Решено

Условия тарифного плана

Отправить значок
  • Модератор
  • 2 ответов

Абонентская плата по тарифу была снята, но все равно снимаются средства. На сайте не нашел своего тарифа.
Как узнать условия моего тарифа?

icon

Лучший ответ Alena.Sliusar 1 September 2017, 14:44

Просмотр оригинала

1392 Ответы

Підключивв 4 місяця тому новий тариф (безлім на дзвінки і ітернет) ітернет працює а остані два дня немає безліміта на звінки,недостатньо коштів при виклику,хоча тариф проплачений і гроші зїло а по тарифу нічого,я знахожусь в своєму регіоні де іі підключав його!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@RyBack, у вас "Z-тариф "? Якщо так, то в якій області та в якому районі знаходитесь?
Здраствуйте,я подключил тариф но мегабайты не пришли,что делать?
Доброго дня. Питання як я можу виїхати з домашнього регіону, якщо навіть з будинку не виходжу(В мене мала дитина)? В результаті не можу ні подзвонити, ні в інтернет зайти вже майже тиждень. Додзвонитися на гарячу лінію і вияснити в оператора можливості нема, бо постійно всі лінії зайняті! Що робити?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Artur69, уточните, МБ по тарифу или бонусные?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Danluck, який у вас тариф? Дізнатися назву діючого тарифного плану Ви можете за допомогою команди *100*01*2#виклик. Назва тарифу відобразиться на екрані телефону.
Також уточніть, область і район, в якому знаходитесь?
Якщо лінії зайняті, можете звернутися до оператора Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support для уточнення деталей.
Запитання полягає ось в чому,якщо я підключу даний тарифний план,а в мене будет пропадати 4g сигнал мережі і буде працювати 3g або взагалі 4g буде відсутній то я просто не зможу використовувати інтернет по тарифу чи з мене будуть списуватись кошти за перегляд сторінок у режимі 3g мережі чи я зможу і в 3g мережі користуватись даним тарифним планом?Поясніть будь ласка.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Если нету покрытия 4G, то телефон перекинет на 3G-сеть и вы сможете пользоваться на стандартных условиях.

Это просто название тарифа, а там можете весь трафик хоть в сети 2G пустить.
Српзу после смена тариіп пробуем куда позвонить и продержать звонок 15с или после онокчания тприіа звоним у 23:59 до 00:01
Если у вас есть тариф кс онлацн 3дж 3дж плюс 4дж 4дж + длч вашева региона то можна по сто раз менять тарифи и рри смене иметь и интернет извонки переходить модна даж с тариіа макс беслим бесрлатно на тариф линейки кс ондацн 3дж 4дж итд
Счас в любом тарифе если нет 20грн то днвной пакет дается дад за 1коп кидаем денги как можна мееьше каждий день и после ,3ч тариф подлючится даж за 00.1коп
Иногда между 3ч и 5ч утра проводчт тех роботы и если в ето время проверка счета недосупна то инет и звонки и смс нахаляву по укр
Добрий вечір, вчора хотів підключити акцію на sim 4G за 75 грн 7000 МБ інтернету, але мені її не підключили тому що не прийшла смс. І можна тільки за 75 грн і 2000 МБ
Питання, якщо я підключу акцію через додаток чи буде 7000 МБ
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Andres_1, підключиться саме той тариф, на який подасте заявку. Рекомендую уважно читати умови. Якщо сумніваєтеся, зверніться до оператора для перевірки.
Подскажите,есть ли на сегодня ограничение суточного трафика в пакете Киевстар 4G (который 150 грн)?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Это контрактный тариф? Ограничений на трафик нету, но после 3000 мб будут резать скорость до 0.8 Мбит/с.
Это контрактный тариф? Ограничений на трафик нету, но после 3000 мб будут резать скорость до 0.8 Мбит/с.
3 гига и дальше 0,8 мбит???от это жир.спасибо за ответ,хоть не успел подключиться на это чудо "безлимитное".
Скажите сколько мне теперь будет сниматься каждый месяц? Сколько тариф? Сколько стоит аренда тюнера и роутера?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Скажите сколько мне теперь будет сниматься каждый месяц? Сколько тариф? Сколько стоит аренда тюнера и роутера?
Вечер добрый, сложно что то советовать т.к. мало информации от вас, есть тариф чисто на домашний интернет, есть тарифы "Все вместе" оплачиваете одним платежом и связь и дом. интернет, решите что вы хотите, ссылки я указал! 🙂
Доброго дня! З цього місяця в мене піднялась абонплата до 150 грн! Якщо Ви прослідкуєте мої рухи: дзвінки, смс, інтернет, то побачите, що це нереальна абонплата!!! Вимагаю знижку!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@romchikland, уточните название своего тарифа. Узнать название действующего тарифного плана Вы можете с помощью команды *100*01*2#вызов. Название тарифа отобразится на экране телефона.
Роутер 👈🏼
Тюнер 👈🏻
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Iryna p., що за тариф у вас? Зверталися із цим питанням до оператора?
Меня интересует тариф безлим видео
допустим я его подключаю
будет у меня ограничение (что то вроде политики справедливого пользования)
если я буду смотреть видео на ютьюбе в 4к постоянно?
Уровень пользователя 1
Чому дзвінки на мобільного оператора 094 стали платними? Раніше в тарифі були безкоштовні хвилини на мобільні номери крім міських, коли звонив на 094 то знімались хвилини. Зараз знімаються гроші. Тариф безлім відео
094 це інтертелеком міський номер, так і має бути завжди 094 знімав гроші.

Ответить