Решено

Услуга "Запасная SIM-карта"

  • 5 February 2018
  • 32 ответы
  • 34 просмотры

Основная карта утеряна, как активировать запасную карту
icon

Лучший ответ Xomyak 2 April 2020, 17:49

Просмотр оригинала

32 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Rok_sa, номер передплаченого зв'язку чи обслуговується за угодою? Також уточніть, номер активний і просто треба його замінити, так? Тобто номер не блокували?
Доброго дня, цікавить таке питання.

Їду на декілька днів закордон (Європа) і зробив запасну(дублюючу) сімкарту зі своїм номером на випадок якщо втрачу основний телефон із сімкою. Чи можна буде активувати дублюючу сімкарту просто вставивши її в інший телефон і зв'язатись з оператором по номеру *105*466# або ж через систему Мій Київстар використовуючи Wi-Fi?

В місцевому салоні Київстар консультанти сказали, що такої можливості немає. І запропонували купити ще один стартовий пакет, активувати його в Україні, а далі вже закордоном дзвонити до оператора і називати йому дані із запасної сімкарти потрібні для активації. Опісля поміняти сімки і тільки тоді зможу користуватись дублюючою картою зі своїм основний номером.

На вашому сайті написана трішки інша інформація

https://kyivstar.ua/uk/mm/services/base/additional_sim

"Активувати запасну SIM-карту ви можете у віддаленому режимі, у будь-який час доби та навіть із роумінгу.

У випадку втрати або пошкодження основної SIM-карти ви зможете відразу ж активувати свою запасну SIM-карту одним зі способів:

подзвонивши в центр телефонного обслуговування за номером 0800300466 (дзвінки з номерів мереж фіксованого та мобільного зв’язку України не тарифікуються);
за допомогою системи самообслуговування «Мій Київстар» ;

Загублена або пошкоджена основна SIM-карта при цьому відключається, після чого абонент знову має можливість замовити «нову» запасну SIM-карту."

То як правильно, купляти ще один стартовий пакет з іншим номером чи я зможу активувати дублюючу сімку з неї ж самої?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@Vitaliy_, вірити інформації на офіційному сайті, бо вона є вірною 🤗

 SIM-карта не прийнята. Почему? Мои дальнейшие действия?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@Nna:thinking: для активации запасной SIM-карты нужно обратиться к оператору https://kyivstar.ua/uk/support (подготовьте сразу же информацию: номер телефона и серийный номер запасной SIM).

Отправить значок +1

@Xomyak:thinking: услуга “Запасная SIM-карта” доступна для подключения только абонентам контрактной формы обслуживания. Абоненты предоплаченной связи могут пользоваться пакетом «Smart SIM».

Уровень пользователя 7
Отправить значок +5

@VLAD.Z, мы же с вами не знаем, были ли подключена данная услуга у пользователя раннее, и абонент какой формы обслуживания обратился. А вот через оператора эти детали можно проверить.

Ответить