Решено

Поддерживает ли мой модем 3G/4G/Перепрошивка модема/Настройки

• 22 Ноябрь 2017
  • 38 ответов
  • 38400 просмотров

Уровень пользователя 3
  • Новачок
  • 4 ответов
У меня есть модем ZTE mf190s подскажите пожалуйста работает ли он в 3G сетях
icon

Лучший ответ Stas 22 Ноябрь 2017, 15:55

Поддерживает до 7,2 Мбит/сек
Просмотр оригинала

38 Ответы

Уровень пользователя 7
Отправить значок +4
Поддерживает до 7,2 Мбит/сек
У мене є в наявності модем прошитий під інтертелеком але останнім часом якість інтернету бажає кращого а у києвстара зявився безлімітний 3g. Чи можна якось перепрошити модем щоб користуватись 3g від київстар чи необхідно купувати новий модем? модем novatel usb1000
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@jordan111, раді вітати вас в нашій спільноті!
🤔з цим питанням потрібно звернутись до служби підтримки Іntertelecom. З нашого боку на сім-картах немає обмежень для використовування в додаткових обладнаннях.
Маю потребу підключити 3G від Київстар. В мене вже є два модеми - Інтертелеком та МТС-конект. Чи можна їх використати? Якщо можливо з ними працювати лише після перепрошивання, то чи можна це зробити в головному офісі Київстар в Черкасах?
Дуже чекаю на відповідь. 😓

🤔з цим питанням потрібно звернутись до служби підтримки Іntertelecom.

В мене та ж сама проблема! Звертатись до підтримка Інтертелекому - все одно, що звертатись до стіни, нажаль...
Уровень пользователя 5
Отправить значок +1
@Aziatets, на жаль, в наших Центрах продаж і обслуговування немає послуги з перепрошивки модемів. Якщо Ваш модем можна налаштувати на іншого провайдера, то використайте для нього рядок ініціалізації:
  • для абонентів передплаченого зв'язку: https://tel:AT+CGDCONT=1,
  • для контрактних абонентів: https://tel:AT+CGDCONT=1,
Введіть номер віддаленого доступу: https://tel:*99***1%23
Цих налаштувань достатньо для роботи послуги інтернет.
Зіткунвся з такою проблемую. Був у мене старий 3g модем від діджус і близько півтора місяця тому на ньому почав зникати 3g (через 2-5 хв. після підключення до ПК). Вирішив що справа в модемі та купив новий 3G WiFi GSM модем Novatel Wireless MiFi 5792 і тут зіткунвся з іншою проблемою. Модем відмовляється приймати 3g сигнал у моєму населеному пункті (вишка знаходиться в прямій видимості за 1км). Інколи з'являється на декілька хвилин і знову зникає і працює лише 2g. Брав його в інші населені пункти, працює без проблем. Використовую сім-пару. Пробував брати іншу сім-карту, та ж проблема. На телефоні 3g працює без жодних проблем. APN які тільки не прописував, не допомагає. Можливо таке, що модеми не підтримують необхідні частоти? Допоможіть, будь-ласка, з даною проблемою.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Enbro, раді вітати вас в нашій спільноті!
З цим питанням (про частоти) краще звернутись в магазин, де придбали сам модем.
Також ви можете звернутись в центр продажу та обслуговування "Київстар" https://kyivstar.ua/uk/mm/service/centers/list для тестування роботи модему з sim-картою.
@Enbro посмотрите в настройках модема -- там должна быть опция выбора стандарта сети -- 2g / 3g / auto

установите там принудительно стандарт сети 3g

Як я можу підключити e1550 ваш модем до свого компютера на ubuntu OC ?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
Возможно, эта инструкция вам поможет.
Уровень пользователя 2
Отправить значок +1
@rolik2001, вітаю вас в спільноті!
На жаль, для ОС ubuntu не можемо гарантувати роботу наших модемів 😥
Ви можете спробувати підключити але налаштовувати доведеться самостійно.
Під лінуксом ці модеми нормально працюють. У мене Лінукс Мінт 18, жодних проблем.
Доброго дня!Хочу спитати,чи буде працювати інтернет від київстару (максимальний безлім),якщо картку вставити у 3g модем від київстару та в комп"ютер?Якщо так,то чи буде EDGGE чи 3G?Дякую!
будет работать

режим 3ж выставляется в модеме -- там или автомат или можно вручную выбрать ( к модему идет специальный софт -- в нем оно и настраивается

Чому будь який модем із розємом під зовнішню антену працює декілька хвилин а потім зникає сигнал мережі?
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Michael87, раді вітати вас в нашій спільноті!
Цікаве питання🤔
А звертались по місту покупки модема для уточнення, можливо внесені невірні налаштування? Сім-карта з модему працює в іншому пристрої (телефоні, планшеті), мережа не зникає?

А звертались по місту покупки модема для уточнення, можливо внесені невірні налаштування? Сім-карта з модему працює в іншому пристрої (телефоні, планшеті), мережа не зникає?

На іншому модемі теж зникає , сіера вірелес 306 і ще хуавей 4000 серії із зовнішньою антеною.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@Michael87, а тестували роботу сім-карти в телефоні? Ситуація така ж?
На телефоні працює стабільно, а на модемах з зовнішньою антеною ні, на мобільному роутері zte mf65 працює теж стабільно,
Умене проблема у тім що населений пункт у горбистій місцевості плюс далеко від базової станції , приблизно 5км, тому я собі придбав модем із зовнішьою антеною а потім ще один думаючи що модем попередній зламаний або непрацює коректно, ааа виявилось мережа ізза специфіки свого обладнання непідтримує взаємодію із модемами із зовнішньою антеною так мені пояснили у сервісному центрі куди відніс модем.
Добрий день Шановні добродії.
Є модем (свисток)))) Київстар він працював все було ок. Потім цей модем переставили на інший комп, встановили програмуліну, але при натисненні кнопки з’єднатися пише відсутній доступ до удаленного компьютера. Спробував замість модема використати телефон з карткою водафон і моє здивування все працює все нормально.
Питання. Що потрібно зробити щоб модем Київстар запрацював??
Завчасно дякую за розуміння!
Доброго дня. Чи буде працювати сім пара на модемі tp link mr 6400? І якщо так то чи буде працювати у Львівська обл, Жидачівський р.н., с. Лютинка? Дякую.
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
От оператора ограничений на использования sim-карт в модемах/роутерах нету. Если покрытие в вашем населенном пункте есть, то будет все работать.

По характеристикам роутер будет работать и в сети 3G и в 4G, если покрытие конечно есть 🙂
Уровень пользователя 7
Отправить значок +2
@I g o r, при встановленні модеми вже налаштовані. Перевірте, яка точка доступа прописана. Має бути internet. Також рекомендую звернутися до оператора Онлайн Чата https://kyivstar.ua/uk/support для перевірки.

Ответить