Решено

Тарифицируется просмотр сервиса "YouTube"

• 11 Октябрь 2017
  • 1221 ответ
  • 103016 просмотров

Показать первую публикацию

1221 Ответ

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Дорогой(-ая)@Stas в метрах измерять да это многовато 🤣 а вот трафик это да, нормально. youtube - прожорлив. Где по вашему, мнению монетизаторы тогда деньги колотят?! 😁 слева направо и по диагонали насрут тизирами. Я уже промолчу в начале любого видео о рекламе.
Хотите верьте, хотите нет но приведу свой пример: У меня Vodafone выделяет ограничение 200 мегабайт / в день. Итак, я запускаю видео, «вроде фильм смотрел или урок - не помню, и не важно» Важно time-stamp, короче 20 - 30 минут смотрел, после чего захожу в кабинет, и моих 200 уже 🐮 корова 🤣 слизала 🐄 При этом остальные приложения и фоновый трафик я контролирую и держу по запросу, даже текущие обновления у меня просят разрешения.
За умовами тарифного плану в мене безліміт на ютуб,але поки я переглядав відео в ютуб і в мене закінчились мегабайти.В чому справа? Де мій безліміт!!!!!??
тарифікується Youtube, хоча за умовами акції не повинен
що робити?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
мегабайти могли на щось інше піти, не дуімав?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
тарифікується Youtube, хоча за умовами акції не повинен
що робити?

Відключити тізерну рекламу. ?
Уровень пользователя 1
Доброго дня. Вмене знімає через офіційний додаток Ютуб трафік, сьогодні уночі приблизно з 02:00 по 02:45 зняло понад 500 мегабайт обновлення виключено, активних програм небуло. Я спеціально провів моніторинг. Бо вже не одноразово помітив що їсть трафік. Заходив тільки через додаток Ютуб.
Звертався до оперптора пллучив ось це

Юлія (оператор): Дякую за тривале очікування. В цілому за сьогодні було використано 1765.05 Мб, при цьому знято з Вас було менше 1000 Мб. Це вказує на роботу сторонніх сервісів.

Тетяна (оператор): так, це загальний трафык на поточну добу 1765.05 Мб

Тетяна (оператор): варто перевірити які програми могли працювати в фоновому режимі
Перевірив і ніяких інших програм трафік не знімали, і ось тому доказ який збігаєтся з даними оператора на моєму пристрої за ту добу в якій винекда ця проблема за 01.11.2017 перегляньте будьласка.

З якого видно чітко що саме цей додаток викорестав цілком майже до мегабайта весь трафік за добу. В який саме входить платний, і безкоштовний.

Пвтвердженя того що додаток Ютуб викортстав як безклштовний трафік так і додаткові мегабайти які згідно тарифного плану використовувати не повинен.

Прошу розібратись в вцій аномалії.
Проблема по цьому номері. (097XXXXXXX).

Імейл на скріншоті так як і докпз того щл саме додаток Ютуб викорестав також тлй трафік який згідно тарифного плану Безлім Відео неповинен був викорестаний. Зповагою до вас прошу виправити цей бленд.

Бо вразі незадоволення мого прохання прл усунення цієї несправності, буду вимушений звернутись в службу по захисту прав споживачів, згідно до закону про телекомунікації, про обов'язки провайдеоів, та операторів, та користувачів.
та немає реклами
Доброго дня!в мене тарифний план безлім+відео але в мене знімає мб за ютьб...чому?
Здравствуйте, у меня снимаются мегабайты за просмотры видео в Ютубе. Хотя у меня тариф Безлим видео+ и пользуюсь я официальным приложением ютуб. Что мне делать?
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@Leakerman раді вітати у нашій спільноті. Щодо перегляду ютуб, технічний трафік, а також трафік, який генерують лічильники, cookie і рекламні банери на веб-версіях соцмереж, тарифікуються згідно з умовами тарифу.
Технічний трафік - редіректи, лічильники, реклама і т.д.
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@skurskij1, раді вітати у нашій спільноті. Щодо ситуації з тарифікацією з додатком Ютуб, за даними, які отримали від нашого технічного відділу, складнощі, з тарифікацією є, працюють над усуненням цього питання.
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@taia тарифікація на разі може спостерігатись, питанням займається технічний відділ
Уровень пользователя 5
Отправить значок
да купите себе уже максимальный безлим+ и не мучайтесь с подсчетом сколько мб потратил😎
Уровень пользователя 5
Отправить значок
да купите себе уже максимальный безлим+ и не мучайтесь с подсчетом сколько мб потратил😎
Уровень пользователя 5
Отправить значок
да купите себе уже максимальный безлим+ и не мучайтесь с подсчетом сколько мб потратил😎 лучше заплатить немного дороже и не мучатся. у меня за час качается 11 - 14 гб
В мене тариф безлім відео+ тоді чому на ютубі не безлім?
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@Diana D, приветствую вас в нашем сообществе!
Причины тарификации могут быть такими:
1. Если не была снята абонплата по тарифному плану;
2. Используете сервис через браузер "Opera"
3. Используете сервис через любой другой браузер, который предусматривает "сжатие" страниц (для экономии трафика или более быстрой загрузки страниц)
4. Если входите через другие ресурсы (например, просматриваете ролик с Youtube на ресурсах соц сетей)
5. Если используете VPN на телефоне.
Если с этим все ОК, тогда сложность на нашей стороне 😞 Последние пару дней у некоторых абонентов нашей сети наблюдается некорректная тарификация Youtube. Технический отдел знает об этом и уже занимается решением вопроса. Ожидаемый срок устранения сложности - 05/12 15:00. Примите извинения за эти неудобства.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Oleg22, вітаю вас в нашій спільноті!
Причини тарифікації можуть бути такими:
1. Якщо не була знята абонплата за тарифним планом;
2. Чи використовуєте сервіс через браузер "Opera"
3. Чи використовуєте сервіс через будь-який інший браузер, який передбачає "стиснення" сторінок (для економії трафіку або більш швидкого завантаження сторінок)
4. Якщо входите через інші ресурси (наприклад, переглядаєте ролик з Youtube на ресурсах соціальних мереж)
5. Якщо використовуєте VPN на телефоні.
Якщо перевірку виконали і складнощі спостерігаються, тоді складність на нашому боці Останні пару днів у деяких абонентів нашої мережі спостерігається некоректна тарифікація Youtube. Технічний відділ знає про це і вже займається вирішенням питання. Прийміть вибачення за ці незручності.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Дорогой @Katrineвы хоть пост своего попередника читайте, взял и скопипастил мысли от @Aksolotl'?
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Skins, рады приветствовать в нашем сообществе. При просмотре ютуб, технический трафик, а также трафик, который генерируют счетчики, cookie и рекламные баннеры на веб-версиях Ютуб, тарифицируются согласно условиям тарифа.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Vardy10, раді вітати в спільноті 🙂
Будь ласка, ознайомтесь із рекомендаціями вище, впевнена, вони допоможуть вам.
Почему ютуб не безлимитный???? За 95 грн, а за ютуб снимает мб
Проблема з безкоштовним ютубом не вирішена,за перегляд знімаються мегабайти.Хочу дізнатися як вирішується дана проблема?
У мене послуга "безлім відео +" Чому, під час переглюду відео у ютуб в мене знімаються метри?
Я подключил тариф безлим видео,смотрю видео на Ютубе а трафик исчезает,что мне делать?

Ответить