Решено

Тариф "Київстар Домашній 4G"

Уровень пользователя 5
Отправить значок
  • Стажер
  • 20 ответов
Відсьогодні з'явився новий тариф "Київстар Домашній 4G".
https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/internet/internet-arhive/home4g
Тариф позиціонується як заміна Домашньому Інтернету і працює на 4G мережі Київстара.
На жаль, його можна буде придбати лише з роутером в комплекті. Я би хотів придбати цей тариф але роутер непотрібен бо вже є. І якраз в моєму місті де я проживаю немає кабельного інтернету від Київстар а 4G є.
Тому є прохання для Київстар щоб вони продавали також окремо цей тариф без роутера. Або дали можливість перейти в нього і з старого тарифа.
icon

Лучший ответ kikiwora 2 Сентябрь 2018, 09:29

Тариф без покупки роутера продаваться не будет, ибо предназначен для тех кому нужен полноценный домашний интернет, но подключить проводной они не могут.

На вопрос почему ответу - потому что если тариф будут продавать просто так, ограничение в 6ГБ/с для мобильного Интернета потеряет всякий смысл, а так создаётся специальное ограничение, которое пропускает только тех людей, кому такая услуга действительно нужна, а не качков, что будут забивать трафиком всю сеть.

BTW, USIM вы склонировать не сможете. Современные карты от таких деяний защищены.

Разве что у вас есть электронный микроскоп для считывания данных непосредственно с самих логических ячеек чипа. Если нет, доступа к данным вы не получите, а следовательно и скопировать не сможете.
Просмотр оригинала

185 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Может нужно предлагать «Киевстар Домашний 4G» в наборе с роутером 4G на соответствующей странице? За моим адресом нету подключения домашнего интернета от Киевстара, вместо того, чтоб предложить хоть какое-то подключение к услугам компании и тарифу «Киевстар Домашний 4G», мне предлагают подыскивать другого провайдера. Неужели нельзя рекламировать Ваш роутер на соответствующей странице?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Тариф без покупки роутера продаваться не будет, ибо предназначен для тех кому нужен полноценный домашний интернет, но подключить проводной они не могут.
На вопрос почему ответу - потому что если тариф будут продавать просто так, ограничение в 6ГБ/с для мобильного Интернета потеряет всякий смысл, а так создаётся специальное ограничение, которое пропускает только тех людей, кому такая услуга действительно нужна, а не качков, что будут забивать трафиком всю сеть.

BTW, USIM вы склонировать не сможете. Современные карты от таких деяний защищены.
Разве что у вас есть электронный микроскоп для считывания данных непосредственно с самих логических ячеек чипа. Если нет, доступа к данным вы не получите, а следовательно и скопировать не сможете.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Якщо цей тариф буде продаватись вільно, то у попередньому обмеженні Політики чесного користування немає сенсу. Взагалі.

У вас є ідея як контроювати, кому цей тариф дійсно необхідний, а кому ні, щоб не навантажували зайвий раз мережу, окрім вже існуючого механізму через прив`язку до роутера?
Можливо, контракт на рік?
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
Верните, пожалуйста, тариф хотя бы с шейпом после 10 гб/сутки. Этого вполне достаточно для таких фрилансеров, как я. Готов платить по 150-200 грн за такие условия. Минуты, смс и прочие условия не нужны. Только не привязывайте симку к какому-то конкретному роутеру.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1

Возможно, система не выдерживает слишком маленькую абонплату с вашей стороны, отсутствие заказов дополнительных пакетов гигабайт и так далее.😉

Ще до вересня побуду на контракті, а якщо не буде змін, то розриваю контракт і ця Шарашкина контора більше не побачить у своєму житті жодного замовлення і жодної гривні від мене!
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1

Я бы, кстати, тоже приобрел такой тариф с роутером с рук.) Уже пару месяцев мониторю OLX, но ничего не видел. Видимо, покупателей было не так и много. Либо мало кто хочет отказываться от такого счастья.

Я так само моніторю, але на жаль, таких тарифів немає в продажу)

Спешу поделиться приятной новостью о том, что мне удалось выцепить данное предложение на OLX. Настойчивость дала плоды. :) 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@SerjB коли на вантажівках по дорозі їздять усі, така дорога убивається в щент за рік або швидше.
Коли на тій самій дорозі на вантажівках навіть більшої ваги майже ніхто не їздить, дорога залишається доброю довго.

Та у обох випадках, ми, користувачі мобільного інтернету, страждаємо.
Але у другому випадку значно менше, бо є обмеження.

Загалом, так, обмежень не повинно бути. Але для цього і дорога повина бути побудована по усім технологіям - а у нас лише початкові этапи запуску (я так вважаю).

Щодо механізму обмеження - реалізувати плавне зменшення швидкості для абонента можливо, але технічно це складно, до того ж даэ значне навантаження на саму техніку оператора.
Тому це обмеження буде різким - по перевищенню абонентом якогось ліміту.
А лімітів у нас усього два - це час та трафік. Можливо і комбінувати ці фактори.

А як, по вашому, працює обмеження на вагу автомобілів на мостах?
Так само і працює - якщо сказано що обмеження 10т, то усе що до 10т має право проїхати, а усе що більше - ні. А насправді той міст розрахований на вагу у 3 рази більшу - тобто має певний запас.

Так саме із мережею. 1 ГБ нічого не вирішує сам по собі. Але цей 1ГБ може бути різницею між нулем та 1 ГБ, а може бути різницею між 1023 ГБ і 1 ТБ.

Так само і 1м землі нічого не вирішує, але на лінії розмежування між нашими військовими та террористами важливий кожен метер, як важливий і кожен метр вільної української землі.

Навіть 1мм, коли ви тиснете на спусковий гачок, вирішує чи вистрелить зброя вчасно, чи ні.
Уровень пользователя 5
Отправить значок
У вас є ідея як контроювати, кому цей тариф дійсно необхідний, а кому ні, щоб не навантажували зайвий раз мережу, окрім вже існуючого механізму через прив`язку до роутера?
Можливо, контракт на рік?

Підключення на контракт. Підключення за умови, якщо людина прописана за адресою, де наразі немає можливості підключити кабельний Домашній Інтернет Київстар. (От наприклад я). Підключення такій людині лише одного номеру з таким тарифом.
Уведення більш різноманітної лінійки тарифу. Наприклад "до 5 МБіт/с", "до 10 МБіт/с", "до 20 МБіт/с" і з різною ціною. (Той варіант що зараз то до максімуму). Таким чином один користувач буде займати лише частину радіоканалу.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
В России МТС уже безлимитные тарифы предлагает, а там абонентская база побольше чем у наших операторов.
Имхо, но уходить нужно от этих ограничений, а не искать новые.
Уровень пользователя 2
@xfiles, ориентировочная дата устранения: 14.11.2018 до 15:00.

Здравствуйте. Проблему устранили. Сайты открываются нормально. Спасибо.

А что насчет новой точки доступа?
Этот разрыв раз в час не есть нормально, для интернет пакета.
>Під твердженням «безлім на інтернет» слід розуміти необмежений обсяг мегабайтів
>необмежений обсяг мегабайтів

как мне кажется то это значит что будет так же как и с мобильным интернетом, то есть НЕОГРАНИЧЕНО ПО МЕГАБАЙТАМ но скорость все равно будут резать, но об этом конечно же никто не скажет сразу.
Уровень пользователя 1
Проблема решена. Viber работает, википедия открывается.
Спасибо.
Только я так и не понял зачем мне врали.
Сегодня днём купил роутер по ул. Крещатик. К нему дали и стартовый пакет. Все работает. Цена 2399 грн.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
Колись був тариф "Безлім 3Джи", пам'ятаю, як мене агітували перейти на цей тарифний план, адже там була швидкість до 20 мбіт, але я залишився з Укртелекомом, хоча переплачував на 50 грн. більше. Цей тарифний план був на контракті в той час і все витримувала система, а сьогодні чомусь виявляється, що система не витримує.

Возможно, система не выдерживает слишком маленькую абонплату с вашей стороны, отсутствие заказов дополнительных пакетов гигабайт и так далее.😉
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@t3ddyBear, а они его сняли с продажи и поставлять не планируют.
Как минимум, мне такое сказали в интернет-магазине, возможно будет другое устройство.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
Я бы, кстати, тоже приобрел такой тариф с роутером с рук.) Уже пару месяцев мониторю OLX, но ничего не видел. Видимо, покупателей было не так и много. Либо мало кто хочет отказываться от такого счастья.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
Я так само моніторю, але на жаль, таких тарифів немає в продажу)
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Petro Glybin, спасибо за предложение. Передала 😉
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Selecton, не поступало информации о закрытии, доступен для подключения. Почему убрали информацию со стартовым пакетом уточняется.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Відсьогодні з'явився новий тариф "Київстар Домашній 4G".

https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/internet/internet-arhive/home4g

Тариф позиціонується як заміна Домашньому Інтернету і працює на 4G мережі Київстара.

На жаль, його можна буде придбати лише з роутером в комплекті. Я би хотів придбати цей тариф але роутер непотрібен бо вже є. І якраз в моєму місті де я проживаю немає кабельного інтернету від Київстар а 4G є.

Тому є прохання для Київстар щоб вони продавали також окремо цей тариф без роутера. Або дали можливість перейти в нього і з старого тарифа.

Он не будет без роутера продаваться. Кому действительно он нужен купят с роутером.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@SerjB от і я про це думав.
Різні швидкості так взагалі Must Have.
Як от у Yota - від швидкості залежить вартість, а за додаткову разову плату можна зняти обмеження до кінця доби.

Ось те що ви написали необхідно передати у технічний відділ.
Напишіть через форму Відгуки, не виключно що прислухаються.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@PavloGor бо такі умови від оператора на данний момент.
І я розумію чому.
Існують люди, що не бажають платити за ДІ та мобільний, та вважаюсь за необхідне роздавати мережу с телефона, чи використовувати SIM-пару у модемі, для викачування великих объемів данних чи взагалі торрентів, що дуже навантажує мережу та погіршує її якість для інших абонентів.

Ящо цей тариф буде доступний усім, то раніше уведена політика честного використання не має сенсу взагалі - кожен купить нову картку і усе повернеться до початку.

Щоб цей тариф/картку використовували тільки ті люди, котрім це дійсно потрібно, її вирішили прив`язати до притсроя.
Не береш пристрій, значить, тобі він не потрібен, а раз не потрібен роутер із LTE, то і така картка теж непотрібна.

Нажаль, наразі Київстар ще не з`ясував як виділити абонентів, яким така послуга потрібна, від тих, кому вона не потрібна окрім як через покупку нового пристроя.

Хоча укладення контракту на рік або два для такої картки + відсутність можливості підключення ДІ на місці + умова одна картка на людину, було б непоганим фільтром. Сюди ж вибір швидкості.

Усе це вище вже казав @SerjB

Та що тут лише чекати та давати компанії нові ідеї.

Яб от не відмовився від можливості отримати таку картку разом із USB-Модемом з підтримкою B3,B7,B8,B20 та 3G, із можливістю підключення зовнішних антен.
Бо роутер у мене вже є, а він має можливість роздачі мережі з USB-Модему.

А якщо піти далі, то було б гарно мати денний тариф.
Тоді я б використовував цей модем у роутері, а роутер налаштував би так, що коли ДІ відсутній через неполадки у мережі, він автоматично підключався б до Інтернет через USB-модем, де оплата знімається по факту підключення раз на день.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Selecton очень резонно. Вот это у Киевстара реально огромный прокол.
Могли бы сразу выдать опцию с роутером вместо того что бы писать "наши услуги недоступны".

Иногда возникает ощущение что сайты КС делают школьники.

P.S. Напишите эту идею в Отзывы.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@SerjB, пропозиція буде передана на розглядання в відповідний відділ для вдосконалення тарифу😉
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@xDmitry, 🤔с подобными сложностями еще не обращались.
Напишите, пожалуйста, оператору Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support номер телефона и детально опишите ситуацию. Сотрудник проверит ограничения по подключению и, при необходимости, передаст запрос на проверку в технический отдел.

Ответить