Решено

Як відключити послугу Нічний інтернет

• 3 Октябрь 2017
  • 162 ответы
  • 10 просмотров

Показать первую публикацию
topic.closed.info_message

162 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Зайдіть до Меню SIM-карти > Промо > Налаштування > Відключити сервіс
або надішліть SMS з текстом Block на номер 5962
Повний перелік тизерів, які ви нещодавно отримали або отримаєте найближчим часом, можна знайти в архіві повідомлень.
Детальна інформація про послугу є в SIM-меню телефону – розділ «Промо». У цьому розділі також можна налаштувати сервіс та знайти перелік доступних матеріалів для замовлення.
Як відключити Послугу «Дзвінки на інші мобільні»: ще є 70 хв. І чому ці всі послуги включаються автоматично? Після того як один раз замовиш?
Уровень пользователя 6
Отправить значок +1
Ця послуга передбачає зняття абонентської плати кожен місяць в день її підключення. Відключити її можна командою *264*0#
Уровень пользователя 6
Отправить значок +1
Переглянути деталі про цю послугу можна ТУТ
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@Tanya Buntovska, вітаю вас у нашій спільноті!
В смс з цього номера вказана інформація як подати заявку на відключення підписки. Подивіться, будь ласка, у вхідних смс в меню телефону.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@nadia, вітаю вас у нашій спільноті!
Good Bye надав вичерпну відповідь на ваше питання, додатково керувати послугами можна в особистому кабінеті "Мій київстар"
@Good Bye, дякую за допомогу! 😉
Як відключити послугу інтернет київстар
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Если речь идет о мобильном интернете, то достаточно в настройках телефона отключить функцию "передача данных" или "сотовые данные" (или что то похожее)
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@Lyubov 14, вітаю вас у нашій спільноті.
@Stas все правильно підказав. А якщо ви маєте на увазі, що у вас замовлений якийсь додатковий пакет Мб із щомісячною оплатою, то подати заявку на його відключення можна в системі "Мій Київстар" в розділі "Послуги" / "Підключені послуги".
Уровень пользователя 3
Отправить значок
Помню как пользовался услугой 100мин на звонки других моб операторов, и захотел отключить подписку на эту услугу что бы отменить ежемесячное списание средств. Послал код отмены, и мне аннулировали все оплаченые ранее минуты потому что по правилам компании при отмене услуги все добросовестно оплаченные минуты пользователю также анулируются....
Спасибо Киевстар за лояльность к клиентам )))
Здравствуйте.
Подскажите пожалуйста как мне быть, с номера 2261 пришла СМС что мне подключенно

Услуга loadboom-ua.com активна. Код доступа: 799005. Поддержка +380487377366 mob-help.net. Цена 5 грн./сутки. Для остановки услуги отправьте STOP94 на номер 2261.

Это смс приходит 2 раза я 1 раз
Отказ сделала.
Так они и второй раз прислали, что опять подключен но.
Я второй раз тоже отказалась.
Но деньги со счёта снялось

Услуга loadboom-ua.com активна. Код доступа: 799005. Поддержка +380487377366 mob-help.net. Цена 5 грн./сутки. Для остановки услуги отправьте STOP94 на номер 2261.

Как мне остановить это всё?
Мені прийшло sms з запрошенням отримувати відеоуроки. Щоб відмовитись треба відіслати безкоштовне sms . Я відіслав гроші зняло. Прошу відключити мене від отримання цих sms.
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Lyssi, рады приветствовать вас в сообществе!
Рекомендую обратиться в номер справочной +380487377366 для выяснения даного вопоса, вам обязательно помогут разобраться.
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@VitaliyR27, вітаю вас у нашій спільноті!
На майданчику спільноти можна тільки отримати допомогу у вигляді консультації. Якщо бажаєте, щоб оператор допоміг подати якусь заявку, зверніться в колл-центр або в чат нашої компанії.
Як відмовитись від послуги Заплати за мене?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
просто не телефонувати через префікс 816
Как отписаться от доп, услуги «звонки на другие мобильные»?
Проще всего системе будет глянуть в системе мой Киевстар в разделе Услуги => Подключенные услуги; если там нет, то звонить по номера 466 / 477 и с помощью голосовых подсказок искать нужный пункт меню с подключенными услугами. Если всё вышеперечисленное не помогает, то связываться с представителями оператора через чат / контакт центр и создавать соответствующую заявку на отключение услуги «звонки на другие мобильные».
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Alex Nens, приветствую в нашем сообществе!
Услуга "Звонки на другие мобильные" отключается при наборе *264*0# и вызов.
Информация: https://kyivstar.ua/ru/mm/services/voice/calls-to-tother-mobile
Постійно вилазить вікно Інфо та Розваги. Хочу прибрати його назавжди щоб мені не заважало. Дякую
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
В следующий раз когда появиться данное меню, внизу будет кнопка "не показывать", вот она вам и нужна.
Щиро вдячний.)
Цікавить як відключити додаткові хвилини на інші номери?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
В системе "Мой Киевстар" Вы сможете отключить доп. услуги.
Як відключити послугу ,,Мобільний Інтернет XL,,?????