Предложения для новых тарифных планов / Предложения по улучшению

• 24 Сентябрь 2017
  • 361 ответ
  • 116 просмотров

Показать первую публикацию

361 Ответ

Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Safari, интересное предложение. Зафиксировала в отдел планирования и разработки 🙂
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
Шановні представники Київстару, повторюю своє питання:

У оператора LIFECELL є тарифний план "Зроби Сам". Чому б і Київстару не зробити схожий тарифний план? 😉
я такой пакет и даром не взялбы, стоимость 35гр., а при добавке 50мин. на другой оператор и 1Гб нета стоимость на месяц 110гр
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
Йдеться не про вартість, а про можливість самому вибирати собі необхідні функції в тарифному плані - інтернет і хвилини для дзвінків, скільки треба. Чому Київстар не хоче зробити такий тарифний план , типу "Конструктор тарифів", як вже казали інші дописувачі в цій темі?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Київстар чує молитви простих вірних абонентів!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@KYIANYN, пропозиція передана в відділ планування тарифів. Сподіваємось, що найближчим часом "Конструктор" буде реалізовано😉 слідкуйте за новинам на нашому офіційному сайті https://kyivstar.ua/uk/mm/news-and-promotions#tab-#news
Моей маме 70 лет, пенсия минимальная. У неё обычный кнопочный телефон, с которого она только звонит. Таких людей как она очень много. Им не нужен интернет, СМС, ММС. Сделайте им тариф ( посильный) пенсионный-звонки, ПОЖАЛУЙСТА.
у Киевстара самый дешевый на сегодня тариф -- это Онлайн 3g (35 грн.) но на него просто так не перейдешь, а только по "приглашению" со стороны оператора, которое рассылают выборочно и не всем (а только тем, кто очень мало говорит)если нужно еще дешевле -- смотрите в сторону Интертелекома -- у них есть тарифы с оплатой по факту, но это другой стандарт связи (CDMA, а не GSM, так что нужен другой телефон)
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Так а в чому проблема? Моїй мамі теж майже 70, вона дуже вподобала iPhone - відповідно і тарфний плян - максимальний безлім, а так то якщо Ви є у мами- то забезпечте маму всім необхідним!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
справа в тому, що Київстар це бізнес, а не хоспіс чи благодійна організація.
Тому будьте вдячні, що майже безкоштовно стільки часу користувалися мобільним зв'язком. Рекомендую Вам перейти на найдешевший тариф за 45 ₴ на місяць- якраз для тих, у кого прості старі телефони-
https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/prepaid/unlimtalks
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
Найдешевший тариф "Київстар дзвінки" - 30 грн./міс., але перейти на нього не просто 😎.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
Walentina, добро пожаловать в наше сообщество!
Ваше предложение зарегистрировано для развития тарифных предложений.
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
Уточнення для Kaliniv 😨 є телефони для іміджу (наприклад, Ваш iPhone), а є телефони для розмов (наприклад, мій Philips Xenium). Для більшості пенсіонерів Ваш телефон (а також інтернет) не підійде, чи не так?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Уточнення для Kaliniv 😨 є телефони для іміджу (наприклад, Ваш iPhone), а є телефони для розмов (наприклад, мій Philips Xenium). Для більшості пенсіонерів Ваш телефон (а також інтернет) не підійде, чи не так?
мої два телефони- це робочі конячки, для іміджу є різні інші речі та аксесуари. Це- сучасні робочі ефективні інструменти!

Спробуйте бути вдячним Вашим батькам та придбайте для них нормальні телефони, ті ж айфони, хоча б . І Ви будете здивовані, що батькам чі бабусям/дідусям сподобається!

Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
Дякую за пропозицію. Нормальні телефони вже придбані, iPhone на даний момент зайвий. ☺️
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
До речі, Kaliniv D - інформація від Вашої колеги Katrine: "На скільки нам відомо у iPhone немає функції звіту про доставку звичайних смс,".
Це правда?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
До речі, Kaliniv D - інформація від Вашої колеги Katrine: "На скільки нам відомо у iPhone немає функції звіту про доставку звичайних смс,".
Це правда?

дійсно немає звіту про доставку смс, є звіт про доставку та прочитання iMessage
а на андроїд 8 є звіт про доставку смс
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Звідкі це взялось? Який ще телефон для іміджу? Ви взагалі зрозуміли що сказали?
iPhone - найкращий у світі мобільний телефон. Так, не за копійки, але безперечно кращий. У його системи дуже багато спецільних налаштувань для людей похилого віку, людей із обмеженними можливостями, тощо. До чого тут імідж?
Ніхто не заважае вам придбати для батьків не найновішу модель, а, скажімо, той же iPhone 5C. Наприклад моя бабуся із задоволенням користується своїм сенсорним чудом. І для неї він набаго карще якогость кнопочного лайна - бо розмір элементів можна настроїти, усе просто і зрозуміло, можливо робити відео виклики напряму на телефон, без запуску компьютера, скайпа та іншого, із чим вона не дуже хочу розібратись. Ми їй той телефон налаштували - контакти перенесли, усе необхідне встановили, показали декілька разів як користуватись, і бабуся ним користується - і їй не потрібен той ноутбук, не потрібен старий телефон із малесенькими кнопками та дисплеєм трохи більшим за ніготь большого пальця моєї ноги.

Ось вам приклад на живій людині, я ка дуже боялсь розбиратись із технікою.
А тепер коли нас немає поряд, ми можемо ділитись фото, спілкуватись через відеовиклики, тощо.
Це дуже зручно.

І загалом це відноситься не тільки до iPhone, просто він усе робить набагато краще, особливо для такої категорії людей.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Це правда?дійсно немає звіту про доставку смс, є звіт про доставку та прочитання iMessage
а на андроїд 8 є звіт про доставку смс

Це не правда - звіти про доставку SMS є. Чому ви вважаєте що це не так я не розумію.
Навіть звіти про прочитання є.

Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
Це була ненав'язлива реклама айфонів? ☺️
Смартфони, як і автомобілі - бувають дешевші і дорожчі. Але функція для голосових дзвінків (телефон) працює однаково в будь-якому смартфоні, незалежно від його вартості.
Інформація передається швидше за допомогою звичайного телефонного дзвінка (або відеодзвінка), а для цього не обов'язково мати найдорожчий смартфон останньої моделі.
Стосовно звітів про смс - так вважають Kaliniv D і Katrine , а не я, бо айфони в них 😎
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@kikiwora, ймовірно Ви плутаєте відправку звичайних смс повідомлень з Iphone та функцію iMessage.
Функція iMessage надсилає смс користувачу через інтернет, працює між відправкою з Iphone на Iphone і показує вам звіт про доставку смс.
А ви спробуйте надіслати звичайне смс-повідомлення і щоб отримувач не користувався Iphone, а іншою маркою телефонів, і побачите, що звіт про доставку смс телефон не надає, на жаль 😞
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@kikiwora, ймовірно Ви плутаєте відправку звичайних смс повідомлень з Iphone та функцію iMessage.
Функція iMessage надсилає смс користувачу через інтернет, працює між відправкою з Iphone на Iphone і показує вам звіт про доставку смс.
А ви спробуйте надіслати звичайне смс-повідомлення і щоб отримувач не користувався Iphone, а іншою маркою телефонів, і побачите, що звіт про доставку смс телефон не надає, на жаль :(

iMessage другого цвета. SMS зеленые.
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
Добре, що смс зелені, а от яка марка телефону отримувача смс? Ваш скріншот не надає нам цю інформацію,
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
Питання до представників компанії Київстар стосовно тарифів на мобільний зв'язок: то тепер найдешевший тарифний план коштує 55 грн./міс.?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Питання до представників компанії Київстар стосовно тарифів на мобільний зв'язок: то тепер найдешевший тарифний план коштує 55 грн./міс.?
А почему только для представителей?) судя по сайту, то да, самый дешевый тариф от 55 грн. Но не стоит забывать, что есть акции, в которых абонентам предлагают подключить тарифы с меньшей стоимостью (к примеру "Киевстар 3G онлайн ")

Ответить