Решено

Як відключити послугу Нічний інтернет

• 3 Октябрь 2017
  • 162 ответы
  • 10 просмотров

Показать первую публикацию
topic.closed.info_message

162 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Можно не отключать.
Если не планируете вообще пользоваться мобильным интернетом достаточно передачу данных выключить
Если планируете, то меняйте точку доступа в настройках.
Для предоплаты: www.ab.kyivstar.net
Для контракта: www.kyivstar.net
Можно не отключать.
Если не планируете вообще пользоваться мобильным интернетом достаточно передачу данных выключить
Если планируете, то меняйте точку доступа в настройках.
Для предоплаты: www.ab.kyivstar.net
Для контракта: www.kyivstar.net

Дякую)
Як відключити домашнє ТВ? Хочу залишити лише інтернет, без тв!

Я брав тестово на 14 днів, і ваш CAMRip ТВ мені не сподобався!
як відключити послуги "інфо та розваги" ? дякую
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
в меню інфо та розваги оберіть Не показувати
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Nazar1990 , вітаю у нашій спільноті! 🙂
Відключення можна зробити у Мій Київстар, розділ Послуги та акції. Вхід у систему: my.kyivstar.ua
@Nazar1990 , вітаю у нашій спільноті! :)
Відключення можна зробити у Мій Київстар, розділ Послуги та акції. Вхід у систему: my.kyivstar.ua

Там є підключити , а не відключити:

Получається послуга не підключена? А чому тоді просить абонплату за ТВ?

Сьогодні стикнувся з проблемою, хотів відключити Домашнє ТБ самостійно через сайт Мій Київстар але коли переходиш в розділ Домашнє ТБ - Відключити - Виникає помилка. Коштів на рахунку достатньо 210 грн., оператор мені не допоміг.

Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
Piratebot, @Nazar1990, вітаю вас у нашій спільноті!
Потрібно передати інформацію про складнощі в роботі Мій київстар. Будь ласка, повідомте про ситуацію в онлайн-чат з особистого кабінету, натиснувши внизу на сторінці Онлайн-консультант.
Как отключить услугу "Инфо и развлечения"? Дело в том, что я решила посмотреть фильм, указав свой номер телефона, и у меня исчезли все деньги.
Як відключити інтернет пакет Нічний за допомогою коду?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
а що це за Інфо і розваги? і як Ви її підключали?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Вы всегда можете отключить пакет, набрав комбинацию *266*0#
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@Olga1 рады приветствовать в нашем сообществе! Если у вас происходит тарификация услуги, значит есть подписка, поступаю смс, как правило для отключения необходимо отправить смс на номер с которого приходят смс со словом СТОП или 111.

Если отключить сервис на мобильном вообще, тогда: В меню телефона SIM toolkit пункт ПРОМО и там в настройках отключить. Через некоторое время придет смс что услуга отключена
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@slavacv 1961 раді вітати у нашій спільноті!
Комбінація на відключення *266*0# і виклик, виконується протягом доби. Невикористані МБ будуть аннульовані
как отключить услугу "инфо и развлечения"
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Muly2, добро пожаловать в наше сообщество!
Отключение этой услуги не предусмотрено. Для того, чтобы услуга перестала действовать, необходимо отключить все подписки (отписаться от рассылок, если они заказаны) и просто не пользоваться ею. Дополнительно рекомендуем в меню Инфо и развлечения выбрать Не показывать.
Як відключити розважальні послуги
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Что именно за услугу Вы имеете ввиду? Развлекательных услуг много.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
дивлячись що ви там собі напідключали
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Pereveziy, рада вітати вас у нашій спільноті!
Поясніть, будь ласка, про яку послугу ведете мову? З якого номеру надходять смс можливо?
Як відключити послугу "дзвінки на інші мобільні" за 10грн, яку я замовляв минулого місяця і використав, а тепер прийшла смс що буде знято цю плату.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@mikhaylo Наберите *264*0#
Обратите внимание, если минуты еще не все использованы, то при отключении услуги они будут аннулированы.
https://kyivstar.ua/uk/mm/services/voice/calls-to-tother-mobile
Дякую за пораду
Як відключити інфо та розваги? Кожного місяця знімає 7 гривень з номеру 0978952333. В кого була така проблема і знає її вирішення?