Решено

Тарифный план "Киевстар семья" - один счет для нескольких SIM-карт

• 16 Октябрь 2017
  • 33 ответы
  • 148 просмотров

Показать первую публикацию

33 Ответы

Дякую за розуміння! Маю надію, що компанія Київстар зможе надати кращі послуги для сім'ї або хоча б такі ж як і лайфсел. Ще раз дякую!

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@SeriKr:hugging:

Доброго вечора я не можу підключити тариф Київстар родина. Будь ласка підключіть мене 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Ylua25:thinking: цей тарифний план контрактної форми обслуговування. Будь ласка, прочитайте рекомендації в цій темі. Якщо виникнуть додаткові питання, напишіть їх тут. Допоможемо :hugging:

Отправить значок +1

@Xomyak хоч цей тарифний план контрактної форми обслуговування, ​але перейти на нього можуть лише абоненти передплаченої форми обслуговування, скориставшись послугою «Міграція».

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@VLAD.Z:hugging:

Як змінити тариф з 'Безлім Месенджери' на 'Київстар Родина'?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Ніяк. Вся справа в тому, що сам по собі контрактний тариф "Київстар родина" окремо підключений бути не може. На нього можливо перевести номер і рахунок об'єднати з уже існуючими рахунком з тарифом Smart і вище. Приведу приклад. Ви переходите на контракт на тариф Smart. Тепер ви хочете перевести на контракт номер своєї дружини і об'єднати ваші рахунки, щоб у вас був спільний гаманець-рахунок. В такому разі номер дружини ви можете перевести на тариф "Київстар родина" або на тарифи вище: Smart, Smart+ і т.д. Якщо потім ви перейдете зі свого контрактного тарифу назад на передплату, то номер вашої дружини з тарифу "Київстар родина" автоматично буде переведено на тариф Smart.  "Київстар родина" сам по собі, окремо,існувати не може, а може існувати тільки впарі з тарифом вище. Надіюсь доступно пояснив.

Ответить