Вопрос

Послуга "Рік без абонплат" і "Рік без абонплат Lite"

• 2 Апрель 2020
  • 179 ответов
  • 12255 просмотров

доброго дня я заплатив за послугу рік без оплат

мені зняло оплату і прийшло зарахування

але інтернету нема

чи можете мені детально розповісти про цю послугу

і сказати чому виникла неполадка

апо скажати куди я можу звернутися з цією проблемою

179 Ответы

Доброго дня. 1го червня підключив дану послугу, перевірив - інтернет працював. 3-4го червня знадобився моб. інтернет, увімкнув - дудки, не працює. Тарифний план не сплачено, але ж писали що послуга працює і без його сплати.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@VLAD.Z, щодо закриття пакетів інформація не надходила. Тобто пакети будуть існувати після 31.05. 

Отправить значок +1

@Xomyak:thinking: чи будуть існувати пропозицї на підключення «Рік без оплат» і «Рік без оплат lite» після 31.05.?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@alinaaaa, умови “Політики справедливого користування послугами” є на офіційному сайті :nerd:

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@S.Smyk, :thinking: ви вже перевіряли статус послуги? Точно не підключена? 

Отправить значок +1

@Xomyak,  :hugging:

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Xomyak, якщо надходила пропозиція на послугу «Рік без оплат» і я не скориставсь, чи може потім надійти пропозиція на послугу «Рік без оплат lite»?

@VLAD.Z, теоретично, так, може. Але фактично..., на жаль, не зможу відповісти на таке питання.

ці акційні пропозиції, якщо я не помиляюсь, дійсні тільки до 31.05.

@Xomyak, чи згодні ви з цим твердженням? :wink:

Щодо закриття пакетів інформація не надходила. 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Counter1Ter, вы можете проверить статус услуги при помощи комбинации 466*66 и вызов :wink:

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Joe-Jim:hugging:

Отправить значок +1

ці акційні пропозиції, якщо я не помиляюсь, дійсні тільки до 31.05.

@Xomyak, чи згодні ви з цим твердженням? :wink:

Ок дякую гарно=)

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

За кордоном інтернет будет тарифікуватись згідно тарифів роумінгу.

365 днів безлімітного інтернету всього за 365 грн. Скажіть чи працюватиме інтернет закордоном ?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

@VLAD.Z ці акційні пропозиції, якщо я не помиляюсь, дійсні тільки до 31.05. Тому сенсу чекати більше нема, бо не прийде взагалі нічого.

Отправить значок +1

@Xomyak, якщо надходила пропозиція на послугу «Рік без оплат» і я не скориставсь, чи може потім надійти пропозиція на послугу «Рік без оплат lite»?

Отправить значок +1

@alinaaaa, обмеження по швидкості є, а обмежень по роздачі немає.

Поповнив я рахунок, подав заявку, кошти не знімаються. В чому проблема? Як додзвонитись до оператора?

@Cherevach  дякую!

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Смотри в мой Киевстар. Возможно просто сбой в доставке смс

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Читай політику справедливого користування

Якщо підключити безлімітний інтернет на 365 днів за 365 грн, то чи можна роздавати інтернет на інші пристрої чи потрібно доплачувати(як у Водафоні, для прикладу 50 грн)?

І чи є якісь обмеження по швидкості? Наприклад якщо за день використано багато інтернету.

Я увидел что мне предложили год  (365 дней) безлимитного интернета за 100 грн. Для этого нужно было пополнить счёт на 100 грн и позвонить на номер 477*365.

Я пополнил, и мне сразу оплатили пакет услуг по тарифному плану: безлим звонки на Киевстар, 3000МБ и 30мин на другие мобильные сети Украины. 

Я подумал:"не велика проблема" и пополнил до 100 гривен, дальше позвонил по тому самому номеру 477*365, и мне сказали что заявка принимается. Далее мне прислали СМС о том что заявка принята, и нужно •пополнить счёт от 100 гривен до 30.05.2020 включительно•, и ждать смс об активации. Я снова пополнил на 100 гривен ровно.

Пополнил в 10:50 сегодня, так и не пришло смс, а деньги уже не вернуть. Что делать?

Отправить значок

@Xomyak, вітаю! Скажіть, будь-ласка, а послуга “Рік без оплат” надається в режимі USB/Bluetooth tethering? Тобто, якщо доступ до мережі буде надаватися іншим пристроям зі смартфону, чи не буде проблем? Питання виникло, бо знаю, що існує така практика обмеження безлімітного доступу до Інтернету, що логічно, але тут є щоденне обмеження, тому уже було б нелогічно.

Вже відповіли на питання в Call-центрі. Обмежень щодо USB/Bluetooth tethering немає.

Отправить значок

@Xomyak , вітаю! Скажіть, будь-ласка, а послуга “Рік без оплат” надається в режимі USB/Bluetooth tethering? Тобто, якщо доступ до мережі буде надаватися іншим пристроям зі смартфону, чи не буде проблем? Питання виникло, бо знаю, що існує така практика обмеження безлімітного доступу до Інтернету, що логічно, але тут є щоденне обмеження, тому уже було б нелогічно.

Уровень пользователя 1
Отправить значок +1

@Shtefan, спасибо :hugging:

P.S.: ответ от специалистов я так и не получила, зато благодаря вам буду теперь знать, какую информацию слышат пользователи. 

Приятно с Вами иметь дело!

Ответить