Тарифний план «Дзвінки для батьків» / Новий тарифний план для людей старшого віку

Показать первую публикацию

87 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Fosfor це вже “конструктор тарифів” а не “доступність”.
Але я з вами солідарен, такий механізм повинен бути.
Я особисто пропонував Київстару це зробити вже давно, але Київстару все одно. 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Але і "пеньків" вистачає з головою. І це факт

Це ваша проблема, як сучасного покоління, що ви нічого не робите.
По всьому світу люди похилого віку достатньо сучасні і комфортно себе почувають.

Моя бабуся також. Ми забеспечили їй усе що було потрібно.

До того ж, щоб ви розуміли, сенсорний телефон набагато зручніший за кнопоквий для людей похилого віку, через розмір экрану та элементів на экрані. Хоча це я можу сказати лише про iOS, бо на Android масштабування повне лайно. Але я не купляю поганого.

Так от бабусь дуже важливо мати зі мною контакт і робить вона це через відеовиклики.

Якщо ви своїх пра-батьків не поважаєте настільки що лишаєти їх усіх сучашних благ, то вибачаюсь, але це ВИ створюєте проблеми.

Звичайно, тариф лише з двінками був би корисний, але викидати нормальний доступ не варто.

Отправить значок +1

Київстару все одно.

не лише на Ваші пропозиції але й на абонентів, з яких знімає абонплату за кожен день.

Отправить значок +1

на Android масштабування повне лайно. Але я не купляю поганого.

Часткове лайно. В налаштуваннях - екран обрати розмір шрифту, в якому будуть відображатися надписи в програмах.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Пеньків і двадцятирічних вистачає

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

на Android масштабування повне лайно. Але я не купляю поганого.

Часткове ... В налаштуваннях - екран обрати розмір шрифту, в якому будуть відображатися надписи в програмах.

Тому я і кажу що ... - воно номінально є, а на практиці майже не працює в багатьох місцях системи, включно і у додатках.

Саме так. У нас приблизно 75% пеньків від усього населення.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Саме так. У нас приблизно 75% пеньків від усього населення.

Судіть особисто по собі і не розвішуйте ярликів.

Уровень пользователя 4

Але і "пеньків" вистачає з головою. І це факт

Це ваша проблема, як сучасного покоління, що ви нічого не робите.
По всьому світу люди похилого віку достатньо сучасні і комфортно себе почувають.

Моя бабуся також. Ми забеспечили їй усе що було потрібно.

До того ж, щоб ви розуміли, сенсорний телефон набагато зручніший за кнопоквий для людей похилого віку, через розмір экрану та элементів на экрані. Хоча це я можу сказати лише про iOS, бо на Android масштабування повне лайно. Але я не купляю поганого.

Так от бабусь дуже важливо мати зі мною контакт і робить вона це через відеовиклики.

Якщо ви своїх пра-батьків не поважаєте настільки що лишаєти їх усіх сучашних благ, то вибачаюсь, але це ВИ створюєте проблеми.

Звичайно, тариф лише з двінками був би корисний, але викидати нормальний доступ не варто.

Згоден частково. От у мене дід користується мобільним телефоном (кнопочний, не сенсор), бабуля принципово не хоче користуватись. Крім мене у них ще 14 внуків, і попри всі аргументи "за" сенсорні телефони позиція їхня не змінилася. Є така фраза "насильно мил не будеш", і вона якраз до речі.

Не буду спорити коли ви скажете, що може погано пояснили. Пояснили як вміли, але менше з тим

Мому дідові потрібна виключно одна послуга під назвою (ну щоби подзвонити мож було - дослівна цитата діда). а йому нав'язують зверху ще копицю різної єрунди (не буду напевне казати, що єрунда, оскільки згоден з вами в тому що є люди яким це важливо. Назву це непотрібною послугою). Як на мене не важко зробити дві версії тарифу: 1) щоб звонило 2) щоб звонило і все решта. Я прекрасно усвідомлюю, що це навряд буде, бо Київстар вигідно впарювати людям те їм даром непотрібно, але маєм те що маєм

Ця подачка для батьків пенсіонерів не спрацює (ще й контракт). 
Я вже свою сім’ю перевів на іншого оператора на “ринковий тариф”. І батьки теж в процесі. 

Загалом -5 абонентів.  MNP чудова послуга, стимулює хоч трохи конкуренцію.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Ця подачка для батьків пенсіонерів не спрацює (ще й контракт). 
Я вже свою сім’ю перевів на іншого оператора на “ринковий тариф”. І батьки теж в процесі. 

Загалом -5 абонентів.  MNP чудова послуга, стимулює хоч трохи конкуренцію.

Я також звалив з Київстару 

?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Deda, искренне жаль, что приняли такое решение :disappointed_relieved:

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Fosfor, побажання, щодо створення конструктора тарифів неодноразово передавали на розглядання в відділ планування та створення тарифів та послуг, але, на жаль, поки що немає чим порадувати :disappointed_relieved:

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Status Quo, ваше побажання передаю на розглядання (один тариф, декілька варіантів наповнення) :wink:

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@vovarpd:cry:

Отправить значок +1

@Xomyak, також бажаю зробити можливість відключення послуг інтернету (4g,3g,2g)  :wink:

Друзья.Может кто либо подтвердить,или опровергнуть данную информацию ?

"Киевстар" запустил доступный тариф для украинских пенсионеров

https://delo.ua/business/kievstar-zapustil-dostupnyj-tarif-dlja-ukrainsk-363164/

Поиск на сайте не принёс результата.Есть ли какой либо тарифный план без мобильного интернета ? Знаб что в России такие планы есть.Вроде как по Киеву и Киевской области есть.

Возможно ли сохранить номер при переходе на услуги другого оператора мобильной связи ? Киевстар стал слишком дорогим для пенсионеров,которые не пользуются мобильным интернетом.Кстати - это повод для обращения в АМКУ.Формулировка - принудительное навязывания невостребованной услуги.

Отправить значок +1

https://kyivstar.ua/ru/mm/tariffs/contract/calls60

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Цей тариф контрактний, називається "Дзвінки для батьків". Мій тесть собі такий підключив. Для його підключення треба ,щоб пенсіонер, котрому вже виповнилось 60 років, зі своїм паспортом та індивідуальним податковим кодом звернувся в центр обслуговування абонентів Київстару. Там спеціалісти все оформлять. Вартість 60 гривень. Якщо вам не підходить контракт, то на передплаті є подібний, але вже без прив'язки до віку, називається Комфорт, проте він дорожчий і його ціна 75грн.

На рахунок переходу до іншого оператора, то скажу що найдешевший тариф у лайфселі теж коштує 60 гривень. Є у всіх операторів ще дешевші тарифи призначені для пристроїв, але ці тарифні плани вузькоспеціалізовані для автономних пристроїв типу сигналізації  і в них дуже сильні обмеження по хвилинах навіть всередині мережі оператора, тому для повсякденного використання  в телефоні  вони вийдуть ще дорожче. Чи вийде економія при зміні оператора, якщо ви не користуєтесь інтернетом? Доволі сумнівно, швидше за все що ні.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@VLAD.Z, передано в відповідний відділ :nerd:

Отправить значок +1

@Xomyak, передайте в відповідний відділ ще й, створити аналогічний тариф на передоплаті :nerd:

Якщо вам не підходить контракт, то на передплаті є подібний, але вже без прив'язки до віку, називається Комфорт, проте він дорожчий і його ціна 75грн.

Дякую за інформацію.

Але як перейти на цей Комфорт???

На сайті КС пише: підключення не можливе,  тариф в архіві, велком на 100грн(((

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@VLAD.Z, передано :wink:

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@rusja200, зверніться, будь ласка, до оператора для перевірки можливості підключення потрібного вам тарифного плану.

Обов’язково потім поділіться результатами звернення :blush:

В отделениях Киевстара стариков пугают тем, что в тарифе «Дзвінки для батьків»  они вынуждены будут платить дополнительные деньги за интернет если вдруг подключатся случайно. В Белой церкви сказали, что они должны будут платить 5 гривень в день, после истечения лимита, в Киеве сказали - что 10 гривень. Пожалуйста поясните доступно так ли это? Что у вас за бардак в отделениях!!! На сайте ничего подобного нет!  Нельзя же обманывать бедных пенсионеров!!!!!!

В отделениях Киевстара стариков пугают тем, что в тарифе «Дзвінки для батьків»  они вынуждены будут платить дополнительные деньги за интернет если вдруг подключатся случайно. В Белой церкви сказали, что они должны будут платить 5 гривень в день, после истечения лимита, в Киеве сказали - что 10 гривень. Пожалуйста поясните доступно так ли это? Что у вас за бардак в отделениях!!! На сайте ничего подобного нет!  Нельзя же обманывать бедных пенсионеров!!!!!! В следующий раз я приду в отделение с журналистами!!!

Ответить