Решено

Услуга "Восстановление номера"

Показать первую публикацию

164 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Якщо вона заблокована більше місяця, то вона вже не заблокована. Вона відключена, а ваш номер виведений на повторне використання іншими людьми.

Ви можете його викупити скоритсавшись послугою “Єксклюзивний номер” (можливо, а можливо і ні, якщо ним хтось вже користується або цей номер продається у стартовому пакеті), або просто купити новий стартовий пакет з новим номером.

Після року перебування за кордоном, сімкарта заблокувалася! Що робити?

В сентябре 2018 года, я поменяла сим карту, теперь у меня новый номер, но старый номер был привязак к страничке инстаграмм, и код подтверждения приходит на старый номер, а без кода я не могу зайти на страничку. Ещё в силах вернуть старый номер? очень нужно

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Natiko2000, рекомендую звернутися до оператора Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support для уточнення деталей.

Доброго дня! Я деякий час (3-4 місяці) не користувалась телефоном, і мені видало помилку: SIM Card registration failed. При спробі поповнити рахунок видає помилку “Прийом платежів для абонента заборонений мобільним оператором”

Які можливі причини та дії?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Ви не купували номер, вам його видали в аренду на певних умовах, котрі ви порушили.
Оскільки цим номером вже користується інший абонент, оператор нічеого зробити для вас не може.

Номер належить державі та надається оператору в аренду, а оператор надає його в аренду вам.

Але ви можете зв`язатись с цим абонентом та домовитись щодо поверненя номеру вам

Уровень пользователя 5
Отправить значок +1

Строк дії номера

Строк дії номера абонентів передплаченого зв'язку Київстар становить 365 днів з моменту:

• будь-якої останньої активності, а саме: вихідного SMS чи MMS, сесії мобільного інтернету, успішного вхідного або вихідного виклику, крім викликів прийнятих на «Автовідповідач»;
  • поповнення рахунку на будь-яку суму будь-яким чином, окрім послуги «Кредит трансфер».

Строк дії номерів, для яких надання послуг зв'язку було припинено через порушення абонентами умов надання та отримання послуг, – 90 днів з моменту блокування.

Перевірити строк дії номера можна за допомогою комбінації *114#

Продовження терміну дії номера на 365 днів у режимі реального часу.

Після завершення строку дії номера компанія «Київстар» має право використовувати відповідні телефонні номери для нових стартових пакетів.

Я поїхала за кордон. І за час перебування у іншій країні мій номер Київстар перепродав іншому абоненту. Коли купувала сім, мене запевнили, що купую і номер. Але після більше 10 років користування  Київстар вирішив інакше… я хочу повернути собі мій номер!

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@kissmehardbeforeyougo, якщо дуже потрібен саме той номер, можете перевірити можливість купити його, як ексклюзивний. Звичайно, якщо номером зараз ніхто не користується. 

Уровень пользователя 5
Отправить значок +1

Якщо пройшло більше 13 місяців то нажаль ніяк.

Не користувались картою близько 2 років,чи є якісь способи активізації?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Karina2208, як довго ви не використовували номер?

Дуже потрібно відновити другий номер! Коли дзвоню на цей номер з іншого телефону говорить"Цей номер не є дійсним".Що робити ? Як можна відновити номер швидко?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Maks777, зверніться ще до оператора Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support для уточнення деталей за номером.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Що значить "не сприймає"?
Пише що карта пошкоджена?

Тоді вам до ЦОА
Карточку не сприймає телефон,я за кордоном вже більше року,але користувався нею десь 4 міс назад... мені потрібний мій укр номер...
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Yuriii, у вас номер передплачений чи контрактний?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Если номер аннулировали то никак, только как эксклюзивный номер покупать
Чому мою сім заблокували якщо ще повного року не пройшло як перестав користуватись???
Як відновити?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Sergey Nafanec, рекомендую обратиться к оператору Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support для уточнения деталей.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
Если номер был контрактным, то можно восстановить даже на ту же сим-карту, если не прошло более 90 дней, с момента аннулирования.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Если вас отключили и с момента отключение прошёл месяц, вы уже не можете восстановить доступ к номеру - он больше не ваш.
Нахожусь за границей. Картой давно не пользовался. Сейчас она не активна. Хочу активировать. +38067ххххххх
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Olga Dubenko, обратитесь к оператору Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support, чтобы он проверил активность номера. Там и подскажут, можно ли его восстановить. 🤓
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Но вот что важно.
Не видит SIM-карту и не обслуживается это разные вещи.
Телефон соответсвенно будет писать либо «Нет карты», либо «Нет сети»

Если у вас просто нет сети, и вы все это время пополняли свой счёт - скорее всего это проблема с самой SIM-картой.

Ответить