Решено

Тарифи Безлім Розмови та Безлім Розмови+

• 21 Ноябрь 2017
  • 152 ответы
  • 30821 просмотр

Згідно тарифу мені повинні були нарахувати 50хв безкоштовно на інші оператори. Їх не дали і зняли вже всі гроші з рахунку при дзвінках на інші оператори
icon

Лучший ответ Aksolotl' 22 Ноябрь 2017, 21:58

@vovanm48 та @Art, вітаю вас у нашій спільноті!

Якщо бонусні хвилини не нараховані при підключенні тарифу, то це каже про те, що замовили собі не регіональний тариф, а національний (в його назві немає позначки "+"). Впевнитись в назві свого тарифу ви можете за допомогою комбінації *100*01*2# та виклик.

Національний тариф "Безлім Розмови" не передбачає отримання хвилин для спілкування з абонентами інших мереж.
Просмотр оригинала

152 Ответы

Уровень пользователя 3
Отправить значок +1
А взагалі найкраще рішення - зміна оператора з збереженням номера. Сподіваюсь скоро ця опція запрацює, і багато клієнтів просто перейдуть на більш вигідні умови.
Уровень пользователя 3
Отправить значок +1
BTW, я считаю что такие тарифы нужны и они появятся. Но случится это только после завершения активной фазы развития сети и только когда будет обязательная регистрация абонентов по паспорту чтобы их можно было разделять на категории (или же когда будут законные основания отказать одному абоненту в предоставлении услуги, но предоставить её другом по, скажем, пенсионному или другому подобному документу).

А пока что есть два варианта - Тариф Комфорт за 60₴ и Безлим соц. сети с отключенным доступом в Інтернет за 65₴. Первый отличается тем что в нём есть услуга "плати когда используешь", т.е., если её подключить будет снимать по 3₴ в день только когда вы пользуетесь звонками/Интернетом/SMS.

Проблема только в том что стоимость не может быть ниже тех же 60₴ в месяц. Ну никак.
Исключения - льготные тарифы для удержания абонентов в сети. Но их всем не дадут.
А под всеми я имею ввиду даже части бабушек - их слишком много будет.

Но если смотреть обьективно, то 60₴ в месяц это копейки. Я не понимаю почему люди так за них трусятся, но мне становится от этого противно.

Я згодний лише з одним поясненням зростання ціни - оператор купив дорогу 4G ліцензію за +- 1 мільярд гривень, і хоче її окупити. Все зрозуміло, це бізнес. АЛЕ - якщо люди не користуються інтернетом, чому вони мають за нього платити? В нас же не комунізм. По-простому - закладайте ці витрати в тарифи з моб. інтернетом, тоді питань не виникає.
Це якби вам на заправці щоразу до баку з пальним продавали примусово 5л омивач скла (бо треба окупити заправну станцію, вони ж не будуть собі в збиток працювати). Абсурд, погодьтесь?
Все знают что если взять нет то на Украине 1 место лайфцел занимает, 2- водафон, а потом киевстар, если я пользуюсь мтс с 2000г одним номером то киевстар уже много сменил потому как тарифы никакие а платить непонятно за что?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
BTW, я считаю что такие тарифы нужны и они появятся. Но случится это только после завершения активной фазы развития сети и только когда будет обязательная регистрация абонентов по паспорту чтобы их можно было разделять на категории (или же когда будут законные основания отказать одному абоненту в предоставлении услуги, но предоставить её другом по, скажем, пенсионному или другому подобному документу).

А пока что есть два варианта - Тариф Комфорт за 60₴ и Безлим соц. сети с отключенным доступом в Інтернет за 65₴. Первый отличается тем что в нём есть услуга "плати когда используешь", т.е., если её подключить будет снимать по 3₴ в день только когда вы пользуетесь звонками/Интернетом/SMS.

Проблема только в том что стоимость не может быть ниже тех же 60₴ в месяц. Ну никак.
Исключения - льготные тарифы для удержания абонентов в сети. Но их всем не дадут.
А под всеми я имею ввиду даже части бабушек - их слишком много будет.

Но если смотреть обьективно, то 60₴ в месяц это копейки. Я не понимаю почему люди так за них трусятся, но мне становится от этого противно.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
У моей мамы слабое зрение, и интернетом со смартфона она пользоваться точно не будет. У нее обычный кнопочный телефон, с которым она и то еле справляется в очках. Зачем навязывать ей мегабайты? Это дискриминация.

Номер вашей мамы за ней как-то юридически закреплён? Нет? Ну так и не начинайте.
Дискриминация - то что вы считаете свою маму слабой и немощной, не способной пользоваться нормальными телефонами и Интернетом.
А я вот свою бабушку таковой не считаю и отношусь к ней как к равному себе, потому у неё и мобила современная, и Інтернет есть и звонки по Skype она часто совершает чтобы быть с нами на связи. Т.е., челвоек живёт полноценной жизнью.

Сказать что сейчас Интернет нужен не всем это всё равно что сказать что не всем людям нужно хорошо питаться или заниматься спортом. Это просто смешно.
Вы сами себе придумываете проблемы, которых не существует или вообще создаёте их.
Подумайте об этом.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
А потерять абонентов, у там только в офисе. Около 30 номеров оставим один и то только на прием
Скажу иначе. Если стоимость тарифа ниже определённой, оператор будет уходить в убыток. И в таком случае ему проще не иметь этих абонентов чем оплачивать их связь из своего кармана.

Вот сколько вы готовы платить за тарифы только со звонками?
У моей мамы слабое зрение, и интернетом со смартфона она пользоваться точно не будет. У нее обычный кнопочный телефон, с которым она и то еле справляется в очках. Зачем навязывать ей мегабайты? Это дискриминация.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
А потерять абонентов, у там только в офисе. Около 30 номеров оставим один и то только на прием
Вы можете перейти на Безлим Соцсети без мегабайтов за 65 грн/28 дней, либо же перейти на контракт всем офисом на индивидуальных условиях
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Потому что сильно много хитрых, которые сразу же на него перейдут, перестанут платить, а без денег не будет развиваться сеть. Всё очень легко и просто.
Почему бы не оставить тариф разговоры, без интернета для людей кому он и даром не нужен, как и пенсионерам с кнопочным телефоном и для тех кто только разговаривает
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Nazaralli, як альтернатива, ви маєте можливість обрати будь-який контрактний тариф чи тариф Київстар Все разом, в яких оплата знімається за календарний місяць.
Уровень пользователя 3
Отправить значок +1
@Valentyna : Якщо б компанія справді думала про зручність, то залишила б обидві опції. Як мінімум автоматичне зняття одразу при наявності достатньої кількості на рахунку задовільнило б усіх.
Тому не варто видавати за турботу про клієнтів те, що насправді є способом зняти більше грошей.

Щодо 4 тижнів, ваші аргументи непереконливі. "Більшість країн світу" це така ж маніпуляція як "вигідні тарифи" або "найкращі ціни" (питання для кого - клієнта чи оператора). Всі кивають на решту, і загалом робиться гірше усім.
Чому б вам не дослухатись до шаленої маси негативу від своїх абонентів і не повернути звичну схему помісячної тарифікації просто піднявши ціну (адже по факту це завуальовано і відбувається)?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Найдешевший тарифний план - Безлім соц. мережі із відключенним доступом до Інтернет (65₴)
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@NATUSY, його тому і немає в переліку, бо він закритий для підключення. Це архівний тарифний план.
Чи актуальний ще тарифний план "Київстар Безлім Розмови" з абонплатою 55 грн на сьогоднішній день? А якщо актуальний, то як його підключити, коли у меню його нема в переліку?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Nazaralli, раніше була така можливість після поповнення замовляти позачергове нарахування, та користувачі почали жалітися, що це не зручно, бо постійно треба набирати комбінації. Після цього компанія ввела автоматичне зняття оплати, і я бачу, що так само є невдоволення. 🤔
Я, звичайно, передам вашу пропозицію щодо тарифів.
Принцип нарахування пакета послуг на чітко визначену кількість днів для абонентів передоплати (4 тижні) використовується в більшості країн світу, а також іншими мобільними операторами в Україні.
Як альтернатива, ви маєте можливість обрати будь-який контрактний тариф чи тариф Київстар Все разом, в яких оплата знімається за календарний місяць
Уровень пользователя 3
Отправить значок +1
@Viktor5, жаль, что так думаете. Детали тарифа описаны в его условиях, в разделе "подробнее". Условия тарифов описаны на официальном сайте.
Шкода що так робите. Найбільш очевидні опції "не передбачені" - то передбачте ! Або прямо напишіть (не під зірочками світло-сірим по темно-білому) що правила тарифів тепер дуже хитрі, і зовсім не очевидні більшості людей, а дізнатись їх не всім дано, бо оператори тепер для вибраних.
Для всіх інших - робот на сайті.
Наведіть приклад хоч однієї періодичної послуги в Україні, де плата знімається "за 4 тижні". Просто дивуюсь наскільки треба бути цинічними маркетологами щоб придумати таке.
Раніше можна було повісити періодичний платіж на будь-якому сервісі і забути про поповнення - тепер це цілий квест і головна біль кожних 4 тижні.
Мені просто цікаво, вам зарплату теж кожні 4 тижні платять?
Ви примусово перевели всіх на абонплату - не залишивши вибору. Єдиний варіант - перестати користуватись вашим "сервісом".
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Viktor5, жаль, что так думаете. Детали тарифа описаны в его условиях, в разделе "подробнее". Условия тарифов описаны на официальном сайте.
@Viktor5, сейчас во всей актуальной (доступной) линейке тарифов это не предусмотрено 😥

Хотя эта функция была бы полезна.

Зачем тогда надо было писать, что "в этом тарифе не предусмотрен внеочередной заказ", если этого нет ни в одном тарифе. Так бы и сказали, что для пополнения номера, людям надо бросать сразу на 5 грн больше, так как зачисление происходит только на следующую ночь. И Киевстар нашел хитрый фокус с получением лишней пятерки почти с каждого своего абонента.
З.Ы. упасть так низко из-за такой жалкой фишки 😞 Ждите уменьшения количества своих абонентов. Удачи.
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@Viktor5, сейчас во всей актуальной (доступной) линейке тарифов это не предусмотрено 😥
Хотя эта функция была бы полезна.
А в других тарифах предусмотрен внеочередной заказ?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Viktor5, в этом тарифе не предусмотрен внеочередной заказ. Абонплата снимается автоматически после поступления на счет достаточной суммы (с 00:00 по 03:00).
Опоздал с платежом 55грн, пополнил на следующий день. Подозреваю, что Киевстар 55 грн снимет аж следующей ночью. А за этот день заберет 5 грн. Есть какая-то команда, чтобы активировать услугу сразу же после оплаты 55 грн? Ну, например, как в Водафоне (*101*444#).
Уровень пользователя 3
Отправить значок +1
Менше року тому я користувався тарифом за 35грн/міс. Потім "перевели" на 55грн/4 тижні. Зараз кожний тиждень приходять SMS з пропозицією про перехід на тариф вартістю 75грн/4тижні... Це означає, що мене ближчим часом переведуть на цей тариф без моєї згоди, чи "старий" тариф буде існувати і далі?
Можу Вас запевнити (практично з 99% ймовірністю) що протягом 6-8 місяців ваш тариф за 55 раптово закриють, і абсолютно безкоштовно переведуть вас на дорожчий за 95 грн (з купою непотрібного хламу).
Не дякуйте, КС дбає про Вас.
Далі ви дізнаєтесь що існує дешевший тариф за 75 грн з яким ще можна якось миритись, і перехід на який вже коштує грошей (як правило місячної абонплати). Якщо розділите різницю між тарифами на період користування дешевшим, то вийде що з пів-року ви лише будете компенсовувати вартість переходу, далі ніби-то користуватиись вигідним за 75, але теж недовго, бо історія повториться як завжди по спіралі, але з вищими цінами.
Коли у ВР приймали закон про телекомунікації, що забороняв зміну тарифу протягом терміну його дії, ніхто не міг подумати що можна оперувати поняттями "пакет послуг" замість "тарифний план", чи термін дії обмежити до 1 місяця або навіть 4 тижнів замість кількох років чи безтермінових.

Ответить