Решено

Як відключити послугу Нічний інтернет

• 3 Октябрь 2017
  • 162 ответы
  • 10 просмотров

Показать первую публикацию
topic.closed.info_message

162 Ответы

Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Anna1707, вітаємо у спільноті!
Уточніть з якого короткого номеру відбувається оплата? Перевірити можна у Мій Київстар: new.kyivstar.ua
Як відключити послугу розваг?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@VITAVLASYUK каких развлечений? Мало инфо вы предоставляете.
Підключила мобільну пару: модем київстар і на тел. інтернет, за 110 грн в місяць контракт!І неясно яким образом підключилтся якісь розваги за які 8,50 грн в день знімає і ще одні за які 5,50 чи 5.40 грн знімає! Пропав інтернет як я дивлюся а воно в мінуса зайшло на -140 грн. З оператором нереально зв'язатися вони постійно зайняті непонятно чим! Ужас короче!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@VITAVLASYUK затраты можно посмотреть тут - https://new.kyivstar.ua/
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@VITAVLASYUK, раді вітати вас в нашій спільноті!
Якщо не знайшли, що за послуги підключено за номером, можна звернутись для індивідуальної перевірки за номером до оператора Онлайн Чату https://kyivstar.ua/uk/support
Оператор також зможе підказати, як всі додаткові платні послуги відключити😉
Подключил 3G а телефон не поддерживает можно ли отключить и получить деньги назад?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Dimoh525 к сожалению, так сделать нельзя.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Сарказм:
😺

@Dimoh525 А я, месяц назад обновил Maybach, но он не в какую не хочет разгоняться до 200 м/с. Написал в Daimler AG чтобы вернули деньги, — лучше куплю dreamliner себе
Здравствуйте ! У меня такая ситуация. У меня 2 номера Киевстар, я по ошибке не на том подал заявку на подключение услуги "Антиопределитель номера". Как можно её отменить? 6 дней не пополнять счёт не могу, ибо уже нужно оплачивать абонплату по тарифу
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Yevhenyi подавали заявку через мой киевстар?
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Dimoh525, добро пожаловать в сообщество!
Стоимость интернета 3G не отличается от стоимости обычного интернета, Использовать 3G можете при желании и наличии технической возможности.
@Yevhenyi подавали заявку через мой киевстар?
Нет, вводил USSD-запрос
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Yevhenyi у Вас предоплата? Контракт?
Если предоплата, просто пополните счет с запасом 2-3 грн, абонплата по тарифу будет снята, и абонплата по АОНу тоже (0.65 грн.) потом отключите услугу.
Если предоплата, просто пополните счет с запасом 2-3 грн, абонплата по тарифу будет снята, и абонплата по АОНу тоже (0.65 грн.) потом отключите услугу.

Да, предоплата. Спасибо, сейчас попробую)

Cпасибо большое, получилось))
прослуховував інформацію по поводу інтнрнета, і випадково замовив інтернет мегабайти за 20 грн на рахунку грн не було) зарез хочу поповнити рахунок на тарифний план) і я незнаю як відмовитися від інтернет мегабайтів вони мені не потрібні) якщо я поповню рахунок то за інтернет в мене зніме перш ніж за тарифний план) прошу добомогти підсказати як відмовитися від мегабайт
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Blak Paladin А что у Вас за тариф подключен?
Київстар розмови 35 грн на місяць
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Blak Paladin Пополняйте счет уже после планового снятия абонентской платы по тарифу.
Поясню, заявка на подключения мегабайт, после пополнения счета выполняется в течении 24-х часов, а абонентская плата по тарифу (если не была оплачена вовремя) должна быть снята сразу после пополнения счета.
Я заявку на мегабайти ще у вівторок зробив) заїжав до них на офіс там сказали жзвонить оператору) а додзвонитись до нього не получається постійно занятий
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
@Blak Paladin Заявка ждет до 6 дней, потом аннулируется автоматически.
Как отказаться от развлекательных СМС,если я их НЕ закажывала?Деньги сгимают не известно ,за ,что?
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Eridana , добро пожаловать в сообщество!
Пожалуйста, посмотрите куда израсходованы средства в системе Мой Киевстар в детализации и в обсуждениях этой темы, сможете найти ответ как отключить.
Шановні друзі поясніть мені буд ласка, чому з мене знімаються гроші за послуги які фактично не отримуються, та яки я не замовляв.
Нижче роздруковка з кобинету Мий Київстар мого номеру. Що це таке, та як з ним боротися.
Кожний місяц я плачу з невиликим запасом, щоб бути впевниним, що в разі затримки на декілька днів я буду мати той запас. Я його в мене просто крадуть. Куди звертатися щоб тому вору дали порукам і він не крав мої гроші.
Дуже дякую якщо чимось допоможите.

22.03.2018
13:04:00 Kyivstarвхідне CPA SMS1 SMS-повідомлення0,000,06
22.03.2018
13:03:27 Kyivstarвхідне CPA SMS1 SMS-повідомлення0,000,06
21.03.2018
19:56:28 477Замовлення/одержання додаткових сервiсів та послуг60 0,000,06
21.03.2018
19:54:09 477Замовлення/одержання додаткових сервiсів та послуг41 0,000,06
21.03.2018
15:55:19 K002F002F002FМузичний клуб 7 днів1 SMS-повідомлення0, 000,06
21.03.2018