Решено

Тарифный план "Киевстар Комфорт"

• 28 September 2017
  • 73 ответы
  • 102 просмотры

Добрый день. Помогите! Оплата 1,97 грн. в тарифе "Киевстар Комфорт" - это плата в день разговора или оплата снимается каждый день независимо от того говоришь ты или нет?

icon

Лучший ответ lan 28 September 2017, 10:01

Просмотр оригинала

73 Ответы

Оплата снимается независимо от того говорите вы или нет. Все условия тарифного плана найдете по ссылке :sunglasses:

снимается оплата, независимо от того говорите или нет
Я поняла, спасибо большое
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@lan, Спасибо за помощь, верно! 🤗
а в чому перевага такого тарифу?
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
а в чому перевага такого тарифу?, добрий день!
Перевага у тому, що абонплата утримується не одним платежем, а щоденно. Деяким користувачам це зручно:)
В тарифному плані Комфорт є абон плата на день, Скажіть чи абонплата стягується щоденно, чи в той день коли людина користувалась мобільними послугами (здійснювала дзвінки)
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@Olga2018, вітаю вас у нашій спільноті!
Абонплата в цьому тарифі стягується автоматично, не зважаючи на те відбуваються дзвінки чи ні.
В данном тарифе будет возможность подключить опцию -33%?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Нет не возможно.
Хотіла б дізнатися, в тарифному пакеті Комфорт, абонплата знімається щодня, незалежно від того, чи ти телефонуєш комусь? І чи немає наразі у Київстар такого тарифного пакету, щоб знімалася абонплата лише тоді, коли користуєшся послугами? Дякую
Уровень пользователя 4
Доброго дня. Таких тарифних планів зараз немає(.
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@belkius раді вітати у нашій спільноті!
Щодо тарифу Комфорт, в ньому знімається щоденна абонентська плата. Зараз пропонуються тарифи з абонентською платою, яка знімається або раз в місяць або щоденно
Доброго дня. На початку лютого я батьку підключила тар. План комфорт. Оразу все підключили. На рахунку стало 46 грн. При підключенні надається 1.97 гнр в день, 100 хв, на двінки в мережі київстар,30 хв. На інші мережі. Нинв дивлюсь. А на рахунку 18 грн. а ті 100 хв. як були так і є.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Halja 03 03 1983, вітаю вас у спільноті!
В умовах тарифу за 1,97 грн щоденної абонентської плати:
100 нетарифікованих хвилин для дзвінків на номери абонентів "Київстар" ;
30 хвилин за зниженим тарифом (16 коп / хв) для дзвінків на номери абонентів інших операторів мобільного та фіксованого зв'язку України. Після закінчення хвилин - 0,74 грн. / Хв.
15 нетарифікованих SMS для відправки на номери абонентів "Київстар" ;
50 МБ для Мобільного Інтернету
Уровень пользователя 1
Хочу змінити на дешевший тарифний план "комфорт". Зараз ТП "безлім відео"
Сьогодні 2 березня, вечора, 1 березня знято абонплату 95 грн. Якщо переходжу на тариф з вартістю 1.97 грн. в день (тобто 62 грн.на міс) Для переходу вимагають ще 20+62 грн на рахунку.
Увага! Запитання:
1.буде знято ще й за новий тарифний план абонплату? Що буде з грошима 95+1.97?
2.чи буде зроблено перерахунок за невикористані послуги?
Моє бачення та бухгалтерська логіка моїх витрат:
- на поточному ТП витрати 2 дні= 95/31*2=6.13
- на новому ТП 29*1.97=57.13
Усього:63.26
3. Абонплату знімають щоденно чи день в який користувався послугами?
Додзвонитися в підтримку не вдається, всі оператори постійно зайняті, та айвіар відсилає в спільноту...
Хочу отримати відповідь від представника компанії Київстар, який компетентний у питанні.
Дякую заздалегідь всім учасникам спільноти за утримання від відповіді на мої запитання.
Уровень пользователя 1
Шановний Xomyak, якщо Ви компетентні- надайте відповідь, будь ласка
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@Travellernm, відповідаю на поставлені питання🙂:
-при зміні тарифного плану окрім плати за перехід буде щоденно зніматись оплата 1,97 грн. Як ви вірно вказали, за місяць це вийде приблизно 62 грн. Абонентська плата буде зніматись незалежно від того користуєтесь послугами в цей день, або ні. Детально з умовами тарифу можна ознайомитись за цим посиланням https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/prepaid/comfort
-перерахунок зроблено не буде, на жаль😥Щоби не втратити надані послуги за тариф, котрий оплатили 1 березня, ви можете їм користуватись до 1 квітня, а вже тоді перейти на тариф "Комфорт".
Уровень пользователя 1
Дякую за. Відповідь. Нарешті щось конкретне.
Дуже печалить развод на гроші... непорядність
Чому я маю платити 95 грн за те що мені непотрібно - інтернет наприклад - КС взагалі не використовую і ніколи не використовувала для просмотра відео.
На шо воно мені...
Дуже подумаю на рахунок залишити номер і відносини з КС
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@Travellernm, шкода, що мала місце така ситуація😥сподіваюсь, що приймете рішення все ж залишитись з "Київстар".
З 1 квітня, якщо перейдете на тариф "Комфорт" зможете скористуватись перевагами цього тарифу за меншу оплату 😉(якщо рахувати за місяць). Якщо, наприклад, все ж плануєте переважну більшість часу телефонувати в мережі, то можу запропонувати тариф "Безлім Розмови" за 45 грн. Умови тарифу знайдете за посиланням https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/prepaid/unlimtalks
Уровень пользователя 1
Дякую за пропозиції, але при підході знімати абонплату якщо вже сплачено по більшому тарифу я не розумію як можно перейти з 1 квітня. Як я прочитала тут то логіка така шо якщо зробити замовлення 1 квітня, то буде так само як в березні. Зніметься абонплату 95 грн, а потім ще 45 наприклад.. і таке виходить коло... Поки не сплатиш 95+20+45=160,т.е. в 4 раза більше, то не перейдеш на інший тариф...
Тобто по факту вартість переходу..115 грн.
І знову здрастуйте %%}}
Уровень пользователя 1
Знайти умову тарифу не проблема, а ось жодних корисних інструкцій щоб непереплачувати..
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@Travellernm, якщо абонентська плата в цьому місяці була знята 01.03., то зміну тарифного плану потрібно зробити в останній день дії тарифу, тобто 31.03. Щоби уникнути подвійного зняття абонентської плати.
Уровень пользователя 1
А є регламент, згідно якого гарантовано що за добу відбудеться перехід?
Щоб не було як тут пишуть упс, чомусь не так зміни відбулися..
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
Travellernm, якщо оформити заяву 31 числа, то вона може виконатися впродовж доби, тобто і на початку 1 числа, можна оформити заяву на день раніше, щоб гарантовано до 1 числа відбулася заміна.
Підкажіть, якщо абонплата не знімалась через відсутність коштів два тижні, а потім поповнити рахунок, то абонплата зніметься за день? чи за весь період від останнього зняття абонплати?

Ответить