Решено

Тариф "Київстар Домашній 4G"

• 1 Сентябрь 2018
  • 185 ответов
  • 19569 просмотров

Уровень пользователя 5
Отправить значок
  • Стажер
  • 20 ответов
Відсьогодні з'явився новий тариф "Київстар Домашній 4G".
https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/internet/internet-arhive/home4g
Тариф позиціонується як заміна Домашньому Інтернету і працює на 4G мережі Київстара.
На жаль, його можна буде придбати лише з роутером в комплекті. Я би хотів придбати цей тариф але роутер непотрібен бо вже є. І якраз в моєму місті де я проживаю немає кабельного інтернету від Київстар а 4G є.
Тому є прохання для Київстар щоб вони продавали також окремо цей тариф без роутера. Або дали можливість перейти в нього і з старого тарифа.
icon

Лучший ответ kikiwora 2 Сентябрь 2018, 09:29

Тариф без покупки роутера продаваться не будет, ибо предназначен для тех кому нужен полноценный домашний интернет, но подключить проводной они не могут.

На вопрос почему ответу - потому что если тариф будут продавать просто так, ограничение в 6ГБ/с для мобильного Интернета потеряет всякий смысл, а так создаётся специальное ограничение, которое пропускает только тех людей, кому такая услуга действительно нужна, а не качков, что будут забивать трафиком всю сеть.

BTW, USIM вы склонировать не сможете. Современные карты от таких деяний защищены.

Разве что у вас есть электронный микроскоп для считывания данных непосредственно с самих логических ячеек чипа. Если нет, доступа к данным вы не получите, а следовательно и скопировать не сможете.
Просмотр оригинала

185 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Відсьогодні з'явився новий тариф "Київстар Домашній 4G".

https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/internet/internet-arhive/home4g

Тариф позиціонується як заміна Домашньому Інтернету і працює на 4G мережі Київстара.

На жаль, його можна буде придбати лише з роутером в комплекті. Я би хотів придбати цей тариф але роутер непотрібен бо вже є. І якраз в моєму місті де я проживаю немає кабельного інтернету від Київстар а 4G є.

Тому є прохання для Київстар щоб вони продавали також окремо цей тариф без роутера. Або дали можливість перейти в нього і з старого тарифа.

Он не будет без роутера продаваться. Кому действительно он нужен купят с роутером.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Тариф без покупки роутера продаваться не будет, ибо предназначен для тех кому нужен полноценный домашний интернет, но подключить проводной они не могут.
На вопрос почему ответу - потому что если тариф будут продавать просто так, ограничение в 6ГБ/с для мобильного Интернета потеряет всякий смысл, а так создаётся специальное ограничение, которое пропускает только тех людей, кому такая услуга действительно нужна, а не качков, что будут забивать трафиком всю сеть.

BTW, USIM вы склонировать не сможете. Современные карты от таких деяний защищены.
Разве что у вас есть электронный микроскоп для считывания данных непосредственно с самих логических ячеек чипа. Если нет, доступа к данным вы не получите, а следовательно и скопировать не сможете.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

@kikiwora Я имел ввиду под словом „клонировать“ эту возможность. 🙂
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Aleksei.Sivokhin тогда всё верно :))))
Уровень пользователя 5
Отправить значок
На вопрос почему ответу - потому что если тариф будут продавать просто так, ограничение в 6ГБ/с для мобильного Интернета потеряет всякий смысл, а так создаётся специальное ограничение, которое пропускает только тех людей, кому такая услуга действительно нужна, а не качков, что будут забивать трафиком всю сеть
Ну добре. Нехай плодять безглузді тарифи. Ще й у довісок до роутера нехай повісять бензопилу або драбину щоб не купили ті, кому "не дуже потрібно". Ага-ага, а потім ще через місяць оператор уведе шейп або анулює взагалі тариф а ти той роутер (до речі лочений) не зможеш використати. Дурних нема.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@SerjB ну якщю вам не потрібен вдома Інтернет без шейпу, то це ваш вибір.
А от лочення пристоїв за оператором це нормальна практика.
Дотого ж, такі роутери швидко розблокуюсь - зазвичай там або відразу можливо встановити прошивку виробника, або ж можливо перепаявши одну мікросхему те ж саме зробити. Залежить від пристрою.

У цього роутера при такій ціні лише одна реальна проблема - це старий протокол 802.11n, а не 802.11ac. Ось це дійсно проблема.

Шейпу не буде, принаймні такого як зараз на мобільних безлімах - пристій позіціонують саме як альтернативу ДИ.
Уровень пользователя 5
Отправить значок
Шейпу не буде, принаймні такого як зараз на мобільних безлімах - пристій позіціонують саме як альтернативу ДИ.
Оператор має право міняти тариф через місяць і це написано в умовах тарифу. І от через місяць або через декілька місяців неодмінно почнуть погіршувати умови тарифу. Наприклад шейпу нема до 100 ГБ на місяць, а якщо більше то шейп. Вартість зараз тарифа 155 грн а через 3 місяці зроблять 500 грн і таке інше.
Роутер непотрібний тому, що в мене вже є 4G роутер. Навіщо мені другий роутер? На полицю ставити? Ще й по такій ціні. Він же не 100 гривень коштує а майже 3000.
Розмова далі не має змісту.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@SerjB, пропозиція буде передана на розглядання в відповідний відділ для вдосконалення тарифу😉
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Якщо цей тариф буде продаватись вільно, то у попередньому обмеженні Політики чесного користування немає сенсу. Взагалі.

У вас є ідея як контроювати, кому цей тариф дійсно необхідний, а кому ні, щоб не навантажували зайвий раз мережу, окрім вже існуючого механізму через прив`язку до роутера?
Можливо, контракт на рік?
Уровень пользователя 5
Отправить значок
У вас є ідея як контроювати, кому цей тариф дійсно необхідний, а кому ні, щоб не навантажували зайвий раз мережу, окрім вже існуючого механізму через прив`язку до роутера?
Можливо, контракт на рік?

Підключення на контракт. Підключення за умови, якщо людина прописана за адресою, де наразі немає можливості підключити кабельний Домашній Інтернет Київстар. (От наприклад я). Підключення такій людині лише одного номеру з таким тарифом.
Уведення більш різноманітної лінійки тарифу. Наприклад "до 5 МБіт/с", "до 10 МБіт/с", "до 20 МБіт/с" і з різною ціною. (Той варіант що зараз то до максімуму). Таким чином один користувач буде займати лише частину радіоканалу.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@SerjB от і я про це думав.
Різні швидкості так взагалі Must Have.
Як от у Yota - від швидкості залежить вартість, а за додаткову разову плату можна зняти обмеження до кінця доби.

Ось те що ви написали необхідно передати у технічний відділ.
Напишіть через форму Відгуки, не виключно що прислухаються.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
В России МТС уже безлимитные тарифы предлагает, а там абонентская база побольше чем у наших операторов.
Имхо, но уходить нужно от этих ограничений, а не искать новые.
Уровень пользователя 1
скажіть будь ласка. чому не можливо придбати сам номер на контракті?
Якщо в мене вже є модем, чи я хочу його використовувати в телефоні.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Selecton там российский МТС уже давно как на B20 и с ковровым покрытием.
Когда у нас будут низкие частоты и ковёр, я буду только за снятие ограничений.

А пока что, имхо, они необходимы - когда операторы довешивают на БС в два раза меньше секторов чем нужно, да не выделяют новые каналы, да ещё и базовые станции новые не добавляют (не уплотняют покрытие, не повышают ёмкость), подобные ограничения нужны.

BTW, в том тарифе что вы кинули они тоже есть:На тарифе предоставляется безлимитный по объему трафика доступ в Интернет.
В поездках по России при исчерпании 500 МБ в день скорость доступа в интернет ограничивается до 128 Кбит/сек до конца календарного дня. При использовании услуг файлообменных сетей скорость доступа в интернет ограничивается до 128 Кбит/сек.
Раздача трафика по Wi-Fi, Bluetooth, USB на тарифе недоступна.
При повышенной нагрузке на сеть скорость доступа в Интернет может быть ограничена.
В случае, если абонент тарифного плана является одновременно инициатором группы «Единый интернет», то объем интернета-трафика, который он может предоставить в пользование участникам, ограничивается объемом 10 ГБ в месяц.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@PavloGor бо такі умови від оператора на данний момент.
І я розумію чому.
Існують люди, що не бажають платити за ДІ та мобільний, та вважаюсь за необхідне роздавати мережу с телефона, чи використовувати SIM-пару у модемі, для викачування великих объемів данних чи взагалі торрентів, що дуже навантажує мережу та погіршує її якість для інших абонентів.

Ящо цей тариф буде доступний усім, то раніше уведена політика честного використання не має сенсу взагалі - кожен купить нову картку і усе повернеться до початку.

Щоб цей тариф/картку використовували тільки ті люди, котрім це дійсно потрібно, її вирішили прив`язати до притсроя.
Не береш пристрій, значить, тобі він не потрібен, а раз не потрібен роутер із LTE, то і така картка теж непотрібна.

Нажаль, наразі Київстар ще не з`ясував як виділити абонентів, яким така послуга потрібна, від тих, кому вона не потрібна окрім як через покупку нового пристроя.

Хоча укладення контракту на рік або два для такої картки + відсутність можливості підключення ДІ на місці + умова одна картка на людину, було б непоганим фільтром. Сюди ж вибір швидкості.

Усе це вище вже казав @SerjB

Та що тут лише чекати та давати компанії нові ідеї.

Яб от не відмовився від можливості отримати таку картку разом із USB-Модемом з підтримкою B3,B7,B8,B20 та 3G, із можливістю підключення зовнішних антен.
Бо роутер у мене вже є, а він має можливість роздачі мережі з USB-Модему.

А якщо піти далі, то було б гарно мати денний тариф.
Тоді я б використовував цей модем у роутері, а роутер налаштував би так, що коли ДІ відсутній через неполадки у мережі, він автоматично підключався б до Інтернет через USB-модем, де оплата знімається по факту підключення раз на день.
Уровень пользователя 5
Отправить значок
Ось те що ви написали необхідно передати у технічний відділ.
Напишіть через форму Відгуки, не виключно що прислухаються.

Це порожній струс повітря. Немає змісту кудись писати, якщо б це дійсно цікавило Київстар то вони повинні моніторити офіційну спільноту community.kyivstar.ua і робити висновки. Я писав деякі речі але все без змін і донині. Маю на увазі мої інші теми.
І навіть тут написати непросто бо сайт спільноти доволі глючний а Київстару побоку. Не можуть вилизати сайт щоб нормально працював. Нове повідомлення важко відправляється, так само і нова тема важко створюється.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@SerjB у мене таке враження що цей сарт робили студенти першого курсу або школярі.
І я не жартую - надто багато проблем він має.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Selecton там российский МТС уже давно как на B20 и с ковровым покрытием.
Когда у нас будут низкие частоты и ковёр, я буду только за снятие ограничений.

Band 20 не прибавит значительной емкости сети. Я вижу на форуме и на других сайтах, зачастую негативные комментарии именно из-за политики честного использования и длительности интернет сессии. Первое ещё можно как-то оправдать, а второе - это просто смех.

Если оператор не готов отказаться, нужно изменить политику так, чтоб она ограничивала пользователей, которые систематически нагружают сеть, скажем которые на протяжении двух-трех дней выкачивают по 6ГБ в сутки, а не как щас за 6ГБ в сутки, т.е первые двое суток она не действительна, а на третьи после 6гб уже подключилась.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@kikiwora в том тарифе она практически не заметна. Блокировка торрентов - так и должно быть в мобильной сети. Блокировка раздачи трафика по Wi-Fi, Bluetooth, USB - это никогда у них не работало, как и у нашего Vodafone.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Selecton так дело не в самом B8/B20. Дело в том что сеть давно построена и отлажена.
Мне кажется что ограничения на данном этапе нужны только из-за того что сеть не готова.
Да, нужно добавлять ёмкость через B3+B7 и покрытие через B8/B20.

Вообще, вопрос ограничений хороший. Блокировать хотспот - крайне плохая идея. Как и ограничивать его скорость или количество трафика.
А вот торренты действительно нужно контролить. Как и, например, загрузку игр из Интернет-магазинов.
Но как - тоже не понятно. И всё равно контроль для каждого тарифа должен быть разным.

В случае с "домашним" 4G этого вообще нужно избегать - как ни как, домашняя сеть предназначена для таких операций.

Контроль по времени - хорошая идея.
Если за 3 дня скачано более 50ГБ - ограничение по скорости.
Уровень пользователя 5
Отправить значок
Контроль по времени - хорошая идея.
Если за 3 дня скачано более 50ГБ - ограничение по скорости.

Що хорошого? Якщо оператор 3 дні терпів і було б 49 а не 50 то можна і не обмежувати значить? Сітка 49 витримує а 50 значить не витримає. 1 гігабайт все вирішує? Висновкі робіть самі (ідея погана). Або не обмежувати і нарощувати потужність мережі. Або обмежувати всіх на однакових умовах.
В случае с "домашним" 4G этого вообще нужно избегать - как ни как, домашняя сеть предназначена для таких операций.
Чому тоді тут не обмежувати? Мережа одна і та ж. А може не треба було цей тариф вводити якщо оператор не здатний? А може годі скиглити і на всіх тарифах зняти обмеження? Мережа 3G/4G одна і та ж.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@SerjB коли на вантажівках по дорозі їздять усі, така дорога убивається в щент за рік або швидше.
Коли на тій самій дорозі на вантажівках навіть більшої ваги майже ніхто не їздить, дорога залишається доброю довго.

Та у обох випадках, ми, користувачі мобільного інтернету, страждаємо.
Але у другому випадку значно менше, бо є обмеження.

Загалом, так, обмежень не повинно бути. Але для цього і дорога повина бути побудована по усім технологіям - а у нас лише початкові этапи запуску (я так вважаю).

Щодо механізму обмеження - реалізувати плавне зменшення швидкості для абонента можливо, але технічно це складно, до того ж даэ значне навантаження на саму техніку оператора.
Тому це обмеження буде різким - по перевищенню абонентом якогось ліміту.
А лімітів у нас усього два - це час та трафік. Можливо і комбінувати ці фактори.

А як, по вашому, працює обмеження на вагу автомобілів на мостах?
Так само і працює - якщо сказано що обмеження 10т, то усе що до 10т має право проїхати, а усе що більше - ні. А насправді той міст розрахований на вагу у 3 рази більшу - тобто має певний запас.

Так саме із мережею. 1 ГБ нічого не вирішує сам по собі. Але цей 1ГБ може бути різницею між нулем та 1 ГБ, а може бути різницею між 1023 ГБ і 1 ТБ.

Так само і 1м землі нічого не вирішує, але на лінії розмежування між нашими військовими та террористами важливий кожен метер, як важливий і кожен метр вільної української землі.

Навіть 1мм, коли ви тиснете на спусковий гачок, вирішує чи вистрелить зброя вчасно, чи ні.
Добрый день!
Приобрел модем + сим карту с тарифом Домашний интернет 4G. Интернет сразу же заработал, но в вайбере на десктопе пропало соединение. Горит красная надпись No internet connection.

Как только переключаюсь на интернет от укртелекома, тут же включается. Попробовал несколько разных устройст - та же проблема. При этом на тарифе Максимальный безлим от киевстара, я такой проблемы не замечал.

Кто-нибудь сталкивался с подобным? Или все нормально работает?
Я, як і багато абонентів використовують 4G інтернет вдома, тому що не мають фізичної можливості підключити оптоволоконний інтернет, але для мобільного зв'язку Київстар впровадила зниження швидкості після 3гб/день (раніше 6гб) і мені цього не вистачає.

Я побачив, що появився тариф "Домашній 4G", в якому написано "без обмежень по швидкості", мене це зацікавило і я пішов до найближчого магазину Київстар (м. Луцьк), щоб розпитати про цей тариф. Мене здивувало, що консультанти навіть не знають про нього, мені прийшлось показувати їм на вашому сайті, що існує такий тариф, на жаль, наш діалог не склався і він не зміг допомогти мені.
Тому запитаю тут кілька питань, може хтось вже користується даним тарифом.

1. Чи дійсно без обмежень по швидкості?
  2. Чи обов'язково купляти цей тариф разом із модемом? Якщо я вже купляв інший модем (airtel 4g hotspot) в магазині Київстар, чи буде можна його використовувати разом із цим тарифом?
  3. Мережа покриття така ж сама, як і в мобільного 4G ?
>Під твердженням «безлім на інтернет» слід розуміти необмежений обсяг мегабайтів
>необмежений обсяг мегабайтів

как мне кажется то это значит что будет так же как и с мобильным интернетом, то есть НЕОГРАНИЧЕНО ПО МЕГАБАЙТАМ но скорость все равно будут резать, но об этом конечно же никто не скажет сразу.

Ответить