Решено

Тарифний план "Дайте Ще! 2018"//2019

В тарифному плані "Дайте Ещё" безлімітний 3G чи лише 2G?
icon

Лучший ответ Xomyak 31 Октябрь 2018, 09:44

@Kalin Yurii, в цьому тарифному плані надається безліміт для користування мобільним Інтернетом. Якою технологією скористуєтесь 2G/3G/4G, залежить від того, де ви знаходитесь (область/населений пункт) і які стандарти підтримує телефон.

Детально з умовами цього тарифного плану можна ознайомитись за цим посиланням https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/prepaid/givememore 🤓
Просмотр оригинала

167 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Sv12e24ta, со всеми условиями тарифного плана “Дайте Еще!” вы можете ознакомиться на официальном сайте :nerd:

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Sv12e24ta вы к соц. сетям через Интернет как бы и подключаетесь.
Сами соц. сети всегда были бесплатными, всё же вы добровольно сливаете свои данные спец. службам, а вот передача данных уже оплачивается.
Если вам дают безлимит, то вам дают безлимит на всё.

Отправить значок +1

@Sv12e24ta, в тарифе “давайте ще” безлимитен весь интернет.

Скажите в тарифе "давайте ще" соцсети тоже безлим или только моб.интернет??????

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Kazeha9, зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support із зазначенням номера телефону для реєстрації технічної заявки. Інженери перевірять ситуацію.

Ппрблема в тому що таке в мене є в центрі івано франківська смски можуть приходити по декілька на день коли я сиджу дома. Я бы неписав про це якби все було так просто і залежало тільки від того що я десь на краю дії тарифу. Тому такий коментар

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Проблема не в тому, що вас хочуть наколоти. Такий тариф крім вас ще в багатьох і все нормально. Проблемами тому, що ви на краю домашнього регіону та попадаєте в зону перекриття соти базовою станцією, яка обслуговує вже не ваш домашній регіон. Не хочете паритись, краще вже придбайте загальнонаціональний тариф.

І знову я тут і знову таж проблема чим ближче до дня зняття оплати за тарифом тим частіше приходять смс про вихід і вхід з домашнього регіону. Я незнаю вже що з цим робити це вже так набридає постійні проблеми пр оплаті церез ці входи і виходи. (виникає відчуття що це все робиться навмисне щоб переходити на тарифи по 200 +грн). Тариф прекрасний по грошах і можливостях але ці проблеми реально починають набридати. Подивоюсь що буде за 7 днів коли має бути зняти плата за тариф

Отправить значок +1

@Xomyak, а вот я живу в регионе, где действуют исключительно национальные тарифные планы, но ни один из них мне не подойдет. Я обслуживаюсь на специальном тарифном плане, более-менее устраивающий меня.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@VLAD.Z, если в описании “домашней” зоны регионального тарифа нет этой области, значит пользователю подойдет национальный тарифный план. 

Отправить значок +1

@Xomyak:thinking: а в Добровеличковском районе могут беспрепятственно использоваться только национальные тарифы?

Ибо во “Вкусном Безлиме” и “Без границ lite+” таким же образом не вижу такого района в территории “домашней зоны”, зато есть много других:

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@BomBiLoo:thinking: я правильно понимаю, что это Добровеличковский район? 

Если посмотреть описание тарифа, то увидим такую информацию о территории “домашней зоны”:

А подключали тарифный план, именно в смт. Добровеличковка?

Отправить значок +1

@Xomyak, ну а если наступает момент оплаты пакет услуг на 4 недели, находясь НЕ в “домашней” зоне, то оплата за пакет услуг НЕ будет сниматься до момента возврата в “домашнюю” зону :nerd:

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Yana Yegorova, если вы уже оплатили пакет услуг на 4 недели (находясь в “домашней” зоне), то тариф будет действовать по всей территории Украины :nerd:

Отправить значок +1

@BomBiLoo, чтобы пользоваться условиями тарифа, по возвращении в домашний регион нужно сделать звонок.

У меня тариф Дайте ещё!Живу в смт.Добровеличковка(Кировоградская обл), все норм подключилась акция, но вчера и сегодня пришла смс что выехал из региона, как решить проблему?

Скажите если я еду на 1 день в Киев будет ли работать тарифный план? Смогу ли я звонить и пользоваться мобильным интернетом? Сколько за это будет сниматься? Мне просто важно знать ни приеду ли я в Киев и просто не смогу никому позвонить . Подскажите)

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Kazeha9, вдалось поспілкуватись з підтримкою? Активували тариф? Все добре? 

1 день тому прийшла смс про обов'язкову оплату пакету дайте ще але оплата так і незнялась і послуга ненадалась. До цього протягом тижня приходили смски про вихід і вхід з домашнього регіону. (в дружини такий самий тариф і внеї все добре). За сайтом я непокидав домашнього регіону(івано-франківську область) а просто поїхав до іншого району області.(який входить в домашній регіон). До оператора недозвонитись. Допоможіть хто з таким зтикався

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Пишіть в підтримку і в описі проблеми дайте розгорнуту відповідь. Можете додати посилання на цю сторінку, щоб технічний фахівець ознайомився, що ви перевірили всі можливі варіанти вирішення проблеми. Напишіть також, що ви вже зверталися до оператора. Я впевнений, що вашу проблему вирішать, але треба буде трохи почекати.

Свіжий скрін . Діло в тому , що перед обмеженням швидкість була мінімум 20мб/сек

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

А ще на скріні видно Київстар 3G. Тому й запитую

А ви перевіряли швидкість в тому самому місці, що і ваш друг? І ще: а ваша сім карта підтримує 4G?

Звичайно , що перевіряв . В нього швидкість 20 мб/сек , а мене 1-2 мб/сек і це в кращому випадку . Сім карта підтримує , на скріні видно , що є 4g

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

А ви перевіряли швидкість в тому самому місці, що і ваш друг? І ще: а ваша сім карта підтримує 4G?

@1ntoSpace  я б на вашому місці вставив сімку до телефону друга і перевірив як працює інтернет на його телефоні. Якщо проблема зберігається, то потрібно колупати підтримку оператора. Але може виявитись, що в іншому телефоні інтернет працює нормально. 

Перевіряв . Швидкість взагалі не піднімається ? 

До оператора звонив , то толку 0 , говорять , що типу у вашому регіоні поганий зв'язок , хоча я живу за 2 км від вишки.

Ответить