Решено

Тарифи Безлім Розмови та Безлім Розмови+

• 21 Ноябрь 2017
  • 152 ответы
  • 30821 просмотр

Показать первую публикацию

152 Ответы

Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@tarrok умови підключеного тарифу https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/arhive/talks-p1, там 100 Мб та 30 хвилин
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@Alexsandra раді вітати у нашій спільноті!
В тарифі Безлім Розмови, немає комбінації для позачергового замовлення абонентської плати. Вона знімається за графіком - раз у місяць, якщо не вистачає коштів, тоді знімається щоденна.
Вчора змінили тариф на Безлім Розмови+, за умовами якого має бути 50 хвилин на інші номери,
абонплата знята, мегабайти нараховані, в мій київстар пише що міграція завершена, хвилин 0,
До оператора додзвонитись не можливо, людина якій змінили тариф знаходиться в дорозі, а подзвонити не має тепер можливості
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@udzhin А в Мой Киевстар точно светиться безлим разговоры+ или просто безлим разговоры?
Добрый день!
Светится безлим разговоры вот так http://prntscr.com/igcgp0
Но дело в том что на старом тарифе были минуты на других операторов, но не было мегабайт
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@udzhin Безлим разговоры он без минут на другие сети. А во т безлим разговоры+ с минутами (еще этот тариф региональный, работает по определенной территории Украины)
в моем регионе он работает - Днепропетровская область http://prntscr.com/igckg4, я точно выбирала его, когда хотела сменить, и тогда мне не ясно почему сейчас выбран тариф который я не подключала вместо нужного и как это исправить
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@udzhin Нужно было в Мой киевстар открыть раздел тарифы, далее другие тарифы, и там его подключить, именно Безлим разговоры+
Если сейчас менять тариф, то снова будет снята абонентская плата 45 грн (уже за новые условия).
я так и сделала, я не первый раз пользуюсь мой киевстар, я абсолютно точно выбрала нужный мне тариф Безлим разговоры+, мне не ясно по какой причине вместо него другой тариф и почему я должна платить дважды за то что мне навязан другой тариф который я абсолютно точно не выбирала
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@udzhin Ну обращайтесь к консультантам, пусть проверяют что произошло.
если бы я могла дозвониться оператору я бы сюда не писала
но спасибо Вам за внимание
В умовах написано 400Мб - це на день чи на місяць???
Також якщо я хочу змінити свій регіон на місто Київ - це регіон 1??
Дайте відповідь будь ласка.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Lucky_1 В тарифе 500 Мб на месяц, если выбираете Киев, это не региональный тариф, а национальный.
27.02 о 17.52 я перейшов на тарифний план безлім розмови+ прийшло смс з повідомленням що гроші знятоале підключили просто безлім розмови поверніть гроші в розмірі 45 грн абонплата та 20 грн за перехід або підключіть тариф який я замовив
Чи діятиме тарифний план " безлім розмови + " на території Львівської та Івано-Франківської областей???
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Bir96
Волинська область;
Дніпропетровська область;
Донецька область
крім тимчасово окупованих територій;
Закарпатська область;
Запорізька область;
Київська область
Райони: Баришівський (включаючи м. Березань), Бородянський, Володарський, Згурівський, Іванківський, Макарівський, Переяслав-Хмельницький, Поліський, Сквирський, Тетіївський, Фастівський, Яготинський;
Кіровоградська область
Райони: Бобринецький, Вільшанський, Добровеличківський, Долинський, Знам'янський, Кіровоградський (включаючи м. Кіровоград), Компаніївський, Маловисківський, Новгородківський, Новомиргородський, Новоукраїнський, Олександрівський, Олександрійський (включаючи м. Олександрія), Онуфріївський, Петрівський, Світловодський, Устинівський;
Івано-Франківська область;
Луганська область
крім тимчасово окупованих територій;
Львівська область
Райони: Бродівський, Пустомитівський, Сколівський, Сокальський, Стрийський, Турківський та м. Львів;
Миколаївська область;
Одеська область;
Полтавська область;
Рівненська область
Райони: Демидівський, Дубенський, Млинівський, Радивілівський;
Сумська область;
Харківська область;
Херсонська область;
Чернівецька область;
Чернігівська область;
Черкаська область
Райони: Кам'янський, Смілянський, Черкаський, Чигиринський;
  • Поза межами домашнього регіону тарифи є незмінними впродовж трьох днів (день підключення + два дні) після здійснення будь-якого дзвінка на новому місці перебування. Починаючи з 4-го дня тарифікація буде такою: необмежені дзвінки в мережі Київстар (за межами вказаних територій) – 2,00 грн/день користування, на інші мобільні мережі – 0,60 грн/хв, на номери фіксованого зв’язку – 1,50 грн/хв. Вартість хвилини переадресованого дзвінка сплачується за тарифом, який у межах домашнього регіону.
  • Зверніть увагу, що місячна абонентна плата продовжує зніматися за межами вказаних територій.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
imchik, зміна тарифу відбувається згідно заяви, яку оформили. Якщо у вас підключено тариф Безлім розмови, це говорить про те, що саме його обрали для підключення.Переходити на інший тариф краще ближче до кінця сплаченого періоду. За номером 477*1 або в особистому кабінеті можна оформити заяву.
Мама підключила тариф безлім розмови . Абонплата 45 грн в місяць. Після поповнення на цю суму, зняло абонплату. А через 2-3 дні прийшло повідомлення, що бракує коштів. Що потрібно поповнити на 45 грн знову. Вона знову поповнила на 45 грн. Гроші знову ушлі...Виявилося, з її номеру щодня знімає 5 грн. Чому?))) Можливо треба вводити код, щоб отримати бонуси? Чому про це нічого не описувалося в тарифі? Схоже на шахрайство. Дозвониться до оператора неможливло. Ця спільнота доступна не для всіх користувачів, особливо старшого вік. Зробіть нормальний номер, за яким можна отримати консультацію оператора. І дайте відповідь на моє питання.
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@Natikkk, вітаю вас у нашій спільноті!
Якась дивна ситуація сталась на телефоні Вашої мами. В такому випадку треба робити детальну перевірку. Зверніться до оператора Чату. Це можна зробити в системі Мій Київстар. До речі, в цій же системі можна подивитись витрати самостійно в розділі "Витрати та платежі".
Здравствуйте, в пакете "безлим разговоры+“ кроме безлим на киевст, 50 мин на другие операторы, 500 мб. Есть бесплатные смс?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
За умовами тарифного плану, ви можете скористатись пакетом з 100 SMS на одну добу вартістю 2 грн.
Пакет підключається в момент надсилання першого SMS.
Коли всі повідомлення з цього пакета закінчяться, ви зможете отримати ще 90 пакетів по 10 SMS на добу. Вартість кожного наступного пакета – 2 грн.

Перевірити залишок SMS – https://tel:*112%23
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@legendaoks, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
В тариф sms не входят😥 Как подсказал @kikiwora sms начисляются пакетами (первый пакет 100 шт, все остальные по 10 шт) по факту отправки 1-го sms в день. Пакеты sms предоставляются только в день пользования.
У мене є послуга на Київстар: я плачу по 45 грн кожний місяць і ще дається 500мб, як мені можна відключити 500мб?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@YukiPro Никак, это входит в условия тарифа 🙂
Я є якась друга послуга?

Ответить