Який пакет обираєте Ви і чому? (Коханий Київстар дарує радість у кожну домівку!)

• 20 Декабрь 2017
  • 19 ответов
  • 6357 просмотров

Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
Кохані мої коліжаночки та усі друзі з нашої спільноти Київстар! Вітаю! Цікаво дізнатися, який пакет обираєте Ви і чому! Чи користувалися Ви тарифним пляном «Максимальний безлім»?❤️

19 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Кохані мої коліжаночки та усі друзі з нашої спільноти Київстар! Вітаю! Цікаво дізнатися, який пакет обираєте Ви і чому! Чи користувалися Ви тарифним пляном «Максимальний безлім»?❤️

Я обрав для себе тарифний плян Максимальний Безлім, доступний та простий тарифний плян, діє по всій Україні, незалежно від регіону. Також підключив своїй дівчині його. За двох плачу 310 ₴, дуже вигідно!
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1

Кохані мої коліжаночки та усі друзі з нашої спільноти Київстар! Вітаю! Цікаво дізнатися, який пакет обираєте Ви і чому! Чи користувалися Ви тарифним пляном «Максимальний безлім»?❤️Коханий ,дякую за такий простий та зручний тарифний плян! Я тебе кохаю❤️

Я обрав для себе тарифний плян Максимальний Безлім, доступний та простий тарифний плян, діє по всій Україні, незалежно від регіону. Також підключив своїй дівчині його. За двох плачу 310 ₴, дуже вигідно!

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Кохані мої коліжаночки та усі друзі з нашої спільноти Київстар! Вітаю! Цікаво дізнатися, який пакет обираєте Ви і чому! Чи користувалися Ви тарифним пляном «Максимальний безлім»?❤️Коханий ,дякую за такий простий та зручний тарифний плян! Я тебе кохаю❤️

І я тебе кохаю!
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
@Kaliniv D прекращайте использовать свой трансгенный профиль @DivchinaKaliniva у которого активность включается только когда «@»вызов происходит. 🤗
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Kaliniv D прекращайте использовать свой трансгенный профиль @DivchinaKaliniva у которого активность включается только когда «@»вызов происходит. 🤗
Я його дівчина ❤️І у нас кохання☺️Я просто дуже багато навчаюсь зараз і тому не можу зараз писати так часто) буду намагатися частіше )
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

@Kaliniv D прекращайте использовать свой трансгенный профиль @DivchinaKaliniva у которого активность включается только когда «@»вызов происходит. 🤗Я його дівчина ❤️І у нас кохання☺️Я просто дуже багато навчаюсь зараз і тому не можу зараз писати так часто) буду намагатися частіше )

Зоряна Київстар не його дівчина й також багато навчаєтеся. Вероятно @Kaliniv D відрядився по спілкуватися з нею. ☺️
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1

@Kaliniv D прекращайте использовать свой трансгенный профиль @DivchinaKaliniva у которого активность включается только когда «@»вызов происходит. 🤗Я його дівчина ❤️І у нас кохання☺️Я просто дуже багато навчаюсь зараз і тому не можу зараз писати так часто) буду намагатися частіше )
Зоряна Київстар не його дівчина й також багато навчаєтеся. Вероятно @Kaliniv D відрядився по спілкуватися з нею. ☺️

На все добре ☺️Я пішла по справах)
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
[quote=Aleksei.Sivokhin]

Київстар понад Усе!❤️
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Брехло той @Kaliniv D - відрядився а сам себе пестить 👍Like ставить своїй фантастично-вигаданій @DivchinaKaliniva дівчині.

Шановний @Kaliniv D видалить свій мульт DivchinaKaliniva 👈🏽🤳🏻
Київстар понад Усе!❤️

Накладний нігтьовий манікюр може й сам @Kaliniv D зробити 😂 собі.
@DivchinaKaliniva сігна робиться з обличчям суб'єкта, або на тих частинах що дійсно відрізняють 👧 від 👦🏻 та 👴🏻.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
@DivchinaKaliniva Нехай благодать від коханого @Kaliniv D надходить. 😋
ПРаТ Київстар байдуже, головне тарифні пляни ви купуйте, що місяця. Й в магазині за отоварюватися не забувай.

Якщо у тебе є особисті питання / пропозиції, велкам до особистого листування.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Обираю для себе та для Коханої Київстар максмальний безлім вартістю лише 225 ₴ на 4 тижні.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
@Kaliniv D Рекомендую поменять свою кохану на зоряну. Либо пусть свой логин на siri - сменит
Отправить значок +1

@Kaliniv D чи готові ви обрати для себе та для Коханої Київстар максмальний безлім у версії від 1 жовтня ц.р. вартістю лише 300 ₴ на 4 тижні., замість 225 ₴?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

@Kaliniv D чи готові ви обрати для себе та для Коханої Київстар максмальний безлім у версії від 1 жовтня ц.р. вартістю лише 300 ₴ на 4 тижні., замість 225 ₴?

а нащо? мене й за 225 ₴ влаштовує

Уровень пользователя 3
Отправить значок +1

Ви знаєте, мене нещодавно влаштовувала сума 150₴ по тарифу "максимальний безліміт". Але, "коханий Київстар", не запитавши моєї думки і, навіть не попередивши, примусово перевів тарифний план спочатку на 175₴, тоді 200₴ і зараз вже 225₴, майже не актуально. От і питання: коли так само, примусово стане 300₴, чи співатимете Ви своі "Алілуя" улюбленому операторові?

Уровень пользователя 7
Отправить значок +2

@Brakusha, якщо новий тариф не підійшов, можете змінити його на будь-який доступний для підключення. Обрати тариф можете на нашому сайті. 

Отправить значок +1

@Brakusha, можете змінити на, наприклад, “Розваги без меж” вартістю 175₴. Там звичайно не буде безлімітного інтернету, а чи вистачить Вам 6000 МБ?

Примусове переведення завжди робиться так, що відмовитися від нього неможливо.

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1

Ви знаєте, мене нещодавно влаштовувала сума 150₴ по тарифу "максимальний безліміт". Але, "коханий Київстар", не запитавши моєї думки і, навіть не попередивши, примусово перевів тарифний план спочатку на 175₴, тоді 200₴ і зараз вже 225₴, майже не актуально. От і питання: коли так само, примусово стане 300₴, чи співатимете Ви своі "Алілуя" улюбленому операторові?

звісно, буде коштувати більше- так само буду прославляти коханий Київстар!

Конечно будет, он же тролль

Ответить