Решено

Услуга "Переадресация вызовов"

Показать первую публикацию

285 Ответы

Що означає умовна переадресації виклику активна?
Я хочу щоб я миг звонити а до меня нет
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@Olesia94, погоджусь з відповідями учасників Спільноти.
З деталями послуги можна ознайомитись на нашому офіційному сайті в темі "Переадресація виклику" 🤓
Когда Киевстар не в зоне и мне кто-то звонит идёт переадресации на какой-то номер ,(мне уже не удобно перед человеком) изменить в телефоне не могу,смс отправляла,дозвониться к оператору невозможно
Чому коли я комусь звоню, то дзвінок одразу ж скидується при успішому з'єднанні?

Мені зателефонувати можуть. В абонентну службу я також можу зателефонувати, використовувати коди також (Наприклад: *111#), а ось дзвонити на інші номера - ні.

Пише "Умовна переадресація викликів активна" і одразу ж скидує.
Іноді коли дзвонять на мій номер київстар, то не дозвонюються до мене а потрапляють на номер моєї колишньої дружини чому так відбувається. Може тому що оператор київстар помилково направляє на номер дружини, або сам телефон дає збій переадресовує на інший номер, тому що він є в моїх контактах?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@AntonDreamer, 🤔все добре? Вдалось вирішити проблему?

Добрый день! Наберите команду ##002#, это сброс переадресации, должно помочь.

Доброго дня! Сьогодні до мене ніхто не може додзвонитись, потрапляють на якогось чоловіка, хоча набирають мій номер. Я так розумію, це якась переадресація, але я нічого не вмикала і телефон нікому не давала. У Київстар додзвонитись не можу. Допоможіть, будь ласка, вирішити проблему.
Як зняти переадресація з іншого номера на мій?
Підскажіть будь ласка коли в мене вимнений телефон, то замість того щоб говорити для людини яка до мене телефонує що я поза заною досяжності... говорить що даний номер не закріплений за жодним абонентом... і смс з повідомленнями хто до мене звонив коли телефон був вимкнений не надходять... як можна вирішити цю проблему?
Как узнать, установлена ли на мой номер переадресация ?
Як дізнатися, чи є переадресація з мого номеру?
чи може йти гудок коли абонент поза зоною досяжності?
переадресация небыла установлена.
коли мені дзвонять на мій номер відповідає хтось інший.
в чем может быть проблема, если набираю номер знакомого, а попадаю к другому человеку, номер набираю правильно, пробовал как из справочника, так и просто руками по циферке вводить и все равно попадаю к другому абоненту. Ранее такого не наблюдалось, только недавно. Знакомый номер не менял, когда мне звонит высвечивается именно его номер
дякую, перевірим, але ж крім нього ніхто не міг включити переадресацію? ну тобто, маю на увазі, щоб включити переадресацію потрібно мати фізичний доступ до телефону абонента? тобто, оператор Київстар цього без відома абонента зробити не міг?
Доброго дня!
У моїх батьків виникла така проблема - у них в будинку нестійкий сигнал мережі, через що періодично їх телефони "поза зоною досяжності". Останній тиждень мій батько не може додзвонитися до мами і потрапляє на абонента з іншим номером. Виглядає так, що це може бути проблема переадресації викликів. Але моя мама не вмикала переадресацію, банально не знає де це робиться. Три тижні тому поміняв її кнопочного динозавра на смартфон і замінили сімкарту на нову з можливістю підключення 4G. Два тижні все було нормально, а останній тиждень ні. Більше того, всі переадресації про всяк випадок відмінили за допомогою коду ##002#. Ще дивним моментом є те, що тільки у батька така проблема і тільки з маминим номером. На інші номери він нормально дзвонить, так само інші люди, в тому числі і я, спокійно додзвонюємося до моєї мами. В чому може бути проблема і як її можна вирішити?
Valentyna, дякую за відповідь. Справа в тому, що номер тато набирає з телефонної книги. Там його перевірили, він вказаний правильно. Номер абонента, на який він потрапляє взагалі інший, там співпадає буквально декілька цифр. Дивне те, що проблема з'явилася буквально тижні півтора тому, хоча до цього все було нормально. Мама спеціально опитала своїх знайомих і жоден з них з такою проблемою не стикався - вони або додзвонюються до мами або їм повідомляють, що абонент поза зоною, а мамі надходить смс про дзвінок. Щоправда один раз їй дзвонили з лікарні і втрапили на якогось чоловіка, але з другої спроби додзвонились, то можливо просто помились цифрою при наборі номера. А ось тато змушений дзвонити мені, щоб я передзвоним мамі і сказав, щоб передзвонила йому... Маразм, самі розумієте. Мама вже декілька разів вводила код ##002# про всяк випадок, але проблема залишилась...
Добрый вечер
у меня такая проблема ,сегодня мне вечером пытались дозвониться а попадали на другого человека,который говорил яко бы у него такой же номер
можно узнать как это возможно ?и обезопасить мой номер !
Как отключить переадресацию ?
Kimeri, дякую, ви мені допомогли більше та швидше аніж ті оператори і навіть чим той президент України)
Коли в мене виключений телефон то абонентам які телефонують каже що "номер абонента не обслуговується",і смс що мені хтось дзвонив не приходить.В когось є така подібна ситуція?
Скажіть будь ласка як так можливо , що на мій номер постійно встановлюють переадресації без мого відома, а до оператора додзвонитися не можливо! Просто не можливо! Це сервіс такий за 240 грн в місяць? Ніякої відповідальності. Змінюю оператора собі і всім своїм близьким , і потім не питайте чому, як це будо з домашнім інтернетом . Сервіс...

Ответить