Решено

Тарифний план "Київстар 4G"

• 23 Апрель 2018
  • 151 ответ
  • 52348 просмотров

Чи можна підключити тарифний план Київстар 4G якщо смартфон не підтримує 4G ?
icon

Лучший ответ Selecton 23 Апрель 2018, 18:01

Можно. Доступ к сети 3G и 4G предоставляется при наличии 3G- или 4G-покрытия соответственно. Тариф на это не влияет.
Просмотр оригинала

151 Ответ

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Можно. Доступ к сети 3G и 4G предоставляется при наличии 3G- или 4G-покрытия соответственно. Тариф на это не влияет.
Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, подойдёт ли тарифный план 4G на lenovo A319 ?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Устройство не поддерживает 4G
Коли саме потрібно поповнити особовий рахунок? На початку кожного місяця чи з дати підключення тарифного пакету?
Доброго дня. Я на контрактному тарифі Київстар 4g.
  1. Де можна подивитись залишок гігабайт до зниження швидкості до 1,8 мегабіт?
  2. Як відключити смс, яке приходить кожного дня і нагадує про залишок грошей на рахунку?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Контракт оплата каждыц месяц
На початку кожного місяця чи кожної фіксованої дати місяця?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
1 числа каждего месяца
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
@t3ddyBear, 1.Вродь нету возможности проверить (по крайнец мере я не нашел). Вам будет поступать СМС что скорость снижена.
2.477*999 голосовое меню, там отключается напоминание
Добрый день. Сейчас нахожусь на тарифе свободный смартфон, Могу ли я прийти в магазин и поменять тариф на контрактный "Киевстар 4G"
Уровень пользователя 2
Отправить значок +1
@Oleg Leto, приветствую вас в сообществе!
Модель телефона никак не влияет на тарифный план и наоборот, так как наличие 4G зависит только от поддержки этой сети самим телефоном и от наличия покрытия сети там, где Вы находитесь.
А сами условия тарифа одинаковы в сетях 4G, 3G и 2G.
Уровень пользователя 2
Отправить значок +1
@OlyaPetriv, вітаю вас в спільноті!
Перший раз при підключенні тарифного плану буде знято абонплату за місяць, а всі подальші місяці зняття відбуватиметься щоденно рівними частками (розмір абонплати ділиться на кількість днів у місяці).
Уровень пользователя 3
Отправить значок
Если вы на предоплате, то конкретно на этот тариф вы перейти не сможете, он только для действующих контрактных абонентов. Но вы можете перейти(мигрировать) на контракт на тарифный план Киевстар 4G Экстра и первые два месяца (месяц подключения плюс 1 месяц) пользоваться им с акционной ценой 95 грн. в месяц вместо 155. Потом, в идеале, можно перейти на ТП с меньшей абонплатой.
перевівся. все прекрасно. тільки маленький нюансик - замість 150 хв (2,5год) було нараховано 2хв. 30сек - дзвінків на інші оператори))) це в мене одного чи нас таких багато???
надіюсь це питання вирішать ближчим часом
Уровень пользователя 3
Отправить значок
Це був, швидше за все, збій в системі зранку. Зараз нормально відображає 150 хвилин. Єдине, що ще не працює - "Футбол Легкий", навіть через систему "Мій КС" не відображає послугу, хоча додаток встановлений і активований.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Karen_k, рады приветствовать вас в нашем сообществе!
Как верно подсказал @vitalisk, изначально нужно перейти на контрактную форму обслуживания с подключением на тарифный план "Киевстар 4G Экстра" со скидкой. Потом сможете перейти на тарифный план "Киевстар 4G"😉
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@ZAnjey, раді вітати вас в нашій спільноті!
🤔дивно. Зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support для перевірки ситуації за номером.
@ZAnjey, раді вітати вас в нашій спільноті!
🤔дивно. Зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support для перевірки ситуації за номером.

все ok. вчора вже все виправили. тільки дивно було... я вчора зранку неміг додзвонитись до оператора. такого в мене ще ніколи небуло (а я вже близько 6-7 років на контракті).
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@ZAnjey, така ситуація можлива, так як в контактний центр надходить велика кількість звернень, за рахунок чого утворюється черга😥 тому в якості альтернативи, можна звертатись за консультацією в Онлайн Чат.
Чат-бот не пропонує цей тарифний план ні серед контрактних, ні серед передплачених. Хотілося б більше дізнатись про умови підключення (м. Київ).
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@MaxOk Тариф для контракта, вот вам ссылка с условиями тарифа.
Чи тариф «Київстар 4G» підходить для міста Рівне?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Anhelina20 Да, тарифы которые сейчас доступны для подключения, полностью все национального действия и не привязываются к региону.
У тарифному плані "Київстар 4G" за 95 грн на місяць вказано що безлімітний інтернет. Чи є якісь певні обмеження? Бо буває що вказують що безлімітний інтернет, але насправді 1-3 Гіга іде 3G, а далі 2G.. або ще бувають різні обмеження..
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
6000МБ в день и дальше ограничение до конца суток 1,8 мегабита

Ответить