Тарифний план «Дзвінки для батьків» / Новий тарифний план для людей старшого віку

Показать первую публикацию

87 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Это не обман а некомпетентность.

Сотрудники не знают что в этом тарифе после использования пакетного трафика идёт шейп до конца месяца вместо обычных дневных пакетов по 5 и 10₴

А так, приезжайте с журналистами, я буду только рад :)

То-есть вы утверждаете, что после исчерпания 100 мегабит интернета из пакета, скорость просто будет понижена до конца месяца без никаких доплат? Правильно я понял?

Сотрудник отделения  на  Повітрофлотський проспект, 50/2  в  Киеве звонил начальнику для уточнения.  И начальник ему “уточнил”. И это уже 3-e отделение!!!  Ребята просветите их наконец-то.  Это же старики - нельзя же так “шутить”.  Они же договор приходят подписывать, а им втирают ерунду.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

В цьому тарифному пляні не буде знімати додатокві кошти, лише зниження швидкості в інтернеті можливе після використання 100 мб

Отправить значок +1

Нигде не написано, про дополнительные пакеты трафика, чтобы увеличить мегабайты на высокой скорости. Значит, доступны те же пакеты, что и для других тарифных планов. 

Отправить значок +1

В отделениях Киевстара стариков пугают тем, что в тарифе «Дзвінки для батьків»  они вынуждены будут платить дополнительные деньги за интернет если вдруг подключатся случайно. В Белой церкви сказали, что они должны будут платить 5 гривень в день, после истечения лимита, в Киеве сказали - что 10 гривень. Пожалуйста поясните доступно так ли это? Что у вас за бардак в отделениях!!! На сайте ничего подобного нет!  Нельзя же обманывать бедных пенсионеров!!!!!!

В этом тарифе шейп до 32 Кбит после истечения лимита,без дополнительных оплат

Нигде не написано, про дополнительные пакеты трафика, чтобы увеличить мегабайты на высокой скорости. Значит, доступны те же пакеты, что и для других тарифных планов. 

Да нигде не говориться, но в отделениях это втирают старикам и старики  с паспортами идут домой и не заключают контракты. Я не знаю делается это специально или по незнанию. Если специально, то это очень плохо.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

На сайте в описании тарифа четко сказано об ограничении после 100мб скорости до 32kbps, о дневных пакет интернета там ни слова

Отправить значок +1

На сайте в описании тарифа четко сказано об ограничении после 100мб скорости до 32kbps, о дневных пакет интернета там ни слова

То есть можно докупать пакеты интернета после шейпинга скорости?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@zeroandr, вот, что прописано на сайте, в разделе “Подробнее”: “Якщо ви використали всі мегабайти з вашого тарифного плану, мобільний інтернет не тарифікується та надається на швидкості до 32 Кбіт/сек.”

@zeroandr, вот, что прописано на сайте, в разделе “Подробнее”: “Якщо ви використали всі мегабайти з вашого тарифного плану, мобільний інтернет не тарифікується та надається на швидкості до 32 Кбіт/сек.”

Расскажите об этом работникам своих отделений, а то там даже директора не знают ничего о новых тарифных планах и дезинформируют народ.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@zeroandr, пожалуйста, можете через оператора передать жалобу на сотрудников того отделения. 

@zeroandr, пожалуйста, можете через оператора передать жалобу на сотрудников того отделения. 

Мой тесть был в 2-х отделениях Белой Церкви (их там всего 3 наверное) и там сказали одно и тоже, после исчерпания лимита - пенсионеры должны будут дополнительно платить за интернет каждый день при подключении 5 гривень,  пугали что тариф обойдется не в 60 гривень а в 150, если вы случайно будете включать интернет. Там были и другие пенсионеры, которые развернулись и ушли домой. Передайте во все отделения города Белая Церковь, пожалуйста нормальную информацию по тарифу.

Вашему оператору дозвониться нереально.

Отправить значок +1

Мой тесть был в 2-х отделениях Белой Церкви (их там всего 3 наверное) и там сказали одно и тоже, после исчерпания лимита - пенсионеры должны будут дополнительно платить за интернет каждый день при подключении 5 гривень,  пугали что тариф обойдется не в 60 гривень а в 150, если вы случайно будете включать интернет. Там были и другие пенсионеры, которые развернулись и ушли домой. Передайте во все отделения города Белая Церковь, пожалуйста нормальную информацию по тарифу.

Вашему оператору дозвониться нереально.

@zeroandr, не пугайтесь. После исчерпания лимита - пенсионеры не должны будут дополнительно платить за интернет, зато будет шейп в 128кбит.

Скажіть, будь ласка, ніколи не користувалася тарифним планом на контрактній основі. Як це діє? Це потрібно щомісяця оплачувати абонплату. А якщо мене не буде в країні пів року, то мені теж прийдеться цих півроку оплачувати? навіть якщо я не буду користуватися зв”язком?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Скажіть, будь ласка, ніколи не користувалася тарифним планом на контрактній основі. Як це діє? Це потрібно щомісяця оплачувати абонплату. А якщо мене не буде в країні пів року, то мені теж прийдеться цих півроку оплачувати? навіть якщо я не буду користуватися зв”язком?

Та власне Ви й не помітите різниці, абонпляту так само знімає, все так само працює, лише що номер закріплено за Вами. 

Мене більше цікавить чи мені потрібно буде оплачувати тих пів року, коли я не буду користуватися звязком?

Телефон буде вимкнений.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Мене більше цікавить чи мені потрібно буде оплачувати тих пів року, коли я не буду користуватися звязком?

Телефон буде вимкнений.

Да

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Якщо ви не будете користуватись пів року, то вам краще на контракт не переходити, бо абонплата нараховується щодня в незалежності від того користуєтесь ви зв'язком чи ні.

Отправить значок +1

@Cherevach, у перший місяць обслуговування знімається плата за пакет «Перший місяць обслуговування», яка дорівнює абонплаті по тарифу.

В подальшому щомісячна абонплата нараховується щоденно рівними частинами, пропорційно кількості днів у календарному місяці.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

@VLAD.Z Нащо ви мені постійно дописуєте те,що й так всім відомо. Я знаю скільки буде 2+2.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Ви можете призупинити обслуговування що на предоплаті, що на контракті.
Контракт кращий тим, що:

1. Вам надають кредит на послуги, тобто доступний мінус на рахунку. Цей мінус збільшується якщо ви ним не користуєтесь и тримаєте гроші на рахунку, та зменшується якщо ви ним користуєтесь (у наступному місяці, але тільки якщо ви не повертаєте кошт)
  2. Тарифи не по 4 тижні, що взагалі заборонили, а по місяцю, як повинно бути
  3. Загалом дешевше
  4. Більше послуг.
  5. Номер закреплено за вами, але це можна і на предоплаті зробити - персоніфікація номеру. Це попереджає викрадання номеру та будь-які маніпуляції з ним будь-ким окрім вас. Хоча система не без проблем - якщо оператора підкупити і надати йому ваші паспортні данні, то операцію провести можливо, бо верифікації паспорту за чіпом чи генеруємим QR-кодом, чи навіть верифікації людини по Bank-ID, Mobile-ID немає. Достатьно лише серію та номер паспорта надати.
  6. Інші умови роумінгу. Для когось кращі, для когось гірши, це потрібно самому дивить на сайті.
  7. Пріорітет на лінії оператора
  8. Більший срок призупиненя обслуговування
  9. Можливо відключення деяких послуг, як от надання доступу в Інтернет чи роумінгу, а також налаштування прийому дзвінків.

@Maryko якщо вас не буде всього півроку, то взагалі нема чого перейматись.
Строк дії номеру після останньої актвності - рік.
Рекомендую залишитись на предоплаті, але персоніфікувати номер для кращої безпеки.
Також якщо вам не потрібні послуги у великих обьемах коли ви приїзжатимете, то добрим варіантом буде тариф Комфорт із послугую “Сплачуй коли користуєшься”, бо ні нуля на рахунку, ні призупинення обслуговування тоді не буде необхідності мати.
Більш того, ви зможете використовувати цей номер у ромінгу для отримання SMS.
Оскільки тарифікує у ромінгу тільки дзвінки (окрім безкоштовних номерів оператора, але будьте уважні, не всі номери оператора що безкоштовні в Україні безкоштовні і у ромінгу), відправлення SMS та вихід в Інтернет (обов`язково вимкніть LTE та мобільні данні).

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

@kikiwora для абонента, який не буде користуватись номером пів року, контракт не підходить. По-перше, абонплата буде нараховуватись незалежно від того, користується абонент зв'язком чи ні. По-друге, згідно з умовами договору та чинного законодавства Київстар вправі нараховувати пеню за прострочену абонплату в понад 2 місяці та має право вимагати повернення коштів через суд чи колекторські організації.

А тепер подумайте нащо таке людині, котра не користується своїм номером пів року. Вигоди ніякої, зате будуть одні борги та лишні трати. Для таких абонентів тільки пріпейд підходить 

Доброго дня. Є спеціальний тариф “Для Батьків” на контракті: https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/contract/calls60

И кому нужен такой ваш тариф? Нельзя было оставить хотя бы несчастных 30 минут В МЕСЯЦ для звонков на других операторов? А лучше бы 60 дали. Старикам только звонить и остается.  И здесь решили обобрать стариков. Кому нужны 20 соцсетей, которые вы в этот тариф напихали? Обменяйте моей маме эти никому ненужные соцсети на 30 мин на другие операторы.  Вот противно становится от вашей жадности. Будем уходить.

На рахунок переходу до іншого оператора, то скажу що найдешевший тариф у лайфселі теж коштує 60 гривень. 

В лайфселе в тариф входит еще 30 минут для звонков на другие операторы. Киевстар и тут решил стариков облапошить. Дает только безлимит на звонки в киевстаре, а за все остальные надо платить. Зато напихал в этот тариф аж 20 никому ненужных соцсетей и мессенджеров.  Обалдеть как это надо старикам.

Отправить значок +1

Контракт кращий тим, що:

Більший срок призупиненя обслуговування

Який максимальний срок призупинення обслуговування на предоплаті та контракті?

Ответить