Решено

Послуга "Друга лінія"

• 5 December 2017
  • 84 ответы
  • 1333 просмотры

Показать первую публикацию

84 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@Olga1984, 🤔а що пише телефон, коли набираєте комбінацію *43# та виклик?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@Milla kusiak, у цій темі надано багато інформації по вашому питанню. Перегляньте, будь ласка, відповіді наших користувачів😉
під час телефонної розмови другий двінок намагається мені додзвонитися, для нього моя лінія - зайнята, в цей же час я не знаю, що хтось намагається мені подзвонити. в чому справа? (незалежно від телефону)
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Вочевидь, у вас вимкнуто очікування викликів.
Уровень пользователя 2
Наберите *43# и вызов - активация второй линии
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@Moss, 🤔вдалося підключити послугу "Друга лінія" за допомогою рекомендації @Aleksandr88? Все працює?
Якщо я розмовляю з одним абонентом, то ніхто інший не може мені зателефонувати (на тому кінці просто вибиває дзвінок після короткого гудка), сповіщення типу "вам телефонував абонент" не приходять. Раніше можна було одну людину на утримання поставити і поговорити з іншою, а зараз після зміни сім-карти на 4g повна фігня зі зв'язком.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
У вас очікування визову вимкнено? Поввинно бути увімкненим.
Уровень пользователя 2
Наберите *43# и вызов, активирует вторую линию
чому, коли до мене дзвонять в той момент, коли я розмовляю, кажуть відсутній звязок зі мною, а не "зачекайте, абонент розмовляє". я в цей момент не бачу, що до мене хтось дзвонить. може потрібно зробити якісь налаштування... А смс про те, що до мене дзвонили, може прийти наступного дня...
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Удержание/ожидание вызова
Під час розмови з абонентом іншому абоненту звучить сигнал зайнято, а не "Абонент розмовляє". Раніше було "Абонент розмовляє", після чомусь змінилося на сигнал зайнято. Що робити, щоб при розмові інший Абонент зміг додзвонитися.?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Удержание/ожидание вызова
Доброго дня! Умени виникла така проблема, якщо я розмовляю з однією людиною інша зателефонувати до мене неможить поки я незавершу розмову.
Як вирішити таку проблему?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Доброго дня! Умени виникла така проблема, якщо я розмовляю з однією людиною інша зателефонувати до мене неможить поки я незавершу розмову.
Як вирішити таку проблему?

Доброго, если я вас правильно понял, то вот нашел страницу с решением!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@Vasya3349, 🤔вдалося підключити послугу "Друга лінія" за допомогою рекомендації @Iseg? Все працює?
Уровень пользователя 1

Люди жалуются что у меня занято когда я разговариваю по телефону и у меня слышно занято вместо сообщения что я разговаривают и звонок будет отображён по второй линии.

Также при таком событии я не получаю СМС о звонке.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Qwerty156, в этом случае Вам нужно активировать услугу “Ожидание вызова”: *43#вызов. 

Отправить значок

когда я разговариваю по одному номеру, а входящий из Киевстара, я его не вижу и у абонента не показывает, что занято, а просто збрасывает"

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Включите ожидание вызова у себя на устройстве

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Yliua, еще можно активировать через комбинацию *43# вызов. 

Уровень пользователя 1

А если она активирована и не работает как надо? Как видно не только у меня проблемы с услугами Киевстар. Да и наблюдаются они не статически а с переменным успехом. То работает то не работает.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

А если она активирована и не работает как надо? Как видно не только у меня проблемы с услугами Киевстар. Да и наблюдаются они не статически а с переменным успехом. То работает то не работает.

Забейте

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Qwerty156, значит в телефоне какие-то ограничения стоят. Проверьте в настройках. 

Уровень пользователя 1

@Qwerty156, значит в телефоне какие-то ограничения стоят. Проверьте в настройках. 

Ну да и эти ограничения сами то включаются то отключаються. И при этом не у одного абонента в сети.

Уже проще признать что у Киевстар проблема техническая и с обслуживающим персоналом.

Ответить