Решено

Розповсюдження стартових пакетів / Покупка стартових пакетів оптом

• 22 Декабрь 2017
  • 12 ответов
  • 8692 просмотры

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Бачу постійно отаких хлопчиків- дівчаток, які нав'язливо пропонують стартові пакети на якихось супер умовах, бачу з обох боків барикад, але питання до Київстар, хто це вигадав, це ж реально шкідництво, вони дурять людей від імені Київстар а потім падає репутаційний імідж Київстар... Як Ви дивитеся на те, щоб створити мобільні патрулі для відловлення цих асоціальних елементів та притягнення їх до адміністративної/ кримінальної відповідальності?

icon

Лучший ответ Katrine 27 Декабрь 2017, 17:28

@Good Bye якщо на стартових пакетах вказано старі тарифи, то дилер повинен повідомити, що після активації будуть діяти інші умови 😞
Просмотр оригинала

12 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
чи є якесь пояснення цьому?
Уровень пользователя 2
Отправить значок +1
@Kaliniv D, продажом стартових пакетів в основному займаються дилери. Компанія Київстар зі свого боку дуже уважно відноситься до виконання ними відповідних обов'язків. На жаль, ми не можемо досконало контролювати роботу кожного такого розповсюджувача. Але ваша ідея дуже цікава. Я впевнена, що ви навіть долучились би особисто до такого мобільного патруля 😉
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
я готовий додучитися та долучити друзів до такого патруля, а наразі пояснив цьому хлопчику умови тарифних плянов і сказав більше не грішити. Інакше покараю.

Уровень пользователя 6
Отправить значок +1
Інакше покараю.
Дуже цікаво, як це ви будете їх карати 😂😂
Уровень пользователя 6
Отправить значок +1
Ці "дилери" на вулицях мені теж дуже не сподобались, в нашому місті вони пропонують прохожим стартові пакети ще 2015-2016 року, термін дії яких закінчується через декілька місяців. Тобто більшість тарифів тих вже не дійсні 😠
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Good Bye якщо на стартових пакетах вказано старі тарифи, то дилер повинен повідомити, що після активації будуть діяти інші умови 😞
Добрый день, меня интересует небольшой опт сим карт 100шт, какая будет цена.
+38096ххххххх
Plotnikov511@gmail.com
Як Ви дивитеся на те, щоб створити мобільні патрулі для відловлення цих асоціальних елементів та притягнення їх до адміністративної/ кримінальної відповідальності?

ты статью уже нашел для "притягнення їх до адміністративної/ кримінальної відповідальності"?
Ці "дилери" на вулицях мені теж дуже не сподобались, в нашому місті вони пропонують прохожим стартові пакети ще 2015-2016 року, термін дії яких закінчується через декілька місяців. Тобто більшість тарифів тих вже не дійсні 😠

регулярно вижу толпу таких людей на входе в метро Академгородок в Киеве (с противоположной от Макдональдса стороны)

всегда считал, что это Киевстар, т.к. одеты они в киевстаровские одежды

распространяют пакеты с ТП Безлим-Видео
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Nikita8800, покупка SIM-карт оптом не предусмотрена, увы😥
Можно купить 100 стартовых пакетов по их рыночной стоимости.
Уровень пользователя 2
Отправить значок
Якщо вказаний на СП тариф архівний та недоступний для підключення,то,наприклад,мені вчасно торговий представник доставляє нові наклейки на упаковку.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Zeppelin, 👍🏼

Ответить