Важно Решено

Розважальні послуги / Промо меню / Меню SIM-карти / Як відключити?

Уровень пользователя 1
  • Новачок
  • 2 ответов
Что за номер 5963???
От кого приходят эти сообщения???
Ви підписалися на сервіс "Новина дня".
Вартість підписки 0,72 грн/день з ПДВ без ПФ.
Для відмови відправте безкоштовне SMS з текстом СТОП2 на номер 5962. "Промо меню".
icon

Лучший ответ Stas 7 Февраль 2018, 11:04

@naumbud Чтобы отключить услугу

зайдите в меню SIM-карты > Промо > Настройки > Отключить сервис

или отправьте SMS с текстом Block на номер 5962

Детальнее https://kyivstar.ua/ru/mm/services/network/promo_menu
Просмотр оригинала

410 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
https://kyivstar.ua/uk/mm/services/network/promo_menu
Уровень пользователя 1
Что за хрень ? прославления КС)))) мне не нужны услуги которые я не заказываю))
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Что за хрень ? прославления КС)))) мне не нужны услуги которые я не заказываю))

якщо підписувалися- то значить замовляли
Уровень пользователя 1
понятно ..переписку в черный список такую... трата времени...гудбай ....
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
понятно ..переписку в черный список такую... трата времени...гудбай ....

я тобі надав відповідь, від кого приходять ці повідомлення, що тобі ще підказати?
Уровень пользователя 1
Неодноразово випадково підписувався на зайві платні підписки Київстар через те, що програма "Засоби SIM" робить пропозиції щодо підписки у сповіщеннях, які спливають над інтерфейсом програми, яка використовується у даний момент. Це - глумління над вашими клієнтами! Я не можу вимкнути право на "відображення поверх інших вікон" для програми "Засоби SIM" без прав суперкористувача. А права суперкористувача я не можу отримати, не порушивши гарантійні умови використання телефону. Прошу зареєструвати такий дефект програми, надавши можливість вимикати нав'язливі сповіщення, або ж просто усунувши такі сповіщення. Прошу повідомити про плановані строки виправлення дефекту.

Відомості про пристрій:
Model: Mi5s plus
UI: MIUI Global 9.1.1.0
Допоможіть народ. Я случайно подключил послугу от київстара Анонси України. Теперь по мимо абонплати, з мене знімають 70 копійок в день. Просять для відмови, відправить повідомлення Стоп4. Устройство попереджує що за це може взиматись плата. Соответственно я думаю мене розводять. До оператора не як не дозвонишся, а каждий день, на зло мені приходять повідомлення, і взимається плата.
У кого була такаж проблема?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Это Ваш телефон Ваш предупреждает. Смело отправляйте смс с указанным текстом на номер с которого приходит смс.
Вискакує окно інфо та розваги. Що зробить щоб воно не вискакувало.?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
@0953645798? не реагировать на него.
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@pkovalch раді вітати у нашій спільноті. Ваша ситуація схожа на те, що у вас підключено сервіс промо меню.
Сервіс «Промо меню» дозволяє отримувати на екран мобільного телефону заголовки або анонси новин, інформаційних чи рекламних повідомлень, а також свіжу інформацію та актуальні пропозиції від компанії "Київстар" в режимі on-line.
Для відключення необхідно відправити SMS з текстом «Блок» / «Block» (в будь-якому регістрі) на номер 5962
Якщо на екрані вспливають реклами інших компанії, можна натиснути відхилити/ скасувати/ні/ блок та інші пропозиції, які будуть запропоновані
Добрый вечер, скажите пожалуйста(такая проблема,бабушка подключила инфо и развлечения,теперь снимает 5грн/день.Приходит сообщение если хотите отказаться отправте стоп на жтот номер.Отправляем стоп пишут действие невозможно,что делать?И какой прямой номер к оператору?
Добрый день. Сегодня пришло сообщение с номера 5963 вы подписались на услугу новость дня. Стоимость подписки 0.72 грн в день.... скрин прилагаю. Может, ктото сталкивался??не знаю, что теперь делать? Сообщение пришло маме.
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@1007, вітаю вас у нашій спільноті!
Відправка смс на цей номер абсолютно безкоштовна. Тож, не хвилюйтесь, додаткових витрат при відключенні не буде.
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@0953645798, вітаю вас у нашій спільноті!
Зробіть так: повністю вимкніть телефон, а потім при включенні у вас з'явиться інформація про це розважальне меню, де можна буде натиснути кнопку "не відображати". Тож, натисніть її.
Уровень пользователя 1
Як відключити пропонувяння послуг від Київстар після завершення розмови? Після завершення розмови, Київстар пропонує послуги у вигляді попапчика, але це дуже не зручно, випадково можна натиснути кудись, і замовити платну послугу. І взагалі, це заважає. Як це відключити?
Уровень пользователя 1
Як відключити пропонувяння послуг від Київстар після завершення розмови? Після завершення розмови, Київстар пропонує послуги у вигляді попапчика, але це дуже не зручно, випадково можна натиснути кудись, і замовити платну послугу. І взагалі, це заважає. Як це відключити?

Знайшов відповідь. Може комусь згодиться.
Такая же проблема.Снимается 8.50гр.в день зауслугу инфо и разв.посл.,которую неподключала.Как отключить услугу?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
В суд подать коллективно на киевстар, один раз по жопе згідно чинного законодавства надавать и на 54 тысячи повторно в АМКУ абузу на катать. Тогда перестанут фигнёй маяться
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@NikaYonok, @Lena Prokopuk, добро пожаловать в наше сообщество!
Если случайно оформленная подписка на развлекательную услугу не нужна, можете ее отключить. Как это сделать, указано в вашем сообщении.
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@Anna 19, добро пожаловать в наше сообщество!
Если смс не отправляется, попробуйте просто перезагрузить телефон и повторить попытку отправки. Если не поможет, нужно проверить настройки смс (в меню "номер смс-центра" впишите: +380672021111).
Доброго вечора. У моєї бабусі знімає регулярно 7 грн, замовляли звіт по витратам - виявляється "інфо та розваги", а фактично ніяких підписок нема, тел. 097XXXXXXX
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
ну значить є, як знімає, щось замовили
ну значить є, як знімає, щось замовили нічого не приходить, вибирали в мені - відписатись, прийшло повідомлення, що підписок немає
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
тоді не має знімати,може баця підключила прогноз погоди, може якісь знайомвства 18+, може ще щось

Ответить