Тариф "Безлім відео"/"Безлім відео+"

• 18 Октябрь 2017
  • 228 ответов
  • 77640 просмотров

Отправить значок
Будь ласка підкажіть, які додатки не трафікуються за тарифом безлім відео?

228 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/prepaid/unlimvideo-p
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@Perfect, вітаємо! @Stas, знавець наших послуг, Вам надав посилання на сайт, де вказані додатки, які не тарифікуюся, детально там можна ознайомитись.
Вам підкажу це - VEON, Знання без кордонів (Wikipedia, MyBook, Smart Kyivstar Prometheus
( web-версія тарифікується згідно стандартних умов тарифу)).
Соцмережі без обмежень Facebook (Включаючи перегляд фото / картинок), Twitter (Текстові повідомлення, перегляд фото / картинок
вільна музика (Zvooq та Fonotekа)
Відео на ходу (YouTube, Megogo.net (Megogo-Кіно і ТБ і Megogo VR), Divan.TV,   
"Домашнє ТБ" від Київстар (користувачі «Домашнього ТВ» отримують додатково необмежений обсяг МБ для перегляду відео в додатку «Домашнє ТБ» з мобільного телефону)
Доступний нетарифікований стрімінг відео, яке знаходиться на серверах соц.сетей: Facebook, Тwitter. Онлайн-трансляція в Facebook не тарифікується
Перешла на Тариф Безлим Видео+, а там не активированы Свободная музыка и Видео на ходу. Что мне нужно сделать?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Сообщите эту информацию либо в чат (на оф. сайте через Зоряну) или позвоните 466.
Stas. thanks
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Перешла на Тариф Безлим Видео+, а там не активированы Свободная музыка и Видео на ходу. Что мне нужно сделать?
Самостоятельно, можно подключить. Используйте для этого кабинет → Раздел Услуги 👈🏻
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Alex-S К сожалению, человек сам ничего не подключит. Если у человека уже подключен тариф Безлим видео+, а трафик не зануляется, то это может подключить тех. специалисты 🙂 А для этого нужно сообщить или в чат или по 466.
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@Tane4ka, почему вы подумали, что у вас эти сервисы не активированы? Они включаются автоматически вместе с включением условий тарифного плана.
Уровень пользователя 2
Доброго вечора, пишу бо хочу дізнатись, чому після Того як закінчились тарифні 6 гігабайт інтернету, то так звані "нетарифіковані" програми you tube та інші, перестають працювати, і шо мені заплатившій за місяць 95грн, тепер ще пів місяця робити? Відео ж подивитися не можливо, в zvooq музику теж не послухаєш, шо за розвод на гроші? Може щось змінити треба? Я гадаю, я не одна такої думки.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Я думаю варто змінити, змінити тарифний плян на Максимальний Безлім!
Уровень пользователя 2
То навіщо ж тоді тариф Київстар Безлім відео? Я ж хочу відео дивитись, саме в ютубі, навіщо ж мені платити 155 грн, якщо я можу дивитись його за 95? Для мене і 95 це багато. То головне питання, на яке ніхто не дав досі відповідь, чому не працює ютуб якщо закінчились тарифні мегабайти? Він же ж має бути безлімітним!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@IrinaTsapok Не совсем правильно Вы трактуете. По сути, компания "зануляет" тарификацию при просмотре видео с ютуба, но если мегабайты закончились, Вы не сможете пользоваться интернетом, в том числе теми ресурсами которые не "жрут" трафик который Вам предоставил Ваш тарифный план/пакет. Т.е. нужно оставлять мегабайт 10-15 что б просматривать ютуб, т.к. Ваш смарт будет соединятся с другими ресурсами.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Можна звісно бути на тарифі за 95 ₴ і обмежувати себе, а можна не відмовляти собі ні в чому з Максимальним Безлімом
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@IrinaTsapok, @Stas вірно підказав😀
При користуванні офіційними додаткам буде витрачатися незначна частка трафіку на «клієнтський та технічний трафік» ( лічильники даних , реклама і т.д.), які будуть сплачуватись згідно з умовами тарифу. А отже потрібно мати або 10 грн за кмоваими тарифу, або незначну кількість Мб для цього трафіку
Добрий вечір!
Мені пришло повідомлення:《Прокачайте свій смартфон з новим тарифом: безлім на YouTube та музику, 6000 МБ, 200 хв на інші мобільні за 90грн/міс. Замовте до 27/11/2017 та отримайте знижку 45 грн на першу абонплату. Замовлення: 477》.
Мені цікаво: 《чи є там безліміт на київстар?》
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Да есть.
Полные условия тарифа - https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/prepaid/unlimvideo
Доброго дня! Роз'ясніть, будь ласка, до кінця тариф безлім + відео. Якщо в мене на телефоні буде підключено даний тарифний план, чи зможу я дивитись відео з Ютубу через ноутбук, якщо роздати Wi-fi?
І ще одне, чи можливо роздати Wi-fi в тарифному плані Максимальний безлім (за 155 грн.)
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
1. Да, Вы сможете смотреть видео на ноуте, главное не использовать VPN, прокси и т.д. (ресурсы которые подменяют IP или сжимают трафик/в том числе браузер Опера не рекомендуется использовать.), трафик не будет расходоваться на видео, только на рекламные банеры/счетчики и т.д.
2. В тарифе "Максимальный безлим" Вы сможете использовать телефон для раздачи интернета на другие устройства.
Дякую, допомогли?
У меня тариф Безлим Видео +.
Как посмотреть остаток мегабайт в день?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
1. *112# вызов.
2. Мой Киевстар (если пользуетесь смартфоном, можно виджет с остатком выкинуть на экран)
Я вводила этот код,но он не работает:/
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Naomi а что пишет? происходит? пробовали перезагрузить телефон?
Всегда есть система "Мой Киевстар" где Вы сможете остаток бонусов проверить.
спасибо,сейчас попробую.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Я вводила этот код,но он не работает:/
Наверное потребитель @Stas претендует на статус Ніндзя 〉 Торопыжкин - и не вникает в вопрос.

Неиспользованные мегабайты аннулируются.
Проверить количество использованных мегабайт с пакетов по 100 МБ в сутки – Пробуйте этот
code:
*252#

Ответить