Решено

"Z-тариф"

прийшла смс, що маю можливість підключити безкоштовно тариф Z
що скажете про цей тариф???
icon

Лучший ответ Olga 2 Декабрь 2017, 21:45

@sanya1996 раді вітати у нашій спільноті😀

тариф дуже файний, але регіональний, зверніть на це увагу, діє в певних регіонах, підключити його можна також знаходячись в його домашній зоні.

його умови: https://kyivstar.ua/ru/mm/tariffs/prepaid/ztariff
Просмотр оригинала

214 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
А які умови цього тарифу?
В Z тарифі дають безкоштовні 100хв на дзвінки на будь-які номери Польщі, Росії, Італії. Хто знає точно, усі номери - і мобільні всіх операторів, і стаціонарні?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
що це за тариф такий? Що за Z?
що це за тариф такий? Що за Z?
Подивіться в інтернеті https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/prepaid/ztariff
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@sanya1996 раді вітати у нашій спільноті😀
тариф дуже файний, але регіональний, зверніть на це увагу, діє в певних регіонах, підключити його можна також знаходячись в його домашній зоні.
його умови: https://kyivstar.ua/ru/mm/tariffs/prepaid/ztariff
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@Iryna0112 в тарифі не вказано, що є обмеження по використанню хвилин
Використовуються при дзвінках на номери абонентів інших операторів мобільного зв'язку України, а також на номери Польщі, Італії, Росії
Як я можу підключити тариф Z?
Якщо виїхав за межі домашнього регіону , яка тоді іде тарифікація , згідно умов тарифу "z kyivstar"?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
Поза межами домашнього регіону тарифи є незмінними впродовж трьох днів (день підключення + два дні) після здійснення будь-якого дзвінка на новому місці перебування. Починаючи з 4-го дня тарифікація буде такою: необмежені дзвінки в мережі Київстар (за межами вказаних територій) – 2,00 грн/день користування, на інші мобільні мережі – 0,60 грн/хв, на номери фіксованого зв’язку – 1,50 грн/хв, на номери Польщі, Італії, Росії – 1,00 грн/хв. Вартість хвилини переадресованого дзвінка сплачується за тарифом, який діє у межах домашнього регіону.
Уровень пользователя 6
Отправить значок +3
@YuriiPyra, вітаю вас у нашій спільноті!
Якщо ви знаходитесь в домашній зоні цього тарифу, то подати заявку можна в системі Мій Київстар в розділі "Тарифи" або зателефонувавши за безкоштовним номером 477.
В мене в мій Київстар в персональному подарунку пропонується підключити Z тариф, хоч я в Рівненській області і він тут не працює, то чому мені його пропонує, в мене він буде працювати чи ні?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@TheSasha2411,вітаємо в нашій спільноті!
Тариф діє лише на території певних регіонів Волинської та Закарпатської областей. Можливо ви певний час знаходились в домашній зоні дії "Z-тарифу", тому в системі і сформувалась така пропозиція,
Але якщо ви його зараз підключите і будете знаходитесь в Рівненській області, умови тарифу діяти не будуть😐
чому тариф не діє в Житомирській обл
чому
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
почему птицы летают? почему солнце желтое, а небо голубое? Почему у меня проезд в трамвае 1.5 грн, а в соседнем городе (15 км от меня) 2 грн??? )) так решили менеджеры компании, что тариф региональный, работает там то и там то))) Подключая его, вы согласились на условия.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
чому

а чрму він має там діяти?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
чому тариф не діє в Житомирській обл

тому що в умовах тарифного пляну не було озвучено, що він там діє.
Здравствуйте. Хочу перейти на тариф Z, но, почему-то не могу. У меня Максимальный безлим +. Расскажите подробнее о тарифе Z, есть ли ограничения и как перейти? Или может нужно покупать новый стартовый?
Доброго дня.Недавно перейшла на Z тариф...І тут говориться о Безлімітний інтернеті...але наскільки він Безлімітний за 45 грн.Можу я наприклад дивитися Ютуб,Фільми,качати ігри і тд...
Уровень пользователя 4
Доброго дня @NONAME . Тариф "Z-тариф" не гарантирует предоставления безлимитного доступа в интернет. После использования более 20000мб, вам могут ограничить скорость до 512Кбит/с. Это сделано во избежание перегрузки сети и для предоставления сервиса самого высокого качества. Ограничение будет действовать до следующего начисления абонплаты. Для пользования интернетом без ограничений, вы можете подключить тариф "Максимальный Безлим". В этом тарифе уже нет ограничений по количеству трафика и предоставляемой скорости. Удачного дня)
Уровень пользователя 7
Отправить значок +1
також рекомендую підключити максимальний безлім і гарантовано отримувати повний безлім інтернет!

Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@NONAME раді вітати у нашій спільноті! У Z-тарифі інтернет безлімітний, обмежень немає, можете користуватись будь -якими сайтами
Доброго дня! Скажіть будь ласка, а z-тариф закриють?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
в ближайшем будущем - вряд-ли.
Уровень пользователя 4
Отправить значок +1
@Woldemar4ik раді вітати у нашій спільноті! Інформація про закриття тарифу не надходила. Якщо це буде відбуватись, буде інформація на офіційному сайті та буде надходити смс

Ответить