Решено

Приостановление обслуживания номера / Временное отключение/повторное включение номера

Показать первую публикацию

168 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Ole Ole, можете просто тимчасово закрити номер. Деталі тут. Тільки рекомендую тримати в такому стані номер не більше 6-ти місяців. 

У мужа украли телефон, можно ли заблокировать его номер? До оператора дозвониться невозможно.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

У мужа украли телефон, можно ли заблокировать его номер? До оператора дозвониться невозможно.

Все же свяжитесь с оператором, если не получается по 466 то попробуйте чат через зоряну на сайте, просто скажите ей “Оператор” и если начнет варить воду выберите “Другой вопрос”, после укажите номер и она вас соединит, либо скажет что все операторы заняты и тут только позже снова попробовать, вам отдельно свободного оператора выделять никто не будет!)

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@pasiy, если есть доступ к личному кабинету, можно еще через него заблокировать. 

Еще можете через Зоряну на нашем сайте соединится с оператором онлайн-чата. 

Отправить значок +1

Valentyna, якщо дано номер в архівному тарифі, який мають перевести на інший (13-25 лютого), підключити “Приостановлением обслуживания номера” до початкової дати автозміни (12 лютого), чи зміниться тариф при відновленні обслуговування після завершення планового періоду автозміни (26 лютого)?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@VLAD.Z, навіть, якщо номер тимчасово заблокований, на ньому змінять тариф. 

Отправить значок +1

@Valentyna, на номері змінять тариф, навіть, під час дії тимчасового блокування?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@VLAD.Z, так. 

Отправить значок

Вітаю! Маю тариф контрактний! (Smart 150грн/міс), чи можна призупинити надання цього тарифного плану не блокуючи номер, тобто щоб я могла отримувати смс повідомлення та дзвінки? Який правильно мати баланс на 1 число, щоб мінусів та зняття коштів не було?

Якщо я наприклад тимчасово все таки зроблю відключення, то 10 грн буде знімати за міс з основного рахунку (додатковий не пропаде десь?), чи зможу я приймати вхідні смс та дзвінки, і чи доступний буде додаток мій київстар?

Буду вдячна за інформацію!)

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Якщо ви замовите тимчасове відключення, то вхідні дзвінки зможете отримувати без проблем. 10грн щомісяця будуть зніматись з основного рахунку. Послугою можливо користуватись строком до 6 місяців. Рахунок поповніть заздалегідь, бажано,щоб мінус не утворювався після зняття коштів за послугу тимчасового призупинення. Тоді проблем точно не буде. Деталі про послугу тимчасового відключення тут у вкладці "контракт".

Отправить значок +1

@Anetta_S, на контрактному обслуговуванні ви зможете приймати вхідні смс та дзвінки, і додаток мій київстар буде доступний навіть за тимчасового відключення номеру.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Anetta_S, і краще за все подавати заявку на тимчасове призупинення надання послуг з 1-го числа. Наприклад, подаєте заявку 20 квітня, що номер потрібно тимчасово заблокувати 1 травня. З 1-го травня заявка виконується, знімається оплата за послугу, абонентська плата вже не знімається. 

Отправить значок

@Anetta_S, і краще за все подавати заявку на тимчасове призупинення надання послуг з 1-го числа. Наприклад, подаєте заявку 20 квітня, що номер потрібно тимчасово заблокувати 1 травня. З 1-го травня заявка виконується, знімається оплата за послугу, абонентська плата вже не знімається. 

Дякую всім за корисну і просту відповідь!)

Отправить значок +1

Ви зможете отримувати вхідні дзвінки та SMS (до 10 000 вхідних SMS на день) ?

Я тут просчитал, для достижения этого лимита необходимо принимать одно входящее SMS раз в 8,64 секунды :nerd:

вкрали телефон.як я можу заблокувати номер?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@IrynaBu, найшвидший спосіб - це звернутись до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support по допомогу. 

Чи можна призупинити номер (предоплата) на 2-3 дні? Як ці дні будуть оплачуватись?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@DenisI, ви можете тимчасово призупинити обслуговування номера. Ознайомтеся, будь ласка, з інструкцією :nerd:
Додаткова оплата за послугу не знімається.

Ответить