Вопрос

Послуга "Рік без абонплат" і "Рік без абонплат Lite"

• 2 Апрель 2020
  • 179 ответов
  • 12227 просмотров

Показать первую публикацию

179 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@VLAD.Z, при смене тарифного плана услуга не отключается.

Отправить значок +1

@Xomyak, есть ли такие тарифные планы, в которых невозможно пользоваться услугой?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@VLAD.Z, воспользоваться данной услугой смогут только абоненты предоплаченной формы обслуживания. То есть, услуга недоступна для контрактных и корпоративных абонентов. 

Отправить значок +1

@Xomyak, услугой могут воспользоваться абоненты ВСЕХ тарифный планов предоплаченной формы обслуживания?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@VLAD.Z, да. 

Отправить значок +1

@Xomyak, на тарифном плане “SIM для устройств” тоже будет работать?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@VLAD.Z, по имеющейся у меня информации, услуга будет работать во всех тарифных планах предоплаченной формы обслуживания. 

@VLAD.Z, при смене тарифного плана услуга не отключается.

А якщо не оплачено пакет тарифних послуг, інтернет по цій послузі залишиться?

@VLAD.Z, мова йде не про тарифний план. 

Після підключення однієї з послуг «Рік без оплат», або «Рік без оплат lite» абоненту буде доступний необмежений доступ до мережі інтернет протягом 365 днів. 

Все-таки доступ необмежений чи 1 ТБ?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@IhorKo, якщо у користувача послуги оплата по тарифу не була знята, послуга буде надаватися абоненту

Надається безлімітний (необмежений) доступ до мережі Інтернет. 

Отправить значок +1

@Xomyak, а на скріншотах із додатка “Мій Київстар” зазначено, що за цією послугою надається 1000000 Мб інтернету на весь час дії послуги.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@VLAD.Z, таке значення передає в додаток система персональних пропозицій (технічна особливість відображення інформації). Але, по факту, Інтернет надається безлімітний.

Всі ці моменти вже прийняті до уваги розробниками додатку “Мій Київстар”. 

@VLAD.Z, таке значення передає в додаток система персональних пропозицій (технічна особливість відображення інформації). Але, по факту, Інтернет надається безлімітний.

Всі ці моменти вже прийняті до уваги розробниками додатку “Мій Київстар”. 

Шахрайство і брехня! Навіщо приховувати, що після використання 3 Гб протягом дня, швидкість обмежена до 0,8 Мб/с !???

Отправить значок +1

@IhorKo, вони справді приховують про обмеження швидкості в описах тарифів: там нічого не зазначено про “Політику справедливого користування мережевими ресурсами”.

Отправить значок +1

@Xomyak, якщо доступ до інтернету повністю безлімітний, то ніякий USSD не перевірить залишок Мб та термін дії, що було в пакетах “VIP Інтернет Безлім”.

@Xomyak ще й не надано можливість абоненту контролювати використаний трафік!..

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@IhorKo, хочу акцентувати вашу увагу на тому, що під поняттям “безліміт” мається на увазі необмежена кількість МБ. Швидкість мобільного Інтернету не є умовою тарифів та послуг. 

“Політика справедливого користування мережевими ресурсами” не приховується від абонентів. Інформація є на нашому офіційному сайті в розділі “Центр новин”. 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@VLAD.Z, @IhorKo, ви хочете перевіряти скільки використано МБ безлімітного трафіку? 

Отправить значок +1

@Xomyak, я можу перевіряти через меню смартфона, але чи можна перевірити залишок МБ безлімітного трафіку, що надаються за умовами послуги, шляхом USSD?

“Політика справедливого користування мережевими ресурсами” розміщена на нашому офіційному сайті в розділі “Центр новин”, але нічого про неї не згадується в описах тарифів з безлімітним трафіком.

@VLAD.Z@IhorKo, ви хочете перевіряти скільки використано МБ безлімітного трафіку? 

Звичайно, хіба ж це не очевидне бажання?

@IhorKo, хочу акцентувати вашу увагу на тому, що під поняттям “безліміт” мається на увазі необмежена кількість МБ. Швидкість мобільного Інтернету не є умовою тарифів та послуг. 

“Політика справедливого користування мережевими ресурсами” не приховується від абонентів. Інформація є на нашому офіційному сайті в розділі “Центр новин”. 

В цьому і полягає обман і маніпуляція, адже штучне обмеження швидкості нівелює необмежену кількість МБ, та й інформація про це має бути акцентована в описі умов тарифу чи послуги, а не прихована за десятьма підпунктами. Скидається на те, що репутація для вас- порожній звук...

Уровень пользователя 2
Отправить значок +1

@VLAD.Z@IhorKo, ви хочете перевіряти скільки використано МБ безлімітного трафіку? 

Звичайно, хіба ж це не очевидне бажання?

@IhorKo @VLAD.Z якщо набрати комбінацію *252#,то буде відображено весь використаний трафік за добу.

Отправить значок +1

@pLatwa, якщо набрати комбінацію *252#, то буде відображено використаний трафік лише в рамках додаткових денних пакетів. Сюди не включається трафік, використаний в межах тарифного плану.

Уровень пользователя 2
Отправить значок +1

@pLatwa, якщо набрати комбінацію *252#, то буде відображено використаний трафік лише в рамках додаткових денних пакетів. Сюди не включається трафік, використаний в межах тарифного плану.

@VLAD.Z , буде відображатись весь використаний трафік за добу лише для тарифів з безлімітним об'ємом трафіку.

Отправить значок +1

Взагалі ми говоримо про послугу “Рік без оплат”, в якій надається саме безлімітний інтернет на 365 днів. Якщо там дійсно 1000000 МБ, то можна буде перевіряти кількість МБ, що залишилися, а не використані МБ за добу.

Ответить