Решено

Послуга "Хто дзвонив" // «Повідомити про мене»

• Новачок
  • 0 ответов
Мені прийшло есемес з текстом вам дзвонили, але не вказано хто. Як дізнатися?
icon

Лучший ответ Kaliniv D 5 Ноябрь 2017, 21:02

якщо Вам телефонували за допомогою послуги Заборона Використання номеру- такі номери в смс при послузі Вам дзвонили- не відображатимуться!
Просмотр оригинала

77 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Мені прийшло есемес з текстом вам дзвонили, але не вказано хто. Як дізнатися?
Якщо дзвінок був прийнятий як Невідомий абонент такі номери не визначаються та/або на такі номера передзвоните не можливо. Тому в SMS не відображаються.
Інші номера, зазвичай вказуються за-замовчуванням у SMS-повідомлені.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
якщо Вам телефонували за допомогою послуги Заборона Використання номеру- такі номери в смс при послузі Вам дзвонили- не відображатимуться!
виключився телефон і неприйшла смс з пропущеними викликами...номер дуже потрібний який дзвонив як його знайти
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
якщо дзвінки були і у Вас підключена послуга Хто Дзвонив- смс має прийти.
Не приходять смс хто дзвонив...
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Возможно никто не звонил?
Если уверены что звонили на 100% обращайтесь к сотрудникам по 466 или на оф. сайте в чате.
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@Swity01 раді вітати у нашій спільноті!
Смс можуть не приходити з наступних причин :
1. Не підключена послуга по номеру
2. По номеру у вас підключена переадресація викликів
3. смс про дзвінки зберігаються 2 дні після останнього пропущеного дзвінка
4. також відсутність дзвінка на ваш номер
Вітаю! Вважаю що послугу "хто дзвонив" можна вдосконалити! Я часто знаходжусь в місцях де якість мобільного зв'язку низька, проте телефон підключений до wifi. Коли сигнал мережі стає кращим приходить SMS про пропущені. Було б дуже зручно якби повідомлення про пропущені дзвінки приходили на месенджери (viber, telegram...) або в моб. додаток чи навіть email. І приходили миттєво після пропущеного дзвінка, а не після того як телефон з'явиться в мережі! А з'явившись в мережі хай дублюється в SMS. Вважаю що для багатьох це буде актуально. Наприклад ваш офіс в підвальному приміщенні, чи кафе, або ж ви закордоном і не приймаєте дзвінки бо закінчились кошти, чи наприклад просто втомились від дзвінків: включили авіарежим і при цьому відслідковуєте хто намагався додзвонитись. Думаю послуга буде дуже навіть потрібною! Що скажете?
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@kubiksan, вітаю вас у нашій спільноті!
Пропозицію вашу передам до відділу планування на розгляд. Дякую, що залишаєтесь небайдужими до наших послуг 😉
Периодически бывает так, что моя kyivstar карточка не в телефоне.
Хотелось бы узнать, можно ли сделать так, чтобы на номер другого оператора мне приходило сообщение о том, что мне звонили.
Такое возможно?
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@Eugene777, добро пожаловать в наше сообщество!
Переадресация таких системных сообщений не предусмотрена.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Периодически бывает так, что моя kyivstar карточка не в телефоне.
Хотелось бы узнать, можно ли сделать так, чтобы на номер другого оператора мне приходило сообщение о том, что мне звонили.
Такое возможно?

@Eugene777 При помощи другого оператора skype вы можете переадресовать звонки
Уже где-то полгода не приходят смс с услуги '' кто звонил ''? Услуга подключена. Когда я не в сети абонентам которые звонят это не говорит автоответчик! Просто сбрасывае звонок. Я много из-за этого пропускаю важных звонков! Помогите пожалуйста!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
У вас проблема с настройкой переадрессации.
Очень похое на то что сначала настроили безусловную переадрессацию на какой-то номер, а потом отменили её - что привело в тому что для случаев "заня", "вне сети" и "недоступен" переадрессации вообще никакой теперь нет - а следовательно и автооотвечик не работает (в том числе и бубнилка "абонент занят" и ей подобные).
А раз не работают они, то и услуга "кто звонил" тоже.

Воспользуйтесь кодом ##002# для сброса всех настроек переадресации на стандартные.

Альтернативно, вы можете воспользоваться тремя кодами (на случай если приведенный выше не сработает по какой-то причине):
##61#
##62#
##67#

Подробности на сайте Киевстар

Телефон перебував в автономному режимі 2 дні. На нього дзвонили, смс повідомлення про те хто дзвонив не приходять. Пам'яті достатньо на телефоні. Все в порядку. Як дізнатися хто дзвонив? Адже раніше повідомлення приходили.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@jivychaya Возможно все же не звонили? или услуга "Кто звонил" отключена.
Я особисто дзвонила,але смс так і нема
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@jivychaya, раді вітати вас в нашій спільноті!
Ви можете звернутись до оператора Онлайн Чату
https://kyivstar.ua/ru/support
для перевірки стану послуги "Хто дзвонив" (підключена/відключена), та перевірки наявності вхідних дзвінків в той час, коли телефон було відключено.
Телефон був вимкнений, так як був у ремонті. Сьогодні увімкнув, але смс про дзвінки, які до мене були прийшли лише за останні 2 дні, як за попередні дні дізнатися хто мені дзвонив? Де можна подивитися, або як замовити цю послугу? Знаю точно, що дзвінки були.
Дякую
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@radosnuy Никак вы не узнаете. По услуге "Кто звонил" пропущенные сохраняются за последний 2 дня....
якщо немає покриття, тим хто дзвонить мені кажуть"що це номер не є дійсний або що номерне зареєстрований за жодним із абонентів". коли з'являться покриття то смс про пропущені не приходить
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Pilkevych1209, раді вітати вас в нашій спільноті!
Якщо номер знаходиться "поза зоною покриття", абоненти, котрі телефонують повинні чути "Зараз, на жаль, відсутній зв'язок з Вашим абонентом. Зателефонуйте, будь ласка, пізніше".
Судячи з того, що ваші абоненти чують інакшу інформацію ("номер не є дійсним") можна зробити висновок, що за номером встановлена переадресація на некоректний (недійсний) номер. Це пояснює також те, чому не надходять смс за послугою "Хто дзвонив" (при встановленій переадресації "поза зоною" на інший номер, смс за послугою "Хто дзвонив" не формуються).
На телефон не приходить сповіщення про те хто намагався до мене додзвонитися.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Tanyavl То что приходит, это хорошо. Вопрос то в чем?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Подключайте услугу Кто звонил.

Ответить