Тариф "Безлім відео"/"Безлім відео+"

• 18 Октябрь 2017
  • 228 ответов
  • 77646 просмотров

Показать первую публикацию

228 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@tolia16, вітаємо в нашій спільноті!
Тарифний план "Київстар Онлайн 3G+" не закривається, він є. Можливо помилились в назві тарифу з котрого переводять (котрий закривається)?
Зверніться, будь ласка, до онлайн оператору для більш детальної перевірки за вашим номером https://kyivstar.ua/ru/support (внизу сторінки "Онлайн консультант").
Шановний Киівстар і його працівники!
Поясніть будь ласка, чому перейшовши на тарифний план “Безлім відео” у мене все одно знімаються МБт??!Умови плану я прочитала дуже уважно, захожу в YouTube тільки з рідного браузера. І взагалі що це за умови користування YouTube якщо його не можна скачувати через PlayMarket якщо навіть у вашій спільноті вказано офіційну версію YouTube, яка скачується через PlayMarket??!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Причини тарифікації можуть бути такими:
1. Якщо не була знята абонплата за тарифним планом;
2. Чи використовуєте сервіс через браузер "Opera"
3. Чи використовуєте сервіс через будь-який інший браузер, який передбачає "стиснення" сторінок (для економії трафіку або більш швидкого завантаження сторінок)
4. Якщо входите через інші ресурси (наприклад, переглядаєте ролик з Youtube на ресурсах соціальних мереж)
5. Якщо використовуєте VPN на телефоні.
Тобто ви хочете сказати, що якщо навіть я скачала VPN, але на даний момент він неактивний, в мене все одно жере МБт?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Тобто ви хочете сказати, що якщо навіть я скачала VPN, але на даний момент він неактивний, в мене все одно жере МБт?

може бути. нащо вам ВПН? Плануєте злочин?
Для чого мені VPN це моя особиста справа взагалі) У півкраіни є vpn, ми всі готуємо з ваших слів злочин?!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Для чого мені VPN це моя особиста справа взагалі) У півкраіни є vpn, ми всі готуємо з ваших слів злочин?!

повторюю питання- нащо у Вас в телефоні ВПН? Ви займаєтеся злочинною діяльністю та намагаєтеся приховати злочини?
НІ. Ніякою злочинною діяльністю і не займаюся і не приховую ніякі злочини-це по-перше, а по-друге -я не зобов’язана відповідати на такі дурні ваші питання. В мене взагалі складається враження що ви, прошу вибачення, трошки неадекватний через ваше “я ще раз повторюю...“
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
НІ. Ніякою злочинною діяльністю і не займаюся і не приховую ніякі злочини-це по-перше, а по-друге -я не зобов’язана відповідати на такі дурні ваші питання. В мене взагалі складається враження що ви, прошу вибачення, трошки неадекватний через ваше “я ще раз повторюю...“

якщо Ви не злоченець і не готуєте жодних злочинів- нащо вам ВПН?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Ви так дограєтеся, з тим ВПН, що Вам номер заблокують та притягнуть до кримінальної відповідальності
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
Шановний Киівстар і його працівники!
Поясніть будь ласка, чому перейшовши на тарифний план “Безлім відео” у мене все одно знімаються МБт??!Умови плану я прочитала дуже уважно, захожу в YouTube тільки з рідного браузера. І взагалі що це за умови користування YouTube якщо його не можна скачувати через PlayMarket якщо навіть у вашій спільноті вказано офіційну версію YouTube, яка скачується через PlayMarket??!

@Lenchik11, правильна відповідь від @Kaliniv D
Причини тарифікації можуть бути такими:
1. Якщо не була знята абонплата за тарифним планом;
2. Чи використовуєте сервіс через браузер "Opera"
3. Чи використовуєте сервіс через будь-який інший браузер, який передбачає "стиснення" сторінок (для економії трафіку або більш швидкого завантаження сторінок)
4. Якщо входите через інші ресурси (наприклад, переглядаєте ролик з Youtube на ресурсах соціальних мереж)
5. Якщо використовуєте VPN на телефоні.

У пункті про VPN ведеться мова не про наявність самої програми, яка приховує ІР, а саме користування цією програмою.
Мій тариф "безлім відео"
, а на YouTube не заходить. Що робити?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
А что происходит при доступе к ютуб? Попробуйте очистить кеш приложения или переустановить его
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@ksju18, рада вітати вас у нашій спільноті!
Скористайтеся, будь ласка, рекомендаціями від @Stas та перевірте правильність точки доступу в налаштуваннях телефону www.ab.kyivstar.net
Какую комбинацию набрать для снятия абонплаты киевстарвидео
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@Yutub в тарифе "Безлим Видео", нет комбинации для внеочередного заказа, она снимается раз в месяц в дату автоматического начисления. Проверить эту дату можно комбинацией *100# и вызов, потом 1-й пункт, по счету
В моєму тарифному плані перегляд відео з YouTube, не тарифікується?
Наступне зняття абонплати 11 лютого. Умови тарифу «Безлім Відео+». За абонплату 90 грн/міс: безлім на Київстар, так чому я неможу нікуда подзвонити говорить НЕДОСТАТНЬО КОШТІВ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ДЗВІНКА ???
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
у Ви куди намагаєтеся подзвонити?
Не можу дзвонити на інші номера. Недостатньо коштів на рахунку.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Поповніть рахунок
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Sancho, вітаємо у спільноті 🙂
Уточніть, будь ласка, який тариф на Вашому номері? Тим часом, перевірити умови тарифів Ви завжди можете на нашому сайті: https://kyivstar.ua
Безлім відео +
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Mobizark, вітаємо у нашій спільноті!
Вказаний Вами тариф «Безлім Відео+» є регіональним, Ви знаходитесь на території його дії?
Інформація про територію, де працює тариф, розміщена за посиланням: https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/prepaid/unlimvideo-p
Підключив новий тариф безліч відео+, не замітив, що виставлено київська обл, можна якось перевестися на львівську обл?

Ответить