Решено

Послуга "Друга лінія"

• 5 Декабрь 2017
  • 84 ответы
  • 31830 просмотров

• Новачок
  • 0 ответов
Як зробити щоб підчас розмови бачити що до тебе ще телефонують?
icon

Лучший ответ Selecton 31 Март 2018, 12:43

Ознакамливайтесь. Услуги ожидания вызова, удержания вызова:

https://kyivstar.ua/ru/mm/services/network/callkeep
Просмотр оригинала

84 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
дивитися на екран постійно, тоді побачите
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@Lesia, вітаю вас у нашій спільноти!
Включити функцію другої лінії можна, набравши на телефоні комбінацію *43# та виклик.
Всім привіт в мене виникла проблема коли я з кимось говорю по телефоні і до мене хтось дзвонить мені не вибиває цей дзвінок а тому хто намагається до мене додзвонитися зразу збиває і пише що лінія зайнята. Допоможіть будь ласка що потрібно зробити щоб мені вибивало коли до мене хтось дзвонить під час розмови
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Наберите на телефоне *43# вызов. Услуга бесплатна.
Доброго дня. Підкажіть будь - ласка. Змінила номер телефону, і тепер коли розмовляю по телефону інший абонент не може до мене додзвонитись, і не показує в мене що хтось намагається зателефонувати. а смс приходить десь через хв 30, що хтось до мене намагався зателефонувати. Це залежить від тарифного плану, чи це треба підключати ще щось самостійно???
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@Alina26 раді вітати у нашій спільноті!
Вам необхідно для вирішення ситупації підключити функцію "Очікування виклику". Для цього з мобільного набираєте *43# і виклик. І послуга підключається миттєво
Коли я розмовляю по телефону, то до мене ніхто не може дозвонитися, бо в мене завжди зайнято! Що зробити?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Ознакамливайтесь. Услуги ожидания вызова, удержания вызова:
https://kyivstar.ua/ru/mm/services/network/callkeep
Як я говорю потелефону і до мене одночасно телефонує інший абонент то в мене не показую що він до мене телефонує, як це виправити?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Вам необходимо включить ожидание вызова в настройках телефона.

Вот инструкция где найти. Только тут описано как выключить, а вам нужно проследить чтобы оно было включено.

Если услуга отключена, звонящий вам абонент будет перенаправлен на голосовую почту, а если таковая у вас отключена - вызов будет сброшен с "линия занята".

Як виключити , коли я розмовляю то до мене ніхто не може дозволитись, вибиває лінія зайнята. І я не бачу хто дзвонить
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Lilia3, вітаю вас у спільноті Київстар 🙂
Вам необхідно підключити "Очікування виклику". Для цього з мобільного набираєте *43# і виклик. І послуга підключається миттєво.
Как сделать параллельный звонок на 2х сим карточном телефоне?
Уровень пользователя 5
1) Если нужно два звонка с одной сим то одного ставите на удержания с вторым говорите или соеденяете в конференцию
2) Еслинужно сделать с второй сим то тут нужно уточнить умеет ли такое телефон. Так как часто модем стоит один.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Elena 15, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
Вы хотите видеть кто вам звонит, когда вы в этот момент разговариваете с другим человеком?
Для подключения услуги "Ожидание вызова" (вторая линия) нужно набрать комбинацию *43# и вызов.
Я зочу щоб коли я розмовляю абоненту який телефонує паралельно говорили зачекайте будь ласка абонент розмовляє.чк підключити
Ця опція підключена всім абонентам, якщо не працює потрібно перевірити, можливо стоїть переадресація номерів як що так то відключити її в налаштуваннях телефону або ж якщо у вас дві сім карти і один модуль звязку в телефоні то коли ви говорите по першій сім карті а телефонують на другу то вона буде вимкнена і ви будете в зоні недосяжності.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
Galo4ka123456789, вітаю вас у нашій спільноті!
Включити функцію другої лінії можна, набравши на телефоні комбінацію *43# та виклик.
Чому, коли я розмовляю по тел. до мене не може ніхто додзвонитися? Вибиває ,що лінія зайнята, а я і не в курсі, що до мене хтось дзвонив?
У настройках нічого не можу знайти, у чому причина? Хто знає ? напишіть ,буду вдячна.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Ulianatarasivna, вітаю вас у нашій спільноти!
Отправить значок +1
Нужно в настройках телефона включить функцию "Ожидание звонков".
Во время разговора по телефону, паралельно не могут звонить, в чем причина?
Сразу сбрасывает и пишут "абонент занят" ,хотя раннее было удержание и говорили" зачекайте будь ласка абонент розмовляе"
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
У абонента которому вы звоните неправильно настроена переадрессация или же отключено ожидание вызова.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
tatyana332, добро пожаловать в сообщество!
Услуга «Ожидание вызова» позволит вам оставаться на связи и не пропускать входящие звонки, даже если вы уже разговариваете по телефону. Подключение услуги: *43# и вызов.

Ответить