы подключить этот тариф, позвоните по номеру 466 и назовите ваш идентификационный номер (это позволит проверить ваш возраст).
В течение 6 недель после окончания карантина вы можете посетить наш магазин и перейти на контрактный тариф «Звонки для родителей», в противном случае ваш тариф будет изменен автоматически на «Киевстар Комфорт».

@Tatyana111111, не было такого тарифа 2 месяца назад :sunglasses: 

Есть тариф Киевстар Комфорт (75 грн./мес.) с минимальным объемом интернета. Также к нему можно воспользоваться опцией «Платите, когда пользуетесь» и оплачивать за услуги только в день пользования. Подключить эту опцию можно по номеру 477 или 477*68. При использовании данной опции звонки в сети Киевстар - 3 грн./сут. только, когда пользуетесь.

СПАСИБО!

Мені не вистачає 20000гб інтернету, які пропонує « Професіонал» . На які тарифи з безлімітним інтернетом можна перейти?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Всі тарифи вказані на сайті компанії

Отправить значок +1

@Anastasia 1484, з тарифу «Професіонал» ви можете перейти на «Київстар Комфорт», а потім - на якийсь тариф з безлімітним інтернетом.

Національний - «Максимальний Безлім»

Регіональні - «Дайте Ще!» й «Смачний Безлім»

Тариф лише на дзвінки в мережі київстар по Україні.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Можу запропонувати такий:

Київстар Комфорт 

75 грн/міс 2,50 грн/день орієнтовна вартість
Iнтернетмобільний 100 МБ
Дзвінкив мережі Київстар
Дзвінкина інші мобільні та міські номери по Україні
БЕЗЛIМ
30 
Отправить значок +1

Дзвінки для батьків - БЕЗЛІМ на Київстар, 100 МБ інтернету, 0,6 грн./хв дзвінки на інших операторів, абонентська плата 60 грн./міс.

Підключити можна лише в період карантину, і діятиме 6 тижнів після закінчення карантину, надалі тариф буде виключно на контракті :sunglasses:

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Anastasia 1484, ви можете підключити будь-який тарифний план з актуальної тарифної лінійки :nerd:

Для зміни тарифного плана, будь ласка, зверніться до співробітника торгової команди, котрий проводить відключення. 

Отправить значок +1

@Xomyak, зате мені вистачить 20000 МБ, як би я обслуговувався на умовах тарифного плану «Професіонал» :nerd:

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@2012999, ознайомтесь, будь ласка, з умовами тарифів, котрі вам запропонували наші користувачі :nerd:

Отправить значок +1

Також тариф, котрий включає в себе чисто дзвінки в мережі Київстар + 100 МБ за абонентську плату 30 грн./4 тижні., – це «Дзвінки без меж», підключити котрий можуть лише абоненти, які отримали індивідуальну пропозицію.

Вітаю. Як я можу підібрати тарифний план лише для дзвінків

Ответить