Решено

Восстановление SIM-карты / Замена SIM-карты с сохранением номера

• Новичок
  • 0 ответов

Потерял sim-карту, сейчас нахожусь за границей. Как ее можно восстановить?

icon

Лучший ответ Ferret 7 February 2019, 18:52

Просмотр оригинала

803 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Якщо більше 13 місяців, розблокувати не вийде, али ви можете викупити той номер за певний кошт.
Інакше ніяк
загубив sim карту закордоном, бо використовував інші. Хочу відновити її.
Доступ до Мій Київстар маю.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
загубив sim карту закордоном, бо використовував інші. Хочу відновити її.
Доступ до Мій Київстар маю.

День добрый, вам сюда.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@PRUDENTRE., 🤔в даному випадку потрібно перевірити стан номеру (заблокований / анульований).
Для детальної перевірки та пошуку оптимального рішення по відновленню, якщо номер вже було анульовано, зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/ru/support
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@DavidLightman, відновити картку можна, якщо ви вже в Україні.
Не користувались сім карткою 3 роки, є лоток з пінкодами, є запис дзвінків але не всіх (останніх), можливо відновити? Дзвонив на номер, ніби заблокований.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Никак.

Вы можете только выкупить этот номер услугой "Эксклюзивный номер" за символическую сумму, но не восстановить
@squirtpants срок действия неактивной карты 12 месяцев (об этом написано на стартовом пакете)

после этого -- все

после трех лет неиспользования карта уже перевыпущена и вероятно номером уже пользуется кто-то другой (даже если еще не пользуется, но номер уже 100% перевыпущен, но еще может быть просто не продан)
@kikiwora насколько я помню, у КС нет возможности подбора полного номера -- только последние 4 цифры (а вот, например, у Лайфа можно выбирать номер полностью -- все 7 цифр)
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@andyz нет, есть возможность выбрать и все 7 цифр.
Проблема только в том что не выбирается код оператора.
Т.е., он может быть 097, 096, 067 - какой угодно, выбранный системой, но не тобой
Сім-карта була втрачена, тримач сім-карти, нажаль, за багато років не зберігся, в особистому кабінеті з встраченого номеру регістрації не було.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@squirtpants, для детальної перевірки та пошуку оптимального рішення по відновленню, якщо номер вже було анульовано, зверніться, будь ласка, до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/ru/support
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@Yulia April, будь ласка, прочитайте найкращу відповідь в шапці теми (перша сторінка, під першим питанням). Впенена, знайдете потрібний вам варіант 🤗

Якщо будуть додаткові питання, звертайтесь, допоможемо!
Сим карту не видит телефон, пишет, что номер не зарегистрирован в сети. Я достала симку и вставила обратно, обновила ПО телефона, вставил симку в другой телефон - безрезультатно. Проблема в симку. Но дело в том что я не живу в Украине и соответственно не могу поменять симку. Блокировать ее нельзя. Что делать?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Если номер не зарегистрирован в сети, то телефон видит SIM-карту, но не может зарегистрироваться в сети.

Ваш номер активен?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@Firefly7602, 🤔как давно не пользовались SIM-картой?
Да, я уже разобралась, симка заблокирована. Спасибо
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@Firefly7602, 🤗
Нашла свою старую карточку и хочу её разблокировать, это возможно?
если между "потеряла" и "нашла" прошло более 13 месяцев -- то нет
Уровень пользователя 7
Отправить значок +5
@Irisha20, 🤔как давно не пользовались SIM-картой?
Не можу відновити сімку, пластику немає де вказано паролі, три номери не підтвердили у київстар сервіс так як я не говорю більше 5 хв з абонентами)
ось така засада...цей номер мій перший який я купив)
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
5хв це якесь ... - необхідно останні 3 номери на котрі ви телефонували.

Але в цілому, усе правильно.

Номер ви не персоніфікували, отже оператор не знає чий він

Підтвердити що номер ваш можливо або холдером від картки, або особистою інформацією по номеру.

Якщо ви не можете підтвердити що цей номер ваш, заміну картки ніхто не проведе, бо інакше номери легко було б вкрасти - хто знає чи це справді ваш номер чи ви шахрай.

Самі винуваті, бо не прив’язали номер до себе та викинули / загубили холдер.

Жаль що таке трапилось.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Oficer, для перевірки потрібні три номери, на які здійснювалися дзвінки ненульової тривалості (20 секунд і більше) протягом 5-ти унікальних днів та приблизну дату здійснення цих дзвінків 🤓
Можна ще ось, що надати:
SIM-карта (зв'язану на момент звернення з абонентським номером);
  • оригінал носій з PIN-, PUK-кодами;
  • або одна з наступних інформаційних комбінацій:
  • три номери, на які найчастіше були здійснені дзвінки ненульовий тривалості з орієнтовною датою їх здійснення;
  • IMEI кінцевого обладнання та залишкову суму коштів на рахунку абонентського номера;
  • IMEI кінцевого обладнання та один з-поміж останніх переказів коштів із зазначенням дати, суми та номера, на який був здійснений переказ коштів.
* за умови пред'явлення оригінального носія зі збереженим серійним номером.
Потерял телефон с SIM-картой.У меня телефон вместе с Домашним Киевстаром(Все Разом,или как-то так)Пришел в магазин Киевстар,предоставил 3 номера на которые звоню,но прошел из них только 1 т.к. часто именно звоню на него,по телефону вообще практически не общаюсь.Пластика от Сим карты на которой написаны PUK коды уже давно нет,т.к номер уже давно,не знаю где делся тот пластик от Сим.Сам номер для меня вообще не важен.Я вообще хотел купить новую Сим-карту и привязать к ней домашний интернет.Получается не могу ни восстановить старую Sim,ни присоединить новую Sim к Домашнему Киевстару.Какая-то безвыходная ситуация получается,хотя ведь Домашний Киевстар подключал по паспорту.По моим документам нельзя привязать новую SIM без моего старого номера и доступа к телефону? Какие вообще есть варианты?

Ответить