Решено

Тарифний план "Київстар 3G + Онлайн"

• 11 Май 2018
  • 54 ответы
  • 32077 просмотров

Термін дії абонентської плати на тариф 3g+онлайн місяць чи 4тижні?
icon

Лучший ответ Katrine 11 Май 2018, 22:27

@Kati2907, вітаю вас у спільноті!

В умовах тарифного плану "Київстар 3G + Онлайн" абонплата 55 грн на 4 тижні.
Просмотр оригинала

54 Ответы

Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Kati2907, вітаю вас у спільноті!
В умовах тарифного плану "Київстар 3G + Онлайн" абонплата 55 грн на 4 тижні.
Умови цього тарифу 55 грн за: 5000 МБ і безлім в мережі Київстар моя знайома підключила даний тариф на таких умовах. Чи можу я його підключити яким способом?
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Dimosha9999 вітаю вас в спільноті ?
Підключити тариф є можливість тільки при отриманні пропозиції на підключення, такі пропозиції надходять на номери користувачів в смс або прослухати можна по дзвінку на 477 / розділ Персональні пропозиції.
Хочу понимать на каком основании за три дня КС списал 30 грн без ведома и без предоставления услуг??
Куда обращаться, если операторы все заняты?
Досить поширена ситуація - немає вільних операторів. Раджу все ж таки зробити аналіз витрат в "Мій Київстар".
Написано, что списана абонплата..30 грн за три дня??? В условиях моего тарифа ничего об этом нет
30грн одноразово, чи протягом 3-х днів? І дайте назву свого тарифу.
3G+онлайн тариф, каждый день по 10 грн. Причем я не пользовалась телефоном эти три дня
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
3G+онлайн тариф, каждый день по 10 грн. Причем я не пользовалась телефоном эти три дня
Дневная абонплата снимается вне зависимости от факта использования трафика, минут и SMS в этом тарифе, о чём сказано в условиях.

3G+онлайн тариф, каждый день по 10 грн. Причем я не пользовалась телефоном эти три дняДневная абонплата снимается вне зависимости от факта использования трафика, минут и SMS в этом тарифе, о чём сказано в условиях.

Дайте, пожалуйста, ссылку где это написано. Скрин условий по тарифу я сбрасывала, там ни слова про 10 грн
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Ссылка на ваш тариф и скрин условий.
https://kyivstar.ua/ru/mm/tariffs/arhive/ks_online3gplus
Почему для одного номера этот тариф стоит 35 грн для другого 55 грн?
я хочу этот тариф за 35 грн!

потому что в-первых, это РАЗНЫЕ тарифы -- 3G и 3G+

но я вам больше скажу -- для старых абонентов 3g+ стоит 50 грн и включает в себя 150 минут звонков и 6 гиг трафика, а для новых абонов он же стоит уже 55 грн и включает всего 100 минут звонков и 5 гиг трафика.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Svetlana_2010, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
Дополню ответ @andyz, подключить тариф "Киевстар Онлайн 3G" за 35 грн. есть возможность только при получении индивидуального предложения. Такие предложения поступают на номера пользователей в смс. Также можно проверить доступность тарифа при звонке на 477/раздел "Персональное предложение"😉
Я знаю, що таке питання вже було, але всеж таки. Мені потрібно до завтра перейти на цей тариф, але я навіть не можу додзвонитися до оператора. Кажуть усі лінії зайняті. Я дзвоню декілька разів на день, але чую одне й теж саме.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Если имеется индивидуальное предложение, то через систему «Мой Киевстар» или 477*1
@Juliya1b Ни до завтра, ни до послезавтра не выйдет

тариф этот ЗАКРЫТ и сохраняется лишь в качестве удержательного для тех абонов, кто МАЛО звонит

если вы звоните МНОГО, то "предложение" для вас сфорировано не будет (предложение формируется системой автоматически)

такие дела
Як перейти з тарифу Київстар безлім соцсєті 3 G+ на Київстар 3G +онлайн ?
если нет "приглашения" со стороны оператора, то никак

наличие "приглашений" проверяется по звонку на 477, если там таких индивидуальных предложений нет -- то опаньки
Добрий день. Якщо я зараз активую свій мобільний тариф Київстар онлайн 3G+ (поповню рахунок на 50 грн), то 1 серпня мені цей тариф не закриють? Тому що на телефон прийшла смс, що з 1 по 8 серпня цей тариф закриють. Я щось трохи не розумію. Допоможіть,будь ласка.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Olia24, раді вітати вас в нашій спільноті!
🤔якщо ви отримали смс про те, що тариф буде закрито, то його дійсно буде закрито в цей період, на жаль.
Уровень пользователя 1
Как странно, а что изменилось?
Уровень пользователя 1
Объем услуг тот же практически
Останній час почали приходити акційні смс повідодомлення що-до переходу на новий тариф "Київстар 3G+ Онлайн" без першої абонплати,так само і в системі мій київстар, продублюю повідомлення"Підключайте безлім-тариф без першої абонплати! 5000 МБ, безлім у мережі та 100 хв на інші мобільні. Далі плата за пакет послуг лише 55 грн за кожні 4 тижні. Замовте зараз "Київстар 3G+ Онлайн": перехід для вас безкоштовний!"Внизу дві вкладки "відміна" і "підтвердити підключення,я на тискаю підтвердити,при цьому на рахунку копійки,тариф змінився але ніякі акційні ні хвилини ні мегабайти не надалися,а лише повідомлення про необхідність поповнить рахунок і т.д.Поповняю рахунок через пару днів,знято абонплату у розмірі 55грн.,не розумію чому?Дзвоню до оператора,пояснюю проблему ,а він мені у відповідь що я нетак перейшов...у повідомленні ясно написано без першої абонплати...відміна або підтвердити...Це схоже на явне кидалово своїх абонентів.Поясніть чому знята абонплата за перший місяць?
Як перейти на тариф 3G+ онлайн, якщо я не встигла перейти на нього і
вже мене перевели автоматично на тариф 4G без моєї згоди?

Ответить