Решено

Потрібен додатково пакет смс

• 19 Ноябрь 2017
  • 28 ответов
  • 11452 просмотры

Прошу надати інфо стосовно підкючення пакету смс на місяць від 500 шт.
Скільки коштуватиме така послуга.
Як я можу скористатись маючи тарифний план Київстар онлайн 3G
icon

Лучший ответ Good Bye 19 Ноябрь 2017, 11:47

Таких нажаль немає, є пакет 150 смс на місяць за 15 грн і коли закінчаться пакетні смс, то можна відключити цю послугу та підключити ще раз.
Просмотр оригинала

28 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
немає такої можливості
Уровень пользователя 6
Отправить значок +1
Таких нажаль немає, є пакет 150 смс на місяць за 15 грн і коли закінчаться пакетні смс, то можна відключити цю послугу та підключити ще раз.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
К Вашему тарифу нет пакетов смс. По умолчанию в тарифном плане у Вас смс оплачиваются так - первые 50 смс 1 грн,, если пакет закончился то далее даются пакеты по 10 смс стоимость 1 грн.
Прошу надати інфо стосовно підкючення пакету смс на місяць або тиждень (якщо є). Скільки коштуватиме така послуга. Як я можу скористатись маючи тарифний план Вільний Київстар?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Прошу надати інфо стосовно підкючення пакету смс на місяць або тиждень (якщо є). Скільки коштуватиме така послуга. Як я можу скористатись маючи тарифний план Вільний Київстар?
За умовами тарифного плану, ви можете скористатись:
  • Пакетом зі 100 SMS вартістю 1,01 грн, який підключається в момент надсилання першого SMS. Коли всі повідомлення з цього пакета закінчаться, ви зможете отримати ще 9 пакетів по 100 SMS на добу. Вартість кожного пакета – 1,01 грн. Пакетні SMS можна надсилати абонентам мережы Київстар. Вартість SMS на номери Київстар після використання максимальної кількості пакетів на добу – 0,53 грн/шт
Уровень пользователя 2
Отправить значок +1
@Viktiria, вітаю вас в спільноті!
Всі абоненти передплати Київстар можуть підключити SMS-пакети для безкоштовної відправки повідомлень на номери Київстар та інших мобільних операторів України:
"SMS-пакет 50 повідомлень" на тиждень (7 днів) за 6 грн
"SMS-пакет 150 повідомлень" на місяць (30 днів) за 15 грн
Керувати ними можете за номером 477 * 214. Відразу після підключення послуги знімається перша абонентська плата і нараховується перший SMS-пакет.
Подальше нарахування абонентської плати відбувається через 7 або 30 днів (не враховуючи день підключення).
Для уточнення стандартної вартості смс в вашому тарифі перевірте повну його назву (Щоб перевірити назву тарифного плану, будь ласка, наберіть на телефоні *100*01*2# і виклик.). За нею можете переглянути умови на нашому сайті в архіві тарифів https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/arhive
Підкажіть будь-ласка, в мене тарив КС онлайн, там 50смс за 1 грн , якщо я буду використовувати наступних 50смс вони мені будуть котувати теж 1грн чи по іншій ціні?
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Irina1, рада вітата вас у нашій спільноті!
Ватість наступного пакету залежатиме від умов тарифного плану, зазвичай за наступні 10 смс оплата 1 грн.
Как заказать пакет смс внеочередное
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@87 Igorek Что у вас за тариф?
Подскажите, пожалуйста, пакет из 100 смс можно использовать в течение какого времени? Нужно ли его активировать или он активируется автоматически при отправке первой смс?
Уровень пользователя 1
Отправить значок
Подскажите, пожалуйста, пакет из 100 смс можно использовать в течение какого времени? Нужно ли его активировать или он активируется автоматически при отправке первой смс?
Он стоит 2 грн., на 1 день. Автоматически при отправке активируеться
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@skym, приветствую вас в сообществе!
Стоимость смс описана в каждом тарифном плане, обычно стоимость 2 грн или 1 грн за пакет смс. Пакет смс действует до конца суток, в которых был начислен и активируется автоматически при отправке смс на другой мобильный украинский номер. Рекомендую проверить стоимость смс в вашем тарифном плане, достаточно на нашем сайте найти свой тариф: https://kyivstar.ua
Проверить название тарифного плана на номере можно *100*01*2# вызов.
У меня стоит тарифный план безлим видео, хочу дополнительно подключить услугу день смс, но не получается, нужно менять тариф, подскажите с каким тарифом эта услуга может быть подключена
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Smirn89, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
Увы, пакет "День смс" доступен для подключения для ряда архивных тарифных планов😥
Могу предложить рассмотреть возможность подключения таких пакетов "SMS-пакет 50 сообщений", "SMS-пакет 150 сообщений"
Доброго дня! В мене тариф 4G Онлайн,плачу фіксовано 75 грн. За 100 смс має знімати 2 грн,але вже 13.09 і 21.09 зняли по 2 грн. В чому проблема?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
А в чому проблема?
13.09 зняло 2₴, нарахувало 100SMS на день.
21.09 зняло 2₴, нарахувало 100SMS на день.

Цитую:
"Якщо ви використали 200 нетарифікованих SMS, ви можете скористатись пакетом з 100 SMS на одну добу вартістю 2 грн. Пакет підключається в момент надсилання першого SMS."
Тобто я не можу відключити оці 100 смс в день? Я можу в тиждень від сили 10 смс написати
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Tiknik ви можете придбати SMS пакети. Це буде краще для вас, як на мене.
@Tiknik ви можете придбати SMS пакети. Це буде краще для вас, як на мене.
Я вас зрозуміла. Просто в мене пакет,який мене задовільняє в плані розмов і інтернету. А ось з смс засада((((
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Tiknik, можу запропонувати підключити додатковий, окремий пакет SMS до вашого тарифу😉
Всю інформацію знайдете за посиланням https://kyivstar.ua/uk/mm/services/messages/smsb_pp
@Tiknik, можу запропонувати підключити додатковий, окремий пакет SMS до вашого тарифу😉

Всю інформацію знайдете за посиланням https://kyivstar.ua/uk/mm/services/messages/smsb_pp

Дякую. Мене взагалі не цікавлять смс. Просто хотіла розібратись куди втікають гроші

Доброго.

Потрібно додаткові смс .  Через “Мій Київстар “ можна замовити Пакет 150 SMS.

Питання по цьому пакету.

Вказано, що пакет 150 смс коштує 25 грн і надається на 4 тижні, але при натисканні “ підключити “ зявляється “ Відразу після підключення послуги знімається перша абонентська плата і нараховується перший SMS-пакет.”  Що мається на увазі:  перший SMS-пакет?

В пакет входять незалежні 150 смс якими я можу користуватися в любий час на протязі тих чотирьох тижнів , чи входять пакети смс , типу 10 пакетів по 15 см , або 15 пакетів по 10 смс ?

Щоб було зрозуміліше , якщо я сьогодні використаю одне смс , в мене на завтрашній день залишиться 149 смс ? 

Отправить значок +1

@Soyrs, в пакет входить 150 СМС,якими ви можете користуватися впродовж 4 тижнів. Можливо замовити ще такий самий пакет. 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Soyrs, вам буде нараховано одразу 150 SMS :wink:

Перший SMS-пакет - це означає, що послуга буде підключена на постійній основі. Тобто, якщо ви не плануєте користуватись пакетом після перших 4 тижнів, його потрібно буде відключити.

Ответить