Вопрос

Послуга "Рік без абонплат" і "Рік без абонплат Lite"

• 2 Апрель 2020
  • 179 ответов
  • 12227 просмотров

Показать первую публикацию

179 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@VLAD.Z, @IhorKo, на жаль, перевірити кількість використаних МБ за умовами цієї послуги можливості немає. Комбінація не реалізована :disappointed_relieved:

Зрозуміла, що ви маєте на увазі стосовно “Політики справедливого користування мережевими ресурсами”.

Ваші побажання будуть передані на розглядання і можливість реалізації в відповідний відділ (це стосується і комбінації, і інформації про “Політику” в описі тарифних планів). 

що таке  Рік без оплат Lite"

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Genadiy, це додаткова послуга, котра надає можливість користуватись безлімітним Інтернетом 365 днів з моменту підключення :nerd:

Отправить значок +1

@Genadiy, це додаткова послуга, котра вирізняється від послуги “Рік без оплат” лише ціною. Вартість послуги «Рік без оплат» - 365 грн., а послуги «Рік без оплат lite» - 100 грн :nerd:

Когда я активировал услугу мне не хватало на счету, мне сказало что надо пополнить от 365 но мне не хватало 70 грн ,я пополнил до нужной сумы и как мне теперь запросить заново снятие средств ??? 

Отправить значок +1

@WinClain, вы можете подождать снятие средств и услуга подключится.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@WinClain, получила от вас дополнительную информацию в личных сообщениях. Также там предоставила ответ, ознакомьтесь, пожалуйста :hugging:

Надійшло таке повідомлення:

“Сенсація! Безлімітний iнтернет цілий рік всього за 365 грн. Активуйте до 15/04/2020 послугу «Рік без оплат lite» та спілкуйтесь у соцмережах, не рахуючи мегабайти. Замовляйте: 477*365 “

В мене пару запитань:

1. Чи зможу я користуватися іншими інтернет послугами крім соцмереж, і який  тип інтернету буде доступний 2G/3G/4G?
  1.  В мене діє тариф за яким я повинен платити 60 грн в місяць але він в мене не оплачений. Якщо я поповню рахунок на 365 грн чи знімуть одразу з мене ці 60 грн, або спочатку підключится послуга?
  2. Яка швидкість інтернету і чи може вона бути  обмежена, якощо може то до якої вшидкості?

Подскажите пожалуйста

В тариф "рік без обмежень" входят звонки?

Отправить значок +1

@Divi, ви зможете користуватися будь-якими інтернет послугами в усіх  типах інтернету. Якщо тариф не оплачений, спочатку зніметься абонентська плата за тариф (60 грн).

@Petronaska, это дополнительная услуга,  в которую входит только интернет.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

@Divi зніме спершу як абонплату, це без сумніву.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Divi:thinking: стосовно абонентської плати, все залежить від того, чи була у вас знята щоденна оплата. Якщо ні, то після поповнення рахунку першою зніметься абонентська плата по тарифу.

Щодо швидкості. Згідно "Політики справедливого користування мережевими ресурсами", після використання більше 3000 МБ протягом доби буде застосовано обмеження швидкості до 0,8 Мбіт/c

Услуги в обоих бонусах идентичны. А цена в 3 раза отличается - 365 и 100 грн. Где логика? Странная политика. И зная это человек задумается, стоит ли ему платить на порядок дороже за те же услуги.           

Вопрос: в чём прикол?

Маю 2 активних номера і 2 полочних, тариф: "Без меж Lite" і "Київстар Онлайн+ 2019" ні на один із 4 не прийшла пропозиція, зато без перестанку приходить пропозиція "Роумінг та дзвінки за кордон" (Ну і нафіг мені той роумінг) Брєд!!!!! Залишав побажання операторові щодо підключення послуги "Рік без абонплат lite " і ніфіга.

Отправить значок +1

@Jigsaw, в мене на 2 номерах у системі “Мій Київстар” завжди відображається пропозиція "Роумінг та дзвінки за кордон", при чому на одному з них є додатково пропозиція із додаткових мегабайтів (1000 МБ за 15 грн). Послугу "Рік без абонплат lite" ніфіга не показують.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@VLAD.Z, если менять тариф на тариф предоплаченной связи, то услуга не отключается. Если мигрировать на контракт, то отключится. 

Отправить значок +1

@VLAD.Z, у меня все номера на тарифах предоплаченной связи.

Сама послуга передбачає безлім інтернет (3 гігабайти нормальной швидкості а далі низької швидкості), але окрім цієї послуги ще є сам тарифний план згідно якого надаються ще 6000 мегабайт, чому ці 6000 не можна використовувати? Я ж оплачую весь тарифний план а не лише дзвінки та смс, отже виходить що я не отримую усіх послуг за які заплатив? 

Також є "бонусні" мегабайти які як прийшли так і пішли

Отправить значок +1

@Zakeri, на тарифах з безлімітним трафіком підраховується 3 ГБ нормальної швидкості незалежно від наявності додаткових послуг.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Zakeri, для збереження високої якості послуг в періоди пікових навантажень на мережу, Компанія застосовує «Політику справедливого користування мережевими ресурсами». Для абонентів, які використовували протягом календарної доби більше 3000 МБ мобільного інтернету, може встановлюватися швидкість до 0,8 Мбіт/c.

Отправить значок +1

Саме так, не 3 ГБ (3072 МБ), а лише 3000 МБ протягом календарної доби. Вибачте за те, що вище написав не так.

Саме так, не 3 ГБ (3072 МБ), а лише 3000 МБ протягом календарної доби. Вибачте за те, що вище написав не так.

Суть не в тому, про обмеження швидкості я знаю, рік без абонплат це не тарифний план а Послуга, в самому тарифному плані прописано 6000 мегабайт, але використати їх я не можу хоч і за них я теж заплатив так як вони є частиною самого тарифного плану

Добрий вечір хто підскаже як відключити послугу рік без плат за 365грн

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Якщо ви про те, щоб повернути гроші, то у вас навряд чи щось вийде.

Ответить