Решено

Виїзд з домашнього регіону/як зміняться умови регіонального тарифу

• 25 Октябрь 2017
  • 184 ответы
  • 20856 просмотров

Показать первую публикацию

184 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Kat. sen, рады приветствовать в нашем сообществе!
Если покидаете домашнюю зону действия тарифа в течение 3-х дней (день подключения + два дня) условия тарифа действуют без изменений. Начиная с 4-го дня тарификация будет следующей: безлимитные звонки в сети "Киевстар" — 2,00 грн/день пользования, на другие мобильные сети — 0,60 грн/мин, на номера фиксированной связи — 1,50 грн/мин. Интернет остается без изменений - безлимит.
Доброго дня. Давно не користувався послугами Київстару і хотів поцікавитися що до тарифу https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/contract/unlim . Я з Чернігівської області, однак дуже часто перебуваю в Києві (обрати один регіон дуже складно). Чи будуть змінюватися умови тарифу при зміні регіону і яким чином? Вартість різна в регіонах...
@Kat. sen, рады приветствовать в нашем сообществе!
Если покидаете домашнюю зону действия тарифа в течение 3-х дней (день подключения + два дня) условия тарифа действуют без изменений. Начиная с 4-го дня тарификация будет следующей: безлимитные звонки в сети "Киевстар" — 2,00 грн/день пользования, на другие мобильные сети — 0,60 грн/мин, на номера фиксированной связи — 1,50 грн/мин. Интернет остается без изменений - безлимит.

щось не сильно мобільний звязок виходить...
Коли я змінював тариф, в рекламному смс від Київстар не було вказано що тариф регіональний. І на данний момент я переїхав на пмж з одного регіону в інший.
Зайшов в магазин "Київстар" а вони сказали про те що не можуть змінити мені регіон. До оператора не можу дозвонитися... Що за сервіс???
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Коли я змінював тариф, в рекламному смс від Київстар не було вказано що тариф регіональний. І на данний момент я переїхав на пмж з одного регіону в інший.
Зайшов в магазин "Київстар" а вони сказали про те що не можуть змінити мені регіон. До оператора не можу дозвонитися... Що за сервіс???

на стартовому пакеті вказується регіон дії тарифного пляну

на стартовому пакеті вказується регіон дії тарифного пляну

Мені прийшло смс повідомлення з пропозицією і комбінацією , який стартовий пакет?)
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@AndriiButok, вітаємо в нашій спільноті!
Контрактний тариф "Безлім", котрий ви обрали - національний, тобто буде діяти незалежно від того, в якій області та якому районі/місті ви знаходитесь. Для вас він буде оптимальним, якщо часто їздите до Києва😉
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Gest1488, вітаємо в нашій спільноті!
Така ситуація можлива, на жаль🙁персональна пропозиція на зміну тарифу надійшла саме для тої області та того району в котрому знаходились саме на момент отримання. Для зміни регіону потрібно змінити тарифний план. Тобто можна перейти на такі ж умови, але для вашого регіону😉
Для детальної перевірки, та підбору тарифу, зверніться, будь ласка, до онлайн оператора внизу сторінки https://kyivstar.ua/uk/support
Я недавно підключила акцію...і коли їду з львова в село мені приходить смс щоо я виїхала за регіон...прошу прийняти до уваги
Я недавно підключила акцію...і коли їду з львова в село мені приходить смс щоо я виїхала за регіон...прошу прийняти до уваги
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Что принимать? Вы подключили тарифный план, который действует не на всей территории Украины. Нужно было ознакомиться с его условиями.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

а що саме ми маємо прийняти до уваги? Що у Вас регіональний тарифний плян?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

а що саме прийняти до Уваги? Що Ви їдете в село? Чи те, що у Вас регіональний тарифний плян?
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Galinadragan999 , вітаю у нашій спільноті!
Таке повідомлення свідчить, що у Вас регіональний тарифний план. Якщо Ви користуєтесь номером на межі регіону дії тарифу, рекомендую обрати тариф, що буде працювати по всій Україні однаково, обрати тариф можна тут: https://kyivstar.ua/ru/mm
В мене піідключений тариф-
Безлім Соцмережі+,абон плату зняло і надало мегабайти з хвилинами,але коли телефоную до абонентів київстар мені кажуть що на рахунку недостатньо коштів,а в мене по тарифу безлім має будути.Що мені робити?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Предполагаю что Ваш тариф регионального действия, работает на определенной территории. Хотелось бы знать как называется Ваш тариф + где Вы сейчас находитесь?
Мені прислали повідомлення що я за межами мого регіону хоча я з області приїхав в київ. Зв'язатися з консультаннтом я не можу( обидва раза сказали лінії заняті) і сам зробити тоже нічого не можу. Моя думка про Київстар зіпсувалася. Шикарне ставлення до клієнтів
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
у тебе національний тариф?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
у тебе національний тариф?
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@KolyaAlm, для проверки необходимо знать условия вашего тарифа.
Чтобы проверить название тарифного плана, пожалуйста, наберите на телефоне *100*01*2# и вызов. Ответ отобразится на экране. НА нашем сайте : https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs, в разделе Больше информации отображаются полные условия тарифа, там есть пункт Территория действия тарифа, и там можно определить какие области и какие районы являются домашней зоной тарифа
Чому с.Конопниця Пустомитівського р-ну не входить у межі домашнього регіону Львівської області? Це ж Пустомитівський р-н!!!
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@Olga83 раді вітати у нашій спільноті! Уточніть назву тарифу, яким користуєтесь, для перевірки інформації
Безлім розмови +
перейшла на тариф «Безлім Розмови+». безліміту немає....в додатку вибиває що я поза домашнім регіоном.....до оператопа додзвонитися не можу.....на який регіон розповсюлжується даний тариф?
Доброго вечора! Я перейшов на зараз дійсний тариф і тут у мене почали приходити смс, що я то покинув то прибув у свій регіон. Що це таке? Коли переходив на цей тариф такого не повідомляли!!! Хочу довідатися про свій регіон, його межі. Я передував у Львові і в 20 км від Львова, що тут два регіони чи що?

Ответить