Решено

Прихований номер

• 28 Ноябрь 2017
  • 20 ответов
  • 22179 просмотров

Отправить значок
  • Новичок
  • 0 ответов
Чи можна за допомогою оператора дізнатись хто звонив із прихованого номера???
icon

Лучший ответ Stas 29 Ноябрь 2017, 09:10

если звонок вы приняли и звонившый человек клиент Киевстар, то номер вы увидите в системе мой киевстар, расходы и платежи, детализация затрат
Просмотр оригинала

20 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Чи можна за допомогою оператора дізнатись хто звонив із прихованого номера???
Ні не можна, оператор не розповсюджує конфіденційну інформацію своїх клієнтів.
Або
Тільки за рішенням Суду.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Но вы как абонент, имеете право узнать у того кто позвонил имя, фамилию и другую информацию для дополнительной проверки. Неизвестный абонент может отказаться, у вас появится такая же мотивация к отказу.
По тому что в телефонном режиме любой абонент может предоставить информацию без ответственную.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
если звонок вы приняли и звонившый человек клиент Киевстар, то номер вы увидите в системе мой киевстар, расходы и платежи, детализация затрат
Як дізнатися пропущений прихований номер?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Lexys никак
Деталізація витрат при вхідних дзвінках із скритого номера"
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@petr1955, раді вітати вас в нашій спільноті!
Ознайомтесь, будь ласка, з найкращою відповіддю в цій темі. Знайдете відповідь на ваше питання😉
Дзвонить прихований номер дуже часто як зробити щоб він не міг мені дзвонити??? допоможіть будь ласка
Уровень пользователя 4
Дзвонить прихований номер дуже часто як зробити щоб він не міг мені дзвонити??? допоможіть будь ласка
Можете воспользоваться услугой "Суперопределитель номера"
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Small 1998, через оператора такі дзвінки не блокуються, на жаль. 🤷🏻Можливо, знайдете функцію блокування в телефоні або якийсь додаток, який допоможе.
До речі, якщо номер мережі Київстар вам телефонував, то його можна побачити в "Мій Київстар", якщо була успішна розмова.
До мене вчора дзвонив приватний номер 3 рази, говорив нецензурною лексикою, пропонував велику суму грн. за переїзд за кордон, надзвонює і зараз. Хотів би взнати хто це та заблокувати.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
а. Скрытый номер Вы никак не заблокируете даже если будете знать номер. Кроме что в телефоне установить опцию чтобы сбрасывали от таких звонков
б. В системе Мой Киевстар сможете увидеть какой номер звонил
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@mazafakasava, погоджусь з @Kimeri 🤓
Єдине, що хотіла би додати - дізнатись номер, котрий до вас телефонує можно 2 способами:

1.Скористатись послугою "Супервизначник номера";
2.Подивитись номер в системі самообслуговування "Мій Київстар" в розділі "Витрати та платежі"-"Деталізація витрат". (є певна умова: номер побачите лише в тому випадку, якщо була розмова. Із того, що ви написали, можу зробити висновок, що з людиною спілкувались).
До мене дзвонив приватний номер вже 6 раз за 2 дня були невеличкі погрози та пропонували невелику суму грн. за переїзд за кордон говорили нецензурною лексикою Я вже виключив телефон через деякий час включив і мені прийшло повідомлення що мені дзвонили а хто не відкриває хотілось би його якось заблокувати і взнати що це за номер який надзвонює
Отправить значок
Добрий день.
За описом не схожа щоб ви користувалися саме фіксований зв'язок.
Але ви можете замовити як для мобільного так і для фіксованого номера послугу "супервизначник номера" або, якщо ви юридична особа, "віртуальну АТС", де можете дивитися статистику і встановлювати фільтрацію за номерами.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Как по мне, проще заблокировать ВСЕ входящие звонки от Неизвестных (все потому что можно определить что номер скрыт, но нельзя определить кто стоит за этим номером, если у вас не подключён суперопределитель и даже с ним это часто не будет работать и номер останется скрытым).

Я принципиально не отвечаю на такие звонки и сразу же себе настроил блокировку.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@mazafakasava, 🤔 вдалось визначити, хто вам телефонує? Скористались порадами?
ЗАЧЕМ воопще вы создаете пользователям такие функции «скрый номер» ?????

Чтобы нам приходилось после таких звонков заказывать платные функции «антивизначник номеру»??? Как все схвачено!

А смысл нам с того, что будем знать номер, он то так и будет названивать!
Это вы так заботитесь о свох клиентах, что невозможно самому избавить себя заблокировав номер? Не хорошо так, в наше время, так поступать с клиентами!!!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@0661, посмотреть скрытый номер можно еще при успешном звонке в личном кабинете. 🤓
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
ЗАЧЕМ воопще вы создаете пользователям такие функции «скрый номер» ?????
Для начала никто эту услугу не создавал, она в мобильной сети была изначально. Сеть Киевстар просто соответсвует стандарту. Вот то что эта услуга платная - отдельный вопрос.

Важно понимать что не всегда у абонента будет идентификатор и это не зависит от оператора, и в таком случае ни суперопределитель, ни логи в личном кабинете номер не покажут потому как его попросту нет. Также этот номер может быть не действительным или мнемоническим (например, адрес сайта или любое другое слово), и это тоже не зависит от Киевстара.

Что же касательно палатной услуги от киевстара (которая раньше была бесплатной) - она нужна таким людям как я, которые не хотят чтобы их терроризировали ответными звонками.

Ответить