Решено

Услуга "Восстановление номера"

• 7 January 2018
  • 164 ответы
  • 440 просмотров

Уровень пользователя 1
  • Стажер
  • 15 ответов
Как мне получить пароль у оператора?
icon

Лучший ответ Valentyna 16 January 2019, 08:59

Просмотр оригинала

164 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Maks777, зверніться ще до оператора Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support для уточнення деталей за номером.

Дуже потрібно відновити другий номер! Коли дзвоню на цей номер з іншого телефону говорить"Цей номер не є дійсним".Що робити ? Як можна відновити номер швидко?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Karina2208, як довго ви не використовували номер?

Не користувались картою близько 2 років,чи є якісь способи активізації?

Уровень пользователя 5
Отправить значок +1

Якщо пройшло більше 13 місяців то нажаль ніяк.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@kissmehardbeforeyougo, якщо дуже потрібен саме той номер, можете перевірити можливість купити його, як ексклюзивний. Звичайно, якщо номером зараз ніхто не користується. 

Я поїхала за кордон. І за час перебування у іншій країні мій номер Київстар перепродав іншому абоненту. Коли купувала сім, мене запевнили, що купую і номер. Але після більше 10 років користування  Київстар вирішив інакше… я хочу повернути собі мій номер!

Уровень пользователя 5
Отправить значок +1

Строк дії номера

Строк дії номера абонентів передплаченого зв'язку Київстар становить 365 днів з моменту:

• будь-якої останньої активності, а саме: вихідного SMS чи MMS, сесії мобільного інтернету, успішного вхідного або вихідного виклику, крім викликів прийнятих на «Автовідповідач»;
  • поповнення рахунку на будь-яку суму будь-яким чином, окрім послуги «Кредит трансфер».

Строк дії номерів, для яких надання послуг зв'язку було припинено через порушення абонентами умов надання та отримання послуг, – 90 днів з моменту блокування.

Перевірити строк дії номера можна за допомогою комбінації *114#

Продовження терміну дії номера на 365 днів у режимі реального часу.

Після завершення строку дії номера компанія «Київстар» має право використовувати відповідні телефонні номери для нових стартових пакетів.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Ви не купували номер, вам його видали в аренду на певних умовах, котрі ви порушили.
Оскільки цим номером вже користується інший абонент, оператор нічеого зробити для вас не може.

Номер належить державі та надається оператору в аренду, а оператор надає його в аренду вам.

Але ви можете зв`язатись с цим абонентом та домовитись щодо поверненя номеру вам

Доброго дня! Я деякий час (3-4 місяці) не користувалась телефоном, і мені видало помилку: SIM Card registration failed. При спробі поповнити рахунок видає помилку “Прийом платежів для абонента заборонений мобільним оператором”

Які можливі причини та дії?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Natiko2000, рекомендую звернутися до оператора Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support для уточнення деталей.

В сентябре 2018 года, я поменяла сим карту, теперь у меня новый номер, но старый номер был привязак к страничке инстаграмм, и код подтверждения приходит на старый номер, а без кода я не могу зайти на страничку. Ещё в силах вернуть старый номер? очень нужно

Після року перебування за кордоном, сімкарта заблокувалася! Що робити?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Якщо вона заблокована більше місяця, то вона вже не заблокована. Вона відключена, а ваш номер виведений на повторне використання іншими людьми.

Ви можете його викупити скоритсавшись послугою “Єксклюзивний номер” (можливо, а можливо і ні, якщо ним хтось вже користується або цей номер продається у стартовому пакеті), або просто купити новий стартовий пакет з новим номером.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Нет, уже явно прошло больше года и этот номер уже не ваш.
Максимум что вы можете - попытаться его выкупить за 300₴ услугой Ексклюзвного номера, но не факто что получится - он будет доступным только если всё ещё находится в отстойнике и никому не был продан.

Дуже дякую!!!

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

@noname2909Попробуйте восстановить пароль - укажите электронную почту, которую запрашивают при регистрации.

Через компьютер на сайте

https://www.instagram.com/accounts/password/reset/

у меня несколько аккаунтов facebook - окончательно банились, и новый аккаунт создать не получалось. Проблема решается, через друга прошу подтвердить мой номер, а через сутки у меня уже новый аккаунт facebook —на номер который был забаненным.

Instagram так же на facebook страницах завязан. Так что из любой непонятной ситуации — выход найдет

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

@kikiwora  Не вводите людей в заблуждение что только на номер телефона приходит код. У меня Authy так же был заточен на номер телефона, которого нет с 2013 года. Восстановил на e-mail - а затем прописал новые номер.

Вначале разбираться в ситуациях нужно, прежде чем оставляете свои умозаключения!

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@kikiwora  Не вводите людей в заблуждение что только на номер телефона приходит код. У меня Authy так же был заточен на номер телефона, которого нет с 2013 года. Восстановил на e-mail - а затем прописал новые номер.

Вначале разбираться в ситуациях нужно, прежде чем оставляете свои умозаключения!

И где я написал что код только на номер приходит?

Я предоставил информацию по восстановлению номера, дав ответ на вопрос который был поставлен, цитирую:

Ещё в силах вернуть старый номер? очень нужно

Старая карта была заменена в сентябре 2018, следовательно прошло уже больше года, карта деактивирована, номер попал в отстойник в лучшем случае его можно выкупить, в худшем случае он уже в продаже или продан.

Карткою якийсь час не користувалися. Зараз там дозволені тільки екстрені дзвінки..
Як бути? Чи повернуться всі функції після поповнення рахунку? І на яку суму слід поповнити?
Дякую

если под “якийсь час” подразумевается срок более 1 года -- то все

если менее -- то карта активна, надо только пополнить баланс на сумму вашего тарифа 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@ataman78, зверніться до оператора, щоб він перевірив активність сім-карти. 

Как мне вернуть свой номер телефона 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Как давно он у вас утерян?

Номер действителен в течении года с последнего звонка, ещё в течении месяца его можно восстановить, после этого он перевыпускается и даётся в пользование другому человеку. В этот момент его тоже можно выкупить, если повезёт, за некоторую сумму, услугой “эксклюзивный номер”, но только если он ещё не выпущен в продажу и находится в отстойнике.

В людом другом случае номер уже не ваш.
Да он то и изначально не был вашим, а был дан вам в аренду на условиях которые вы нарушили, если потеряли его.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@HvTemylife:thinking: опишите, пожалуйста, более подробно ситуацию. Что произошло с номером? 

Ответить