Решено

Тарифицируется просмотр сервиса "YouTube"

• 11 Октябрь 2017
  • 1221 ответ
  • 103014 просмотров

Показать первую публикацию

1221 Ответ

В мене новий тариф безлімітний відео дивився тільки ютюб прийшла смс закінчуються мегабайти, як це розуміти?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
крім відео там є за що знімати
В тарифном плане снимает трафик при пользовании ютубом,при этом мегого не тарифицируется, но он не особо нужен -выбирал тариф именно из-за ютуба. До оператора не дозвониться, с ботом общаться бесполезно. От Киевстара такой лажи не ожидал и вижу не у одног меня такая проблема, подскажите, что делать?
Проблема не вирішена!! Мегабайти і надалі зникають у великому обсязі при перегляді відео на YouTube ! Вирішуйте цю проблему якнайшвидше !
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Проблема не вирішена!! Мегабайти і надалі зникають у великому обсязі при перегляді відео на YouTube ! Вирішуйте цю проблему якнайшвидше !

у якому саме обсязі?
4.12.2017 подключила тариф "безлимитный видео +" и что получается за 2дня (по вашим данным использования трафика) использовала почти 1000мг хотя в интернете была 10мин читания статьи!!! Трафик снимается как вам нужно. Даже при выключенной передаче данных мегабайты куда-то пропадают. За Ютуб так же мегабайты снимают, хотя по тарифным условиям он бесплатный.
Перед этим тарифом был тариф "безлимитный соц сети +" и вот при использовании одного Фейсбука мегабайт хватило на 2недели. Фейсбук-это не соц сеть по вашему??!?
Оператору дозвониться не возможно
Вы просто превратились в аферистов, если так будет продолжаться просто буду отказываться от ваших услуг
В мене підключений тариф відео. При перегляді відео в ютубі через додаток в мене списуються мегабайти. Чому?
У меня тариф Безлим видео+. Но когда я смотрю видео на платформе ютуб через приложение мегабайты снимают и у меня за 4 дня уже нету 2500 мегабайт что мне делать за что я заплатил 90 гривен?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
а крім відео Ваш телефон інтернет не використовує?
У мене підключений тарифний план "Безлім відео", місячну абонплату було знято у розмірі 95 гривень, прийшло повідомлення з наданням послуг, а під час перегляду відео на YouTube, виявив що все ж таки, тарифікація відбувається, в наслідок чого було витраченно 800мб інтернету. Хоча і вказано що YouTube не тарифікується. Як вирішити цю проблему?
Підключила тарифний план " безлім відео" 26 листопада, тоді був безлім на відео. А з 1 грудня почали зніматись мегабайти після пергляду ютуб. Чому? І що з цим робити?
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
Друзі, питання із тарифікацією YouTube, дійсно ще не вирішено. Обіцяють наші технічні фахівці все виправити до 12.12.2017 18:00. Дякую всім за розуміння!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Причини тарифікації можуть бути такими:
1. Якщо не була знята абонплата за тарифним планом;
2. Чи використовуєте сервіс через браузер "Opera"
3. Чи використовуєте сервіс через будь-який інший браузер, який передбачає "стиснення" сторінок (для економії трафіку або більш швидкого завантаження сторінок)
4. Якщо входите через інші ресурси (наприклад, переглядаєте ролик з Youtube на ресурсах соціальних мереж)
5. Якщо використовуєте VPN на телефоні.
Якщо перевірку виконали і складнощі спостерігаються, тоді складність на нашому боці Останні пару днів у деяких абонентів нашої мережі спостерігається некоректна тарифікація Youtube. Технічний відділ знає про це і вже займається вирішенням питання. Прийміть вибачення за ці незручності.
Підключив "безлім відео" перший місяць було все ок, но........ 04.12.17 знялася абонплата,і при перегляді відео на ютубі знімає мб,ЧОГО? (цеж безлім-безлім на ютуб,вже знялося 1,7гб,і це тількі на ютуб, а в мене безлім, на ютуб, ххххмммм, і вчом проблема, чому знімає мб?)
Підключив тариф Безлім Відео, при перегляді відео через офіційний додаток YouTube знімає з рахунку мегабайти... в чому справа? До оператора додзвонитися нереально!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Причини тарифікації можуть бути такими:
1. Якщо не була знята абонплата за тарифним планом;
2. Чи використовуєте сервіс через браузер "Opera"
3. Чи використовуєте сервіс через будь-який інший браузер, який передбачає "стиснення" сторінок (для економії трафіку або більш швидкого завантаження сторінок)
4. Якщо входите через інші ресурси (наприклад, переглядаєте ролик з Youtube на ресурсах соціальних мереж)
5. Якщо використовуєте VPN на телефоні.
Якщо перевірку виконали і складнощі спостерігаються, тоді складність на нашому боці Останні пару днів у деяких абонентів нашої мережі спостерігається некоректна тарифікація Youtube. Технічний відділ знає про це і вже займається вирішенням питання. Прийміть вибачення за ці незручності.
Підключив "безлім відео" перший місяць було все ок, но........ 04.12.17 знялася абонплата,і при перегляді відео на ютубі знімає мб,ЧОГО? (цеж безлім-безлім на ютуб,вже знялося 1,7гб,і це тількі на ютуб, а в мене безлім, на ютуб, ххххмммм, і вчом проблема, чому знімає мб?)
У мене така ж проблема, першого місяця все було круто, а цього місяця, як підмінили.
Два варіанти, цей тариф - сир в мишоловці. Заманили, а далі плати.
А другий, техслужба Київстару сильно накосячила, але в таке слабо віриться.
У підтвердження першої версії, з оператором нерально зв'язатися, три дні пробую, в різні години, марно. Лінії зайняті, а опції зачекати поки лінія звільниться, вже немає.
MaksUA, а я до оператора, вже сім днів неможу дозвонитись.
Дорогий @Ira Figurka, бо крім того що ви дивитися корисний відео-контент, в ньому найчастіше зустрічається тізерна реклама трафік на перегляд над ходить з іншого джерела, що не тарифікується.

Отримати докладніше роз'яснення тут

Стоп! А у листопаді чомусь в мене ця тізерна реклама мегабайтів не жерла, при тому, що за день я міг передивитись десятки різноманітних відео на офіційному додатку YouTube.
Як ви це поясните?
Нуу і Facebook та сама історія, у листопаді сидів і не журився, за день знімало максимум 150 мб за те що серфив по Chrom та Play Market. А з грудня за той же YouTube і Facebook, які, на хвилиночку, не тарифікуються, у прямому розумінні зжерло 600 мб за 4 години...
Київстар, Ви охре... зажер... Я просто вражений.;
Вопшем, я так поняв що нас ввели в оману!!!!
Почало знімати пакетні мб (можливо пару днів вже) при перегляді відео через оф. Додаток YouTube.
З тиждень тому перевіряв, все було добре.
З оплатою у мене все добре.
Коли вирішиться і чи розраховувати на компенсацію втрачених мб?
10 грудня, навіть зараз знімає Мб в ютубі
Уровень пользователя 2
Отправить значок +1
@MaksUA, @Roma03, @somaks, вітаю вас в спільноті!
В цій темі наведено всі можливі причини використання трафіку сервісом YouTube. Також за даними, які отримали від нашого технічного відділу, тарифікація на разі може спостерігатись і над усуненням цього питання зараз ще працюють. Дякую всім за розуміння!
Добрый день! Я перешол на тариф безлемит видео+,пару дней сидел в ютубе и слушал музыку а мб у меня не снимало,а сего начало снимать. Хотелось бы узнать,почему!?
Та же ситуация, с 22 ноября прокачало 21 гиг, из них 19 - Ютуб. То есть, 15 гигабайт не подвергались тарификации, а остальные сожрали все пакетные мегабайты.Те 45 гривен, которые я сэкономил при акционном переходе, ушли на дополнительные пакеты мегабайт. С оператором связаться невозможно. Браво

Ответить