Решено

Виїзд з домашнього регіону/як зміняться умови регіонального тарифу

• 25 Октябрь 2017
  • 184 ответы
  • 20856 просмотров

Показать первую публикацию

184 Ответы

чудо=))) работает, подскажите как то можно избежать такой проблемы в дальнейшем?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Novice21 Подключите национальный тариф (на сайте выбираете г. Киев, там работают тарифы без привязки к региону), он будет чуть дороже 155, но зато уже не стоит переживать где вы находитесь.
ок, спасибо Вам большое. Хорошего дня
Чому в мене пропала акція якщо я не виїхав з регіону?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@WAsua, раді вітати вас в нашій спільноті! Нічого не зрозуміло з вашого повідомлення🤔
Де ви знаходитесь (область/населений пункт)? Ви отримали повідомлення, що покинули домашній регіон? Що саме пропало? Що пробували зробити (зателефонувати/прийняти дзвінок)? Яку інформацію при цьому чули?
Зверніть увагу, Ви виїхали за межі домашнього регіону. З 2018-03-09 23:59:58 безлімітні дзвінки на Київстар за 2грн лише в день користування. Дзвінки на інші мобільні 0,6 грн/хв. Деталі: 466*66.
Як це можна розумiти... в умовах тарифного плану того не вказували?!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@jenyak1115, раді вітати вас в нашій спільноті!
🤔це означає, що ви використовуєте регіональний тарифний план, котрий діє на території певних областей/регіонів. При виїзді з домашньої зони умови міняються, про що і надійшло смс.
На офіційному сайті в описі тарифу ця інформація є, якщо натиснути "Детальніше" і спуститись до розділу "Територія дії тарифу".
Який у вас тарифний план? Комбінація для перевірки *100*01*2# і виклик.
Перейшла на новий тариф за 60 грн, 3 березня, у Львові, 5го поїхала в Хмельницкий - тариф не діяв, 18 го приїхала в Київ знову не діє.....!!! За що знято 60 грн якщо я не можу дзвонити?????? Чому про ці нюанси не написано ?????
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Dg g gv , судячи з вартості тарифу, розумію, що мова про тариф "Безлім Соцмережі+", умови якого ретельно описані на нашому сайті: https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/prepaid/unlimsocial-p

Якщо пересуваєтесь по Україні, будь ласка, рекомендуємо обрати тариф національний, що в назві тарифу не буде мати позначку "+".
Пришло смс: «Обратите внимание, Вы выехали за пределы домашнего региона. С 2018-04-09 23:59:58 безлимитные звонки на Киевстар за 2 грн только в день пользования. Звонки на другие мобильные 0,6 грн/мин. Детали: 466*66»
А я никуда не выезжала. Куда бежать, что делать?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Shpigun Никуда не нужно бежать 🙂 Вы в каком городе?
Пришло сообщение вы выехали за домашний регион, но я ни куда мать вашу не выезжал, а как был в Днепре так и остался. Соответственно пишут что звонки будут тарифицировать по другому. Это как понимать?
Пришло смс: «Обратите внимание, Вы выехали за пределы домашнего региона. С 2018-04-09 23:59:58 безлимитные звонки на Киевстар за 2 грн только в день пользования. Звонки на другие мобильные 0,6 грн/мин. Детали: 466*66»
А я никуда не выезжала. Куда бежать, что делать?

та же хрень Кивстар ловит глюки как включил 4G
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
Shpigun, mmmmm, добро пожаловать в наше сообщество!
Информации о сложностях в формировании смс не поступало. Если вы не покидали домашнего региона, необходимо обратиться к онлайн оператору на странице https://kyivstar.ua/ru/support
Знаходжуть в межах домашнього регіону, тариф безлім соцмережі +, є нараховані мегабайти , хвилини і смс, але постійно знімає гроші з рахунку, фіксується статус поза межами домашнього регіону. Що за???
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Olena111. вітаю вас у спільноті!
Тарифний план вказаний вами регіональний. Територія дії тарифного плану
Волинська область;
Дніпропетровська область;
Донецька область
крім тимчасово окупованих територій;
Закарпатська область;
Запорізька область;
Київська область
Райони: Баришівський (включаючи м. Березань), Бородянський, Володарський, Згурівський, Іванківський, Макарівський, Переяслав-Хмельницький, Поліський, Сквирський, Тетіївський, Фастівський, Яготинський;
Кіровоградська область
Райони: Бобринецький, Вільшанський, Добровеличківський, Долинський, Знам'янський, Кіровоградський (включаючи м. Кіровоград), Компаніївський, Маловисківський, Новгородківський, Новомиргородський, Новоукраїнський, Олександрівський, Олександрійський (включаючи м. Олександрія), Онуфріївський, Петрівський, Світловодський, Устинівський;
Івано-Франківська область;
Луганська область
крім тимчасово окупованих територій;
Львівська область
Райони: Бродівський, Пустомитівський, Сколівський, Сокальський, Стрийський, Турківський та м. Львів;
Миколаївська область;
Одеська область;
Полтавська область;
Рівненська область
Райони: Демидівський, Дубенський, Млинівський, Радивілівський;
Сумська область;
Харківська область;
Херсонська область;
Чернівецька область;
Чернігівська область;
Черкаська область
Райони: Кам'янський, Смілянський, Черкаський, Чигиринський.

У зв’язку з технічними особливостями телекомунікаційної мережі Київстар, територія дії тарифного плану може відрізнятися на 10 км (+/-) від адміністративних меж наведених областей (районів).

Будь ласка, перевірте чи знаходитесь у межах дії тарифного плану.
Доброго дня. хочу змінити домашній регіон у тарифі Безлім розмови+
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Домашний регион не меняется. Можно только перейти на национальный тариф, который действует по всей Украине, но он слегка дороже будет.
https://kyivstar.ua/ru/mm/tariffs/prepaid/unlimtalks
ок, мені підходить, ви можете замінити чи через 477
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
ок, мені підходить, ви можете замінити чи через 477
Доброго времени суток , два месяца назад сменила тариф на предлагаемый взамен, находясь в своем городе . Почему стоит не домашний регион? Снимают деньги каждый день сверх тарифа. . .
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
Adel, добро пожаловать в наше сообщество!
Если подключили региональный тариф и находитесь вблизи к региональной границе, возможно переключение в другую региональную зону. В таком случае лучше выбрать национальный тариф. С доступными тарифами можно ознакомится на сайте https://kyivstar.ua/ru/mm/tariffs
Шановне товариство. Після переходу на 4ж при відправленні фото в вайбері стала з'являтись попередження що я не в своему регіоні і може бути знята додаткова оплата. Що це? Де шукати відповідь? Які не потрібно встановити налаштування? Регіон не змінював ні фізично ні налашкуваннях, це Київ. Дякую.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Це глюк системи. Ігноруйте.

А от якщо щось зніме, то це вже необхідно буде звернутись до представників компанії.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Guard_2006, вітаю вас у спільноті Київстар!
Будь ласка, уточніть, де вспливає повідомлення?
Можливо отримуєте у смс повідомлення про виїзд з регіону, якщо так, то перевірте регіон дії тарифного плану на номері, можливо знаходитесь на межі його дії ?

Ответить