Решено

Услуга "Восстановление номера"

Уровень пользователя 1
  • Стажер
  • 15 ответов
Как мне получить пароль у оператора?
icon

Лучший ответ Valentyna 16 January 2019, 08:59

Просмотр оригинала

156 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Volodymir18, щоб точно перевірити, чи вдасться відновити номер, раджу звернутися до оператора. 

Отправить значок +1

Щоб поновити номер, який було заблоковано через закінчення строку його дії,
його можна протягом одного місяця відновити за допомогою поповнення рахунку на довільну суму, і термін дії буде продовжено автоматично на 365 днів. Поповнити рахунок можна у будь-який спосіб, окрім послуги «Кредит трансфер».

Перевірити термін дії номера можна за допомогою комбінації *114#.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Питання не зрозуміле.
Якщо ви “довго не користуєьтесь”, то ви вже нею користувались, тобко SIM-карта ВЖЕ активована.
Якщо так, то вона працює 1 рік з момету останнього дзвінка чи поповнення, та протягом ще одного місяця ви можете відновити ваш номер, після цього періоду лише викуп номера, якщо він ще не належить комусь іншому, або придбання нового номеру.

Якщо ж ви придбали пакет та не активували його ніколи, то ви можете це зробити у період вказаний на самому стартовому пакеті, після останньої дати карта вже не буде активною ніколи.

Чи можу я активувати сім якщо я довго нею не користувався?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Sanya02, дякую за зворотний зв’язок :hugging:

Вирішив своє запитання. Потрібно просто вибрати мережу в ручному режимі, чомусь автоматично не працює.

Отправить значок +1

@Xomyak:thinking: навіть повинні написати номер телефону в особисті повідомлення, інакше це буде розкриття персональних даних.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Sanya02, :thinking: напишіть, будь ласка, номер телефону, про котрий йде мова (можете мені написати дані в особисті повідомлення). 

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

Щоб зайти у Мій Київстар потрібен пароль, котрий ви там повинні були встановити, SMS то тимчасове рішення для тих кто без паролю.
Самі винуваті що цього не зробили.

Щодо номеру - коли ви в останне телефонували чи поповнювали номер?
Якщо більш ніж рік тому, то у вас є ще місяць з моменту деактивації щоб повернути свій номер, після цього він вже не ваш.

А за деталями завершайтесь до оператора, можливо ви порушили якісь умови використання мобільного зв`язку, наприклад, спамили SMS чи дзвінками.

Добрий вечір. Чому Київстар заблокував мій номер? Я знаходжусь за кордоном менше року від періоду коли користувався київстаром, а буквально місяць назад у мене телефон припинив ловити сигнал мережі київстар (завжди мережа була у місті де я знаходжусь). Як мені провірити статус своєї сімки, якщо немає мережі, і щоб зайти у мій Київстар потрібна смс????

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Onil, напишите, пожалуйста, оператору Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support номер телефона о котором идет речь. Консультант проверит возможность снятия блокировки. 

Как снять блокировку с номера? Не пользовался 60дней.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@alexander8227272, если номером долго не пользовались, то скорее всего номер могли аннулировать. Все же, проверьте у оператора Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support для уточнения деталей.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

@alexander8227272  так подойдите в ЦОА и там все узнаете

Отправить значок +1

@alexander8227272, номер от долгого простоя  может быть аннулирован.

Отправить значок

Здравствуйте,проблема следующая, мой номер от долгого простоя заблокировали 0967890799

Как мне его вернуть? У меня к этому номеру много всего привязано и я не могу его терять

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Ilci, якщо не користувалися надто довго сім-картою, могли анулювати номер. 

Вам потрібно написати оператору Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support для уточнення деталей.

Я пепед ьривалим виїздом за кордон вимкнув сім карту і тепер нн можу її ввімкнути, Зоряна не допомогла а позвонити оператору не можу бо не працює сімка. Всі способи які я прочитав не працюють

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@NadiaB, рекомендую звернутися до оператора Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support для уточнення деталей.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Jana59, вам приходило сообщение о блокировке? Напишите номер мне в личные сообщения. 

Добрый день, почему мою сим-карту вдруг заблокировали и на ней теперь нет связи? Если на нее звонить, то сообщается, что "Цей номер не є дійсним"! Пожалуйста, разблокируйте ее, мне нужен этот номер для работы, причем срочно!

Номер заблокований після відновлення роботи sim-картки. Послугами не користувалася пів року. Про відключення попередила і послуги відключила. Чому не можу відновити номер? Показує, що картку розблоковано, а номер не є дійсним.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Danil ArtsybasheV, рекомендую обратиться к оператору Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support для уточнения деталей. 

Здравствуйте, я хочу восстановить свой номер телефона, но к сожалению 30 дней после его блокировки прошли, но если его не восстановить это просто говоря будет конец моей карьеры, т.к на этот номер привязаны все мои учётные записи, да я понимаю что могу создать новые, но из-за того что именно на тех учётных записях сохранены все данные мне нет смысла создавать новые, ПРОШУ восстановить мой номер!!!

Отправить значок +1

Срок действия номера продлевается на 365 дней:

• Исходящим/входящим/переадресованным звонком ненулевой длительности, кроме звонков, принятых на «Автоответчик»;
  • Успешным исходящим вызовом на бесплатные номера (465, 0800ХХХХХХ и т.д.);
  • Бесплатными входящими SMS с номера 0920003700 (Privat24);
  • Пополнением счета любым способом на любую сумму, кроме перевода средств;
  • Платой за пакеты минут/SMS/интернета;
  • Платными SMS/MMS, интернет-сессиями и USSD-запросами;
  • Использованием услуг CРА.

Ответить